320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Artur Vaata postitust
    Vaatasin "Ringvaadet", kus külaliseks oli Alvar Tiisler, ning olin kergelt öeldes hämmingus. Saan aru, et saateformaat on meelelahutuslik ja mõeldud pigem koduperenaistele, aga miks rääkida, et "Rooney on maailma top 3-4 mängija", "selle aastapalga 18 miljonit teenib klubi kohe kiiresti särgimüügi ja reklaamiga tagasi" või et "Inglismaa koondis on Wayne Rooney ja Wayne Rooney"? Kui inimene on spetsialistina saatesse kutsutud, siis ootaks küsimustele väheke adekvaatsemaid vastuseid. Muidugi on Rooney üks inglaste kuulsamaid ja parimaid pallureid, aga liialdada ei ole ka mõtet. Kõrvaltvaatajana jääks mulle selle intervjuu põhjal mulje, et Tiisler jalkast suurt ei jaga. Kusjuures üldse veider oli ETV poolt see saatelõik Rooney peale üles ehitada.
    No, aga kust sa võtad, et Alvar Tiisler jalgpalli ekspert on? Pigem on ta ikka tavaline ETV sportikommentaator. Jalgpalli eksperdid on ikka Lemsalu, Zelinski jms.

    Kommentaar


      aga miks rääkida, et "Rooney on maailma top 3-4 mängija", "selle aastapalga 18 miljonit teenib klubi kohe kiiresti särgimüügi ja reklaamiga tagasi" või et "Inglismaa koondis on Wayne Rooney ja Wayne Rooney"?
      Mulle jäi eriti kõrva, et sel tasemel mängija mängib oma 50 mängu aastas.
      No Alvar pole muidugi otseselt jalkaspets aga ju siis kedagi teist kutsuda polnud, Järvela polnud ehk veel Leedu reisist taastunud vms.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        No, aga kust sa võtad, et Alvar Tiisler jalgpalli ekspert on? Pigem on ta ikka tavaline ETV sportikommentaator. Jalgpalli eksperdid on ikka Lemsalu, Zelinski jms.
        Noh, taktikalisi analüüse kuulates, jääb mulje, et ka ülal bolditud mehed jalgpallist hästi aru ei saa.
        Üks mees ei saa kohati üldse aru, mis platsil toimub ja miks keegi mida tegi ning teine on koguaeg hämmingus, miks keegi pikka palli ette ei lase meie "target man-idele", vaid lükatakse maast nagu modernses jalgpallis üldjuhul tehakse.
        Algselt postitas Plechazunga
        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

        Hmm, that didn't really work.

        Kommentaar


          Sellega ma olen nõus jah. Ootan aega, kui mõni keskväljurist või treener stuudiosse jõuab.

          Kommentaar


            Zelinskil on ikka põhiline haiget tegemine: kossi sõitmine ning küünarnukkiga andmine - siis on normaalne! Ning vastased peaks olema väiksemad piripilli Liisud kuna see peabki käima mängu juurde.

            Kommentaar


              Kui asi nii edasi läheb,siis varsti on Säärits err-i põhi jalkakommentaator. Kas tõesti ei ole mõnda asjalikumat tegelast panna intrevjuusi tegema,kes ka jalkast midagi taipaks
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Wend tuleb varsti tagasi, ehk võtab Anult üle asja
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Pulleritsul on vist juba kikkis.
                  Rahvusringhäälingu loodetud jalgpalliülekannete raha on valitsuse eelarvest välja puksitud.

                  Kommentaar


                    Keegi võiks Reimile tabureti alla panna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Keegi võiks Reimile tabureti alla panna.
                      ETV sporditoimetuse taburett on 100% Sääritsa kasutuses.

                      Kommentaar


                        naljakas on mu jaoks see kuidas tiislerid saavad aru et etv kruusiga jaurata on nõme ja teevad selle üle nalja, aga kalkun võtab asja ikka täie tõsidusega ja hea et nutme härdusest ei puhke.

                        Kommentaar


                          Kas noorem Tiisler ütles just, et Norra sai Tallinnas 1:1 VÕIDU?

                          Kommentaar


                            et noh, et noh, et noh, et noh, et noh, et noh, et noh, et noh...

                            Kommentaar


                              Kes see abikommentaator Marko oli? Lelov? Ei kõlanud päris tema moodi.

                              Kommentaar


                                Pärnapuu vist oli.
                                Once a Gooner, always a Gooner

                                Kommentaar

                                Working...
                                X