320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas kellelgi on veel heli pildist ees? Seda olen täheldanud alates play-offidest Kalkuni kommentaari ajal.

    Kommentaar


      Platsilt tulevad helid on pildiga sync'is kuid kommentaatorite heli on miskipärast ette poole sätitud neil küll jah. Kirjuta neile kiri või helista ja kaeba.

      Tänasesse teemasse ka. S'tt kommentaatori töö ikka. Räägime enda mälestustest, pallivaldamis protsentidest iga 2 min tagant, Robbeni & Messi olematutest olukordadest iga 3 min tagant, "headest söötudest" kus pall on esimese kaitsja jalgades ning siis lõppu viskame veel boonusena jutu kuidas Cillessen paneb keelatud buutsad jalga ning keegi seda siis ei märka.

      Annaks Bergkamp, et finaali Zelinski oma "küünarnukk näkku on normaalne värk" või Pohlak oma "keelatud buutsadega" kutsutud ei ole. Üldse võiks finaaliks kutsuda mõlemad väliskommentaatorid. Või toogu vähemalt Lempa Kuuse ETV kohalikuks kommentaatoriks, saaks statistika osas jube targaks.

      Kommentaar


        See Kalkuni mängu sissejuhatav valmiskirjutatud tekst on üsna creepy alati.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Annaks Bergkamp, et finaali Zelinski oma "küünarnukk näkku on normaalne värk" või Pohlak oma "keelatud buutsadega" kutsutud ei ole. Üldse võiks finaaliks kutsuda mõlemad väliskommentaatorid. Või toogu vähemalt Lempa Kuuse ETV kohalikuks kommentaatoriks, saaks statistika osas jube targaks.
          Laupäev, 12. juuli
          22.30-01.00 ETV Pronksimäng L61 – L62. Kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Norbert Hurt, stuudiot juhib Marko Kaljuveer.

          Pühapäev, 13. juuli
          21.30-01.00 ETV Finaal W61 – W62. Kommenteerivad Kristjan Kalkun ja Indrek Zelinski, stuudiot juhib Marko Kaljuveer.

          http://sport.err.ee/v/jalgpalli_mm/a...2-5410b3b3cc92

          Kommentaar


            Algselt postitas taimomees Vaata postitust
            Kas kellelgi on veel heli pildist ees? Seda olen täheldanud alates play-offidest Kalkuni kommentaari ajal.
            No ma ka juba pikemat aega vaadanud, et pall on kiirelt üle otsajoone veeremas ja juba kommentaator hüüab, et jõuti ikka ära päästa. Esimesel paaril korral arvasin, et kiirustati järeldustega lihtsalt ette, kuid üks situatsioon pani pigem kommentaatorite heli ees olekut kahtlustama.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              No ma ka juba pikemat aega vaadanud, et pall on kiirelt üle otsajoone veeremas ja juba kommentaator hüüab, et jõuti ikka ära päästa. Esimesel paaril korral arvasin, et kiirustati järeldustega lihtsalt ette, kuid üks situatsioon pani pigem kommentaatorite heli ees olekut kahtlustama.
              Heli on ees. Suht ammu seda tähelepannud juba. Häirib.

              Kommentaar


                Vabandage väikse OT eest, aga tänased Jõhvi-Paide kommentaatorid olid ikka noh........ kuidas seda öelda nüüd nii et .....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                  Vabandage väikse OT eest, aga tänased Jõhvi-Paide kommentaatorid olid ikka noh........ kuidas seda öelda nüüd nii et .....
                  ERR küll ju mingit Jõhvi-Paidet ei teinud....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    ERR küll ju mingit Jõhvi-Paidet ei teinud....

                    Jaa, mu postituses kirjas on ju märkus et OT eraldi luua teema EJL ülekannete kommentaatorite maha tegemiseks ei ole vist kõige parem mõte

                    Kommentaar


                      Muuseas tänasel finaalil on ka alternatiivsed kommentaatorid: Joosep Susi ja Norbert Hurt Vikerraadios. Mul on vähemalt pilt ja heli sünkroonis.

                      Kommentaar


                        Zelinski: ja peab ka arvestama, kui palju silmapaare seda mängu jälgivad.
                        Kalkun: Just, ilmselt miljardid.
                        Zelinski: Ma arvan, et rohkem isegi.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Triljonid, Kvardiljonid, gugolid?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Krt, ma ei tea, kas kuulsin valesti, aga Kalkun justkui ütles hetke eest Kloset ja Ronaldot võrreldes, et esimene neist on see mitmekülgne vend ja teine pelgalt surmaja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Zelinski: ja peab ka arvestama, kui palju silmapaare seda mängu jälgivad.
                              Kalkun: Just, ilmselt miljardid.
                              Zelinski: Ma arvan, et rohkem isegi.
                              Terve universum on tuuninud end seda vaatama. Marslasi on päris palju.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Igatahes, olid jutud, Kaljuveer. By!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X