320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aet hakkab koondise mänge ka kommenteerima?

    Kommentaar


      Kuradi ERR. Pullerits laamendab rajal, mis tähendab, et lõpuks on see kuradi suusavõistlus põnev, aga nemad jahuvad mingit nostalgiajuttu.

      Kommentaar


        Aet Süvari loeb spordiuudiseid nagu algklassi emakeeleõpetaja etteütlust tegemas.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Aet Süvari loeb spordiuudiseid nagu algklassi emakeeleõpetaja etteütlust tegemas.
          No Nilk on veel hullem. Täiesti kohutav.

          Kommentaar


            Nilgi puhul on tõesti täiesti arusaamatu, miks teda eetrisse lastakse. Pudistab meeletult. Aga ta võeti nkn selle uues kuues "Spordiprisma" toimetajaks, eks vahepeal peab ikka midagi tegema ka. Muidu on Nilk ju Eesti ajakirjandusmaastikul väga kõva kuju. Noh, kirjutavas pressis.

            Süvarile on lihtsalt aega vaja anda, ei raadios ega teles ei saagi esimese paari nädalaga piisavalt heaks ja soravaks. Tema puhul on see ka, et loeb kuidagi masinlikult, aga omast kogemusest võin öelda, et seal on ainus ravim aeg, kogemus ja praktika.

            Kui kahe-kolme nädala pärast on olukord sama, siis on ETV tema palkamisega selgelt vea teinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Memento Vaata postitust
              Süvarile on lihtsalt aega vaja anda, ei raadios ega teles ei saagi esimese paari nädalaga piisavalt heaks ja soravaks. Tema puhul on see ka, et loeb kuidagi masinlikult, aga omast kogemusest võin öelda, et seal on ainus ravim aeg, kogemus ja praktika.

              Kui kahe-kolme nädala pärast on olukord sama, siis on ETV tema palkamisega selgelt vea teinud.
              Ega Süvari pole sugugi esimest korda elus tele-eetris. See kogemus ja praktika peaks juba minevikust olemas olema.

              Kommentaar


                Mis ta tegi koos Randperega seda jalkasaadet eks? See oli mingi kaheksa aastat tagasi? See on ikka väga pikk aeg ja pole ime, kui algus natuke võõras on. Ja noh, uudiste lugemine ja teles niisama rääkimine on ka kaks eri asja.

                Kommentaar


                  Ma võin teile vihjena öelda, et uudistelugemine ei näita ajakirjaniku väärtust. Samamoodi tunduvad ka meteoroloogid eetris krampis, aga reaalselt teavad ja oskavad nad rohkem, kui need teised tüübid, kes lihtsalt ilusti etelda oskavad.

                  P.S. Pole ei Süvarit ega Nilki näinud, kuna ma olen Kadri Karro leeris ehk spordiuudiseid ei vaata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma võin teile vihjena öelda, et uudistelugemine ei näita ajakirjaniku väärtust. Samamoodi tunduvad ka meteoroloogid eetris krampis, aga reaalselt teavad ja oskavad nad rohkem, kui need teised tüübid, kes lihtsalt ilusti etelda oskavad.
                    Ma võin sulle vihjena öelda, et keegi polegi kahelnud Süvari või Nilgi väärtuses ajakirjanikuna. Eelnev jutt käiski konkreetselt uudistelugemise kohta. Iga kingsepp jäägu siis oma liistude juurde vms...

                    Kommentaar


                      Süvari ei imponeeri mulle kuidagi ning kui lugesin siinseid postitusi, siis kiirelt vaatasin spordiuudised järgi, aga polnud häda ju miskit? Omaette küsimus on lihtsalt see, kas tema hääl eetrisse sobib. Enda unistus oleks algaval spordiaastal, et mängu kommenteeriks Süvari ning stuudios oleks süvaanalüüsi tegemas Säärits.

                      Kommentaar


                        Kusjuures Süvari puhul härivad mind praegu isegi rohkem need lõigud, kus ta pildile peale loeb. kuidagi veidralt ja monotoonselt teeb seda. Eilne kaamerasse lugemine oli esimese korra kohta tegelt üsna okei.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Eilne kaamerasse lugemine oli esimese korra kohta tegelt üsna okei.
                          No ei olnud see esimene kord. Kas eile polnud mitte juba kolmas kord tal spordiuudiseid juhtida? Teine vähemalt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Ma võin sulle vihjena öelda, et keegi polegi kahelnud Süvari või Nilgi väärtuses ajakirjanikuna. Eelnev jutt käiski konkreetselt uudistelugemise kohta. Iga kingsepp jäägu siis oma liistude juurde vms...
                            Las ma nüüd parandan ennast natuke. Tänane intervjuu Margus Hundiga pani tõsiselt kahtlema ka Süvari võimetes ajakirjanikuna.

                            Kommentaar


                              Spordisõber, rõõmusta! Kuulsaid ja uhkeid Euroopa Mänge Bakuus lähevad ETV sporditoimetusest kajastama Andrus Nilk ja seejärel Anu Säärits.

                              Kommentaar


                                Spordiuudistes räägiti Smiško Transi minemisest ja näidati mingeid klippe taga. Üks mäng oli Flora-Leva, aga Smiško asemel näidati Flora väravavahi tõrjeid. Päris hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X