320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärnpuu.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      No tõesti, ei ole "emotsioonitu eestlane", aga kas peab looma moodi röökima iga kord kui Eesti kastis palli puutub või lüüa üritab? Võiks siiski rahu säilitada kuniks värav tuleb.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Meenus kohe MM, kui iga Messi puute peale samasugune seakisa lahti läks telekas.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          "Lindpere läheb õhku"
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Kuna mul telekat pole ja väga tihti raalist tee veed ei vaata, siis tabas mind täna shokker. Kuuse Lemps on kohutavalt vanaks jäänud üleöö. Vähemalt minu jaoks. Alles oli äksi täis keskealine aga nüüd tundub selline vean veel ühe saate välja penskarina. Kohutav.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Kuna mul telekat pole ja väga tihti raalist tee veed ei vaata, siis tabas mind täna shokker. Kuuse Lemps on kohutavalt vanaks jäänud üleöö. Vähemalt minu jaoks. Alles oli äksi täis keskealine aga nüüd tundub selline vean veel ühe saate välja penskarina. Kohutav.
              Osta telekas või laena kuskilt. Pane nurka tööle ja voilaa - jagad palju rohkem kohe maailmast.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Kuna mul telekat pole ja väga tihti raalist tee veed ei vaata, siis tabas mind täna shokker. Kuuse Lemps on kohutavalt vanaks jäänud üleöö. Vähemalt minu jaoks. Alles oli äksi täis keskealine aga nüüd tundub selline vean veel ühe saate välja penskarina. Kohutav.
                Ma ei tea. Mulle tundub küll jàtkuvalt lõbusa vanahärrana olevat. Vahet polnud, kas ta rääkis meite vutikoondise häbiväärsest tulemusest või Tiit Soku juubelist, mõnus muie oli tal ikka peas kogu eilsete spordiuudiste vältel.

                Ja huvitav, kas Anu jäeti koondisetripist Tallinna mõõga pärast maha või on tõesti ERR vutisõprade kriitikat kuulda võtnud. Eile oli igatahes Kalkun koondislastelt intervjuusi võtmas. Positiivne.

                Kommentaar


                  mis asja, krt kuuse lemps näeb ikka oma vanuse kohta väga viis välja, ise samavanana sama kõbus oleks ei nuriseks sugugi. tegemist on siiski 64 aastase vanahärraga.

                  Kommentaar


                    Huvitav,mitu korda Tiisler aega mängu lõpuni mainis? Samuti oli sõna tabloo uhkelt tabelis!
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Eks Kuuse Lemps on uudistesaates alati olnud vähe rahulikum ja uimasem. Kui mõnda suusatamise etappi/võistlust jälle kommenteerida saaks, küll siis tuleks ka suurem elu sisse.
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                        Huvitav,mitu korda Tiisler aega mängu lõpuni mainis? Samuti oli sõna tabloo uhkelt tabelis!
                        Raadiomeeste värk, seal ülekannet tehes on pidevalt öelda vaja, mitu minutit lõpuni, palju mängitud jne.

                        Kommentaar


                          teine asi, et oleks siis old millest muust rääkida, aga polnud ju.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Kuna mul telekat pole ja väga tihti raalist tee veed ei vaata, siis tabas mind täna shokker. Kuuse Lemps on kohutavalt vanaks jäänud üleöö. Vähemalt minu jaoks. Alles oli äksi täis keskealine aga nüüd tundub selline vean veel ühe saate välja penskarina. Kohutav.
                            Täiesti nõus,võtsid sõnad suust.Kuidagi väga ära jäänud,aga pidi korralikult neeti ka panema!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                              Täiesti nõus,võtsid sõnad suust.Kuidagi väga ära jäänud,aga pidi korralikult neeti ka panema!
                              Panin ka ise seda tähele, äkki oli väga ebaõnnestunult grimmi lisatud?

                              Kommentaar


                                Näidake siis mulle ka sellest vananenud Lembitust pilti.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X