320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ma ausõna imetlen jalkakommentaatoreid, kes suudavad suurel platsil mängija ära tunda. Aga ei imetle suusakommentaatoreid, kes ei suuda kuue sportlase nägusid ja numbreid meelde jätta. Tiisler eriti hull näide.
    pead silmas seda ameeriklanna hetke?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budu Vaata postitust
      pead silmas seda ameeriklanna hetke?
      Neid oli ju mitu. Ühel korral pajatas Tiisler mitu lauset ühe norralase kohta, kes üllatavalt tugeva alguse tegi ja esikohal rühkis. Kui mees lõpuks vaikis, sai Kuuse võimaluse öelda, et juhtimas on hoopis üks teine norralane ja too Tiisleri mees on tagumiste seas.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        ader: "JA MIDA TEEB KAISA MÄKÄRAINEN KODUPUBLIKU EES! KILOMEETER ENNE FINIŠIT ON KAISA TEGEMAS HULLUMEELSET SÕITU JA VÕIB TÕUSTA MEDALILE KUI MITTE KULLALE!!!"
        kuuse: "ja nüüd lähme vaatame viipekeelseid uudiseid ja oleme tagasi telepildiga 20 minuti pärast"

        Kommentaar


          Kuuse: "Manuel Neu.. (mõttepaus) Manuela Neuner"

          Kommentaar


            see suurmeistrite saade on küll ikka valusalt piinlik. kalkun teeb 10 minutilise sissejuhatuse, mis on koolikirjandi tasemel helgusi ja sõnamänge täis, siis näidatakse hoki mehi soomes, sekka neist ühe räpivideosid ja lõpuks on stuudios siis poom ja visnapuu, kes seisavad totaka näoga, saavad öelda 2 lauset, mida kalkun nimetab siis suurelisel aruteluks. ei ole sel asjal saba ega sarvi.

            Kommentaar


              selle spordiuudiste bloki võib minu arust praegusel kujul üldse kinni panna. jääb tunne et seal ei tööta inimesi kes südamega spordi juures on. jalgpallist räägitakse ainult bundesligast. samas ei mainita sõnagi nädalavahetuse maailma oodatuimast mängust Barca ja Real Madridi vahel. või kasvõi Liverpool ja ManU. Ja no krt kui Kangert alustab Kataloonia tuuri ja sellest ei räägita sõnagi....kurb on ikka see uudiste kajastamise tase meil
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Saksamaa videopilt on odavam ja seal mängib eestlane. Kataloonia tuuri kohta ei oska midagi öelda.

                Kommentaar


                  Ma võin kinnitada, et reeglina on asi pildis ja/või õigustes. Kahju, aga nii on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Ma võin kinnitada, et reeglina on asi pildis ja/või õigustes. Kahju, aga nii on.
                    Mainida võib ju ikka, ei?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      ma arvan ka et mainida võib ju ikka. õigemini peaks nagu, nn. kohustuslik.
                      pildiga on üldse koomiline. CL-i tulemustest rääkides näidati üldse treeningut. ja no see on tavapärane et kui meie sportlastest uudis, siis pannakse mingi tema mitme aasta tagune sooritus. milleks?
                      ehk siis kokkuvõte- uudised puuduliku kajastusega ja kui on uudis, siis tihti mingi taustapilt ajast ja arust. kus siin see professionaalsus on?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        ma arvan ka et mainida võib ju ikka. õigemini peaks nagu, nn. kohustuslik.
                        pildiga on üldse koomiline. CL-i tulemustest rääkides näidati üldse treeningut. ja no see on tavapärane et kui meie sportlastest uudis, siis pannakse mingi tema mitme aasta tagune sooritus. milleks?
                        ehk siis kokkuvõte- uudised puuduliku kajastusega ja kui on uudis, siis tihti mingi taustapilt ajast ja arust. kus siin see professionaalsus on?
                        Liikuv aktuaalne pilt on liiga kallis? Samas uudis vajab edastamist.

                        Kommentaar


                          Pilt on kallis jah. Mäletan, et näiteks TdF lõik uudistesse maksis juba miljonites. Aga vabalt võiks näiteks Premier League taustaks tabeliseisu või mängude seise näidata.

                          Kommentaar


                            Noh, lihtsalt uudiseid näidata pole ka mõtet, kuna need on kõigi poolt ära nähtud. Näiteks, Lorenzo, arvad tõesti, et mõnelgi huvitatud poolel on jäänud Barca-Reali tulemus vaatamata ja peab seda kuulma päev hiljem ETV-st? Pigem keskendutakse ikkagi mingile Eesti jogale, kus on pilt. Seejärel Eesti jogale. Seejärel välismaa jogale, kust on odav pilt. Ja kui tõesti eetriaega üle jääb, siis öeldakse mingi selline mäng ka ära.

                            Kommentaar


                              Ma ei näe suurt probleemi kui on ainult Eesti joga. 20 aastat tagasi jah, siis oleks tahtnud rohkem infot rahvusvahelise spordi kohta kui rääkida taheti. Mäletan kui vihale ajasid Erik Lillo raadiouudised, kus selle asemel, et Wimbledoni värskeid tennisetulemusi öelda, räägiti Eesti noorte malemeistrivõistlustest. Aga tänapäeval on teised infoallikad igaühele kättesaadavad.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Aga tänapäeval on teised infoallikad igaühele kättesaadavad.
                                Üldiselt aegunud formaat siis või mis.
                                www.playmaker.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X