320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    veel üks küsimus ETV meestele: kas see puutetundlik ekraan stuudios, mida uudisanalüüsides armastatakse kasutada, on ainult tulpgraafikute näitamiseks või saaks sellel asjatundja ka mõne mänguolukorra ägedalt lahti seletada?

    Kommentaar


      Jälle targem, McManamani asja pean silmas. Samas muidugi USA ESPN ja UK Bt ei ole ka otseselt ju konkurendid, auditoorium on erinev. Võrreldav ehk näiteks sellega, kui keegi töötaks ühtaegu nii venelaste Sport 1 kui ka TV6 heaks.

      Aga endiselt ma siinkohal eristaksin stuudioanalüüsi mehi ja kommentaatoreid, konkreetselt Eesti kontekstis siis rääkides. Mingi kerge eetikapiir on lihtsalt selle koha peal, minu jaoks vähemalt. Kapitalistliku sunnismaisuse jutt on igatepidi naljakas, kui tegelikult ju näeme, et nii Postimees, Delfi, Õhtuleht kui ka Ekspress lubavad rahumeeli oma töötajatel Viasati ülekannetes figureerida.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Jälle targem, McManamani asja pean silmas. Samas muidugi USA ESPN ja UK Bt ei ole ka otseselt ju konkurendid, auditoorium on erinev. Võrreldav ehk näiteks sellega, kui keegi töötaks ühtaegu nii venelaste Sport 1 kui ka TV6 heaks.

        Aga endiselt ma siinkohal eristaksin stuudioanalüüsi mehi ja kommentaatoreid, konkreetselt Eesti kontekstis siis rääkides. Mingi kerge eetikapiir on lihtsalt selle koha peal, minu jaoks vähemalt. Kapitalistliku sunnismaisuse jutt on igatepidi naljakas, kui tegelikult ju näeme, et nii Postimees, Delfi, Õhtuleht kui ka Ekspress lubavad rahumeeli oma töötajatel Viasati ülekannetes figureerida.
        aga ETV-le ei luba? või milles probleem siis?

        Kommentaar


          Kruus ETV-s - vaevalt, et kunagi juhtub. Teise organisatsiooni juht, kes oma kanalit on vastandanud teise suhtes ja avalikult olnud ka kriitiliselt meelestatud, no ei usu, et juhtub. Aga noh Janek Luts ütles ka kunagi, et Raadio2 on mõtetu riigiraha raisk, lõppend hooajal aga tegi terve hooaja seal saadet
          Seal on küllap ka see asi, et kui ERR võtaks teise kanali mehed MM-i kommenteerima, oleks see justkui sõnum, et omad ei saa hakkama jne, mis omakorda tekitaks küsimuse, et miks te neid siis hoiate ETV-s kui nad nii kehvad on ja tulemuseks oleks samasugune skandaal nagu Kaljuveeri puhul.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Seal on küllap ka see asi, et kui ERR võtaks teise kanali mehed MM-i kommenteerima, oleks see justkui sõnum, et omad ei saa hakkama jne, mis omakorda tekitaks küsimuse, et miks te neid siis hoiate ETV-s kui nad nii kehvad on ja tulemuseks oleks samasugune skandaal nagu Kaljuveeri puhul.
            tõde on valus, aga paraku see nii ju ongi. kaks aastakümmet seisvat vett

            Kommentaar


              Mis mõttes milles probleem? Lihtsalt inimesed töötavad teises kohas, that's life. Samamoodi ei lähe Kruus helistama Tiislerile ju, et kuule tule tee mul premmi mängu vabal päeval. Ja noh loomulikult see, mida Gallacher ütles. Minu jaoks ausalt öeldes suht arusaamatu teemapüstitus.

              e: "kaks aastakümmet seisvat vett" ehk kolmest praegusest põhikommentaatorist üks on töötanud ETVs mälu järgi ehk nii kaks ja pool aastat, teine umbes pool aastat.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                suurim probleem on vististi kokku võetav sellega, et tegemist on ju tegelikult mitte kommentaatorite, vaid toimetajatega, kes peavad aegajalt ka kommenteerima ja kõiki alasid, mida näidatakse. nii ongi raske, kole küll teinekord, aga mis sa ära teed. ilkuda võib ja norida ja pahaks panna, ent maailma lõpp see ometi vist pole.

                Kommentaar


                  toimetuse põhitöötajad on üks asi ja nn vabakutselised kommentaatorid, kes teevad päevatööd üldse mujal, hoopis teine. te ei ole ju profijalgpallurid, kes end kõigi saba ja karvadega mitmeks aastaks miljonite eest mingile kindlale šeigile maha müüvad. neid elualasid on ju teisigi, kus vabakutselised turul tegutsevad ja erinevaid tellimusi täidavad.

                  ETV põhihäda minu jaoks ei ole kommentaatorite tasemes, vaid selles, et see toimetus mõjub väga stagneerununa. põhimehed on seal enamikus 90ndate algusest ja areng saadete / ülekannete tasemes on ikka väga vaevaline. ma arvan, et vähemalt suurvõistluste ajaks võiks nad lisajõudu ja uusi ideid hankida.

                  vuti MMi ajal ei ole ETV ju Viasatile mingi konkurent. ma saaks aru, kui nad ka Inglise liigat näitaksid.

                  Kommentaar


                    Noh. Ma pean ausalt ütlema, et mina ei saaks MM-i kommenteerida. Lihtsalt muid kohustusi on nii palju, et igapäevane jalgpall sinna ei mahuks. Ma kardan, et ka Vintsul on sama häda ja Kruusil. Epic ilmselt saaks, aga tema on ka ainus... Ehk ETV-s saab sel ajal tööst leebemalt lahti, kui võõrast kohast, kus on vaja teist tööd ka teha. Näiteks mina võin ausalt tunnistada, et Ekspressi ilmumise eelne päev on minu jaoks kommenteerimisel maruraske. Oled maruväsinud ja pea tossab ja siis tulevad igasugu eksimused sisse. Kui ma peaks minema sellelt seisult MM-i kommenteerima, siis oleks puhta pekkis.

                    Kommentaar


                      ma kardan, et asi on lõppkokkuvõttes taaskord rahas, mitte selles, et err-is töötavad ainult eesti kõige lollimad inimesed spordi kohapealt, kes ei taha üldse asju edasi arendada, ei ennast, ülekandeid ega muud. ma usun pigem vastupidist, et sealsed inimesed saavad suurturniiride aegu sihukest vatti, et enamik meist lööks avalduse lauale ja läheks parema meelega lihtsama töö peale ntks betoonpõrandaid valama. ma ütlen ka, et ma ei pea neid kommentaatoreid mingiks eriliselt headeks vendadeks ja mind nad ka häirivad ja teinekord kohe kõvast. aga rääkida suht lampi, et tegemist on eriliste oinastega või mugavuses siputavate stagnantidega on natuke liig. nii palju, kui ma aru olen saanud on tegemist ikkagi spordi-toimetusega ja spordifanaatikud nad seal ka kõik on. mitte jalgpalli, vaid spordi. lääne kanalitest näeme me ikkagi konkreetselt jalgpalli inimesi, sealt ka suur vahe ilmselt. usun et err-i spordi toimetuses poleks ka kellegil selle vastu midagi, kui oleksid spetsialiseerunud tüübid alade kaupa. aga lihtsalt raha pole.

                      Kommentaar


                        Britney on ära eksinud !

                        Kommentaar


                          Ma ei tea mis hädaldamine siin käib ?

                          Mind nt ei häiri Kaljuveer, muhe ja siiras kuju.

                          Põhijutud saab aetud ja hoitakse lõbusat joont ja see on vale väide, et esitatud küsimustele vastuseid ei otsita, kaljuveer on mitu korda uurinud vaheajal teatud küsimuste kohta.

                          Muidu on kõik vastu sellele, et eestlased copy-vad kõike teiste pealt, nüüd peame kõik sättima bbc ja soomlaste ja kelle iganes järgi.

                          Statistikat võib igaüks ka peale mängu jälgida.

                          See vaheaja 15 mintsa on üsna lühike aeg, ma ei tea kas on vaja sinna seda kuiva analüüsi, paljusid see reaalselt huvitaks ?

                          Raudselt oleks ka siis siin neid kirujaid kui tehtaks teistmoodi, raudselt oleks ütlemist analüüsijate, analüüsitavate ja analüüsitava materjali kvaliteedi kohta.

                          Sarap muidugi oli see, kes vist kunagi eesti koondise mängu ajal midagi taktikalist kusagil tahvlil selgitas, huvitav kuhu ta kadunud on ?
                          Tundus üsna selline vend, kes sobis igasse rolli, ka nö. "teiepoolt" ehitatud raamistikku.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Sarap on Soomes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Sarap on Soomes.
                              "Kalevipoeg" ?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                lol, Kaljuveer ei saa midagi aru ikka.(see olukord nt. kus Pohlak seda nurgalöögi olukorda rääki)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X