320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartu maratoni ülekanne täitsa tore ja asjalik aga ekraanigraafika jätab küll kümme või oma kakskümmend aastat vana mulje.

    Kommentaar


      Huvitav miks saatis ERR kommentaatorid suusa EM-ile Rootsi?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Huvitav miks saatis ERR kommentaatorid suusa EM-ile Rootsi?
        ??? Mida küsimust, see on standard ju.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          ??? Mida küsimust, see on standard ju.
          Aeg oleks minevikus elamine ära lõpetada ja reaalsust nuusutada. Meil on Maailma 30 tasemel suusatajatest vaid Kümmel ja see on kõik. Pole piisav põhjus, et ise kaameraga kohale minna. Ma vean kihla, et näiteks laskesuusas, kus oleme ikka kõvasti lähemal tipule, pole kedagi kohal.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Ma vean kihla, et näiteks laskesuusas, kus oleme ikka kõvasti lähemal tipule, pole kedagi kohal.
            Nõus, mis vahele paneme?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Nõus, mis vahele paneme?
              Kui sul on siseinfi, siis ei midagi. Kas Tourile ka kedagi kohale saadetakse?

              Kommentaar


                Laskesuusale jah minnakse kohale. Touri osas ei tea midagi, küllap see ikka jooksvalt selgub vastavalt tulemustele.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Aeg oleks minevikus elamine ära lõpetada ja reaalsust nuusutada. Meil on Maailma 30 tasemel suusatajatest vaid Kümmel ja see on kõik. Pole piisav põhjus, et ise kaameraga kohale minna. Ma vean kihla, et näiteks laskesuusas, kus oleme ikka kõvasti lähemal tipule, pole kedagi kohal.
                  Pigem on asi kinni ka meile ikka heas läheduses, oleks Kanadas või Põhja - Ameerikas MM ilmselt ei oleks mindud nii suure lauluga peale.

                  Kommentaar


                    Björgenil läks suusakepp jalgade vahele ja sinna lumme ta jäigi
                    sellel Tiisleri lausel on tugevalt potentsiaali saada samasuguseks klassikaks nagu Uba legendaarne "suusastaadion on siin nii ehitatud, et kõik naised käivad meie alt tiiru läbi".
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Ma ausõna imetlen jalkakommentaatoreid, kes suudavad suurel platsil mängija ära tunda. Aga ei imetle suusakommentaatoreid, kes ei suuda kuue sportlase nägusid ja numbreid meelde jätta. Tiisler eriti hull näide.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        sellel Tiisleri lausel on tugevalt potentsiaali saada samasuguseks klassikaks nagu Uba legendaarne "suusastaadion on siin nii ehitatud, et kõik naised käivad meie alt tiiru läbi".
                        Või nagu jalka MM-il Kalkuni " jalge vahelt üritas Benagliot üllatada".
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          No suusatajaid on siiski väga kerge ära tunda. Kuus meest ühes sõidus ainult. Mõned eristuvad juba puhtalt võistlusvormi põhjal. Isegi kui on neli norrakat ühes sõidus, siis mõni on mütsiga ja mõni mitte. Ja siis veel sõidustiilid, mis on väga erinevad. Puterdamist oli liiga palju tõesti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Suusutajaid ei tea, aga jalgpalluritel on väljakul oma kindel kehakeel ja muidugi enamvähem ettemääratud maa-ala. Suures plaanis nahavärvi ei näe, küll aga juuksevärvi, nt. Liverpooli mängijad tunnen ma küll ära. Samas ma pole kindel, kas kommentaatorid on iga viimset kui klubi nii palju vaadanud, et kõikide mängijate kehakeele ära tunnevad. Pigem ma kahtlustaks ingliskeelset siseinfot kõrvaklappidest.
                            Ka täiesti tundmatu meeskonna puhul - putsad ja soeng. Ei tee nalja. Muid asju on ka muidugi, aga hiljemalt teiseks poolajaks saab üldjuhul enamvähem paika.
                            Ja ingliskeelses kommentaaris ei ole enamasti eriti kombeks jutuga nimesid pidi joosta, nii et see ei päästa kuigivõrd.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Laskesuusale jah minnakse kohale. Touri osas ei tea midagi, küllap see ikka jooksvalt selgub vastavalt tulemustele.

                              Positiivne. Eelmistel aastatel minu mälu järgi pole käidud. Samas Rootsi rallil käidi ka. Edasiminek missugune!

                              Aga selle jagpallurite platsil ära tundmise kohta meenub VSB algusajad, kui näidati veel Ligue 1-i ja Dannar-Epic duo ajasid pidevalt Wendelit ja Gouffrani sassi. Hetkel oleks seis vist isegu hullem, kuna praegu Bordeaux's on veelgi rohkem kiilakaid/lühikese soenguga tõmmusi poisse (Toure, Faubert, Mariano Maurice-Belay jne jne) . Mingi hetk tundus lausa, et see on üks peakriteeriumeid, et meeskonda saada.

                              Kommentaar


                                Täna jäi kõrvu kuuse lempsi justina visnar. Ühelt eesnimi,teiselt perekonna oma
                                Aga ei respekt üldiselt.
                                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X