320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas olete üllatunud, et vastaste vanim mees lõi värava? g fucking g.

    Kommentaar


      Algselt postitas Memento Vaata postitust
      Kas olete üllatunud, et vastaste vanim mees lõi värava? g fucking g.
      Lisaks sellele küsis Vassiljevilt, et kas peatreener lootis, et too mõne pommlöögi oleks väravasse löönud...

      Kommentaar


        Palun võtke see Säärits sealt ära, rõve hakkab lihtsalt!!! Täiesti mõttetud ja ebaprofesionaalsed intervjuud.

        Kommentaar


          Highlightsides mängis Rootsi eest Henrik Larsson...

          Kommentaar


            Lot of surprises. Why this kind of game? Tra ma olen püüdnud tolerantne olla selle uue lähenemise ja intervjuudega, aga nahh ma istun üksinda pimedas toas ja vaatan seda ning mul on nii faking häbi et tõmban teki üle pea raisk. Lihtsalt küsimise pärast ei ole ju mõtet küsida mingit lambi teksti. Arutagu stuudios midagi selleasemel kasvõi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ulrich Vaata postitust
              Lot of surprises. Why this kind of game? Tra ma olen püüdnud tolerantne olla selle uue lähenemise ja intervjuudega, aga nahh ma istun üksinda pimedas toas ja vaatan seda ning mul on nii faking häbi et tõmban teki üle pea raisk. Lihtsalt küsimise pärast ei ole ju mõtet küsida mingit lambi teksti. Arutagu stuudios midagi selleasemel kasvõi.
              Kas neid kusagil onlainis pole?

              P.S. Leidsin.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ulrich Vaata postitust
                Lot of surprises. Why this kind of game? Tra ma olen püüdnud tolerantne olla selle uue lähenemise ja intervjuudega, aga nahh ma istun üksinda pimedas toas ja vaatan seda ning mul on nii faking häbi et tõmban teki üle pea raisk. Lihtsalt küsimise pärast ei ole ju mõtet küsida mingit lambi teksti. Arutagu stuudios midagi selleasemel kasvõi.
                Säärits on kahe mänguga aru saanud, et jalgpall on närviline mäng. Sisuliselt on ta mõlemas mängus täpselt samad küsimused esitanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Säärits on kahe mänguga aru saanud, et jalgpall on närviline mäng. Sisuliselt on ta mõlemas mängus täpselt samad küsimused esitanud.
                  Esiteks:
                  - miks toob EJL meile välismaalastest peatreenereid? Kas Sääritsa kiusamiseks?
                  - Pehrsson on juba aasta Eestis töötanud, aga ikka eesti keelt ei räägi. Ta on mingi venelane või?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Esiteks:
                    - miks toob EJL meile välismaalastest peatreenereid? Kas Sääritsa kiusamiseks?
                    - Pehrsson on juba aasta Eestis töötanud, aga ikka eesti keelt ei räägi. Ta on mingi venelane või?
                    Esimeses probleemi ei näe, sest Säärits on ennast inglise keelsete intervjuudega piisavalt tõestanud (is it always hard for big men in da mooning.)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Esimeses probleemi ei näe, sest Säärits on ennast inglise keelsete intervjuudega piisavalt tõestanud (is it always hard for big men in da mooning.)
                      Kuradi Harting oli ju aastaid Kanteriga võistelnud, aga miks ta eesti keelt ei räägi???

                      Kommentaar


                        Aga Nahui see Pehrsson keerutab. "Raske ja üllatustega mäng, miks selline mäng?" ja Pehrsson ei vasta otselelt küsimusele. "Olid sa üllatunud, et vastaste vanim mängija lõi värava" ja Pehrsson keerutab vastusega. Kurat, mees, vasta ausalt küsimustele, mitte ära keeruta, et sa ei saa küsimustest aru. Ja kuidas ta üldse mängijatega suhtleb, kui ta ei saa selgetest inglise keelsetest küsimustest aru?

                        Sack Pehrsson!!!

                        -e- Äkki keegi ETV tegelane loeb ka seda teemat. Kas otse.err striimi puhul ei võiks lisaks est ja rus optsioonile olla ka ilma kommentaatorita mänguvaatamise võimalus?

                        Kommentaar


                          Ma saan aru, et nüüd läks siin veits käest ära asi ja ega neid intervjuusid tõsiselt polegi mõtet võtta, muidu peaks end üles pooma. Aga asi pole ainult Sääritsas ja inglise keeles. Aga põhimõtteliselt läheb mul süda pahaks Eesti spordireportereid kuulates. Ma ei tunne teid foorumlasi ja ei tea, äkki keegi on siin asjaga veits seotud ka. Aga kas kuskil on mingid kiviplaatidesse raiutud käsud, et jumala eest alusta intervjuud alati küsimusega, mis tunne sind valdab? Kasuta väljendeid: "Kas oled kaotuses pettunud"? Või siis: "olete üllatunud, et nii läks"? Ma saan aru, et kähku peab midagi välja mõtlema ja hea kritiseerida, tee ise jne. aga no tra, aastast aastasse mingi sama möla, mis ei anna mitte midagi ja küsitaval võib ikka ka päris hea kolli ette visata kui oled lutti saanud ja siis küsitakse, et mis tunne on? HALLLOOOOO!!! Miks nagu?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ulrich Vaata postitust
                            Ma saan aru, et nüüd läks siin veits käest ära asi ja ega neid intervjuusid tõsiselt polegi mõtet võtta, muidu peaks end üles pooma. Aga asi pole ainult Sääritsas ja inglise keeles. Aga põhimõtteliselt läheb mul süda pahaks Eesti spordireportereid kuulates. Ma ei tunne teid foorumlasi ja ei tea, äkki keegi on siin asjaga veits seotud ka. Aga kas kuskil on mingid kiviplaatidesse raiutud käsud, et jumala eest alusta intervjuud alati küsimusega, mis tunne sind valdab? Kasuta väljendeid: "Kas oled kaotuses pettunud"? Või siis: "olete üllatunud, et nii läks"? Ma saan aru, et kähku peab midagi välja mõtlema ja hea kritiseerida, tee ise jne. aga no tra, aastast aastasse mingi sama möla, mis ei anna mitte midagi ja küsitaval võib ikka ka päris hea kolli ette visata kui oled lutti saanud ja siis küsitakse, et mis tunne on? HALLLOOOOO!!! Miks nagu?
                            Sellega on väike konks, et sportlased pole pahatihti väga head rääkijad ja see on selline standardküsimus, millele igaüks vastata oskab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Sellega on väike konks, et sportlased pole pahatihti väga head rääkijad ja see on selline standardküsimus, millele igaüks vastata oskab.
                              Spordiajakirjanik peaks oma sportlasi siiski tundma ja teadma, kes oskab hästi rääkida ja kes mitte. Säärits küsib enamasti Andrus Veerpalult ja Rasmus Mägilt samu küsimusi piltlikult öeldes. Kuigi esimene vastab lihtlausetes ja lühidalt ning teine on ilmselt üks parimaid intervjueeritavaid Eesti sportlasi üldse. Ajakirjaniku töö on esitada normaalne küsimus vastavalt intervjueeritavale. Sääritsa puhul pole vahet, kas Gerd Kanter on just tulnud olümpiavõitjaks või 10 aastane Mari on võitnud TV 10 olümpiastardi Karksi-Nuia etapi TC vanuseklassi 600 meetri jooksu. Küsimus on ikka sama.

                              Kommentaar


                                Vaatasin "Ringvaadet", kus külaliseks oli Alvar Tiisler, ning olin kergelt öeldes hämmingus. Saan aru, et saateformaat on meelelahutuslik ja mõeldud pigem koduperenaistele, aga miks rääkida, et "Rooney on maailma top 3-4 mängija", "selle aastapalga 18 miljonit teenib klubi kohe kiiresti särgimüügi ja reklaamiga tagasi" või et "Inglismaa koondis on Wayne Rooney ja Wayne Rooney"? Kui inimene on spetsialistina saatesse kutsutud, siis ootaks küsimustele väheke adekvaatsemaid vastuseid. Muidugi on Rooney üks inglaste kuulsamaid ja parimaid pallureid, aga liialdada ei ole ka mõtet. Kõrvaltvaatajana jääks mulle selle intervjuu põhjal mulje, et Tiisler jalkast suurt ei jaga. Kusjuures üldse veider oli ETV poolt see saatelõik Rooney peale üles ehitada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X