320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas tõesti on Kalkun tõbisena kommenteerima saadetud?

    Kommentaar


      Fränk
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Bäärengrupp
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Kas tõesti on Kalkun tõbisena kommenteerima saadetud?
          linnugripp?

          Kommentaar


            Saudi-Araabia
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Milline see õige hääldus peatreeneri osas? Kommentaatorid lasevad kas:
              "Peerson"
              "Päärson"
              või mingi kolmas?

              Kommentaar


                Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                Milline see õige hääldus peatreeneri osas? Kommentaatorid lasevad kas:
                "Peerson"
                "Päärson"
                või mingi kolmas?
                Rootsi keele hääldusreeglite kohaselt peaks Pääššon olema, š-ide ees ülipehme r. Kuula stiilinäidet siit. Ehk saab pilti selgemaks.

                Kommentaar


                  Väga meeldis, et Alvar Tiisler sai küsimusi esitada ajukääritsa asemel.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Väga meeldis, et Alvar Tiisler sai küsimusi esitada ajukääritsa asemel.
                    +1
                    Sorav tekst, hea inglise keel ja asjalikud küsimused. Teinekordki, Alvar!

                    Kommentaar


                      Vaatasin mängu Baribalis, kus lasti kõlaritest muusikat. Võtsin siis telefoniga etv2 lahti ja kuulasin sealt kommentaari. Heli oli nii pildist küll 30 sekundit maas. Mingit vahet, aga ei olnud, sest mängust nagunii midagi ei räägitud. Eepiline

                      Kommentaar


                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Ma pidin netipildi samal ajal mute'i peale panema, sest see hääl oli nii kohutav. Aga no ma ei ole ka mingi muusikaekspert.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                            Selle lauluga oli selline lugu, et kui ta mängima panin, siis mu ema, kes nagunii mu muusikavalikut heaks ei kiida, küsis nüüd, et mis nali see siis on.

                            jee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Memento Vaata postitust
                              Aga no ma ei ole ka mingi muusikaekspert.
                              Ei peagi olema
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                no tegelikult oleks võinud ikka kalkun laulda ja mõne rahvalikuma loo, mees on aastaid kibelenud ju!milline pettumus võib olla mehe südames et tema, kes ta, on aastaid eetris laulma kippunud lükati kõrvale ja lasti Mati Tilba koopial hoopis püünele ronida!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X