320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Ma ei näe suurt probleemi kui on ainult Eesti joga. 20 aastat tagasi jah, siis oleks tahtnud rohkem infot rahvusvahelise spordi kohta kui rääkida taheti. Mäletan kui vihale ajasid Erik Lillo raadiouudised, kus selle asemel, et Wimbledoni värskeid tennisetulemusi öelda, räägiti Eesti noorte malemeistrivõistlustest. Aga tänapäeval on teised infoallikad igaühele kättesaadavad.
    Jah, mäletan ka kui ootasid Spordi meeskonna tulemust või infi ENSV liigast, siis pidid terve Spordipäeviku ära kuulama, et siis lõpuks tõdeda, et ei öeldudki midagi. Ja nii juhtus alatasa. EJF muidugi ei teavitanud ka ja kui Rene Rinaldo mõnel liigamängul ei käinud, siis öeldi vooru tulemused paremal juhul esmaspäeval kell 20:20 algavas spordipäevikus. Vahel koguni alles teisipäeval. Aga siis igaks juhuks korrati seda väärt infot ka järgmisel päeval. Olid ajad.

    Kommentaar


      Algselt postitas gd77 Vaata postitust
      Üldiselt aegunud formaat siis või mis.
      Uudiste mõttes küll. Aga samas kui ETV toodab ainsana pilti kohalikest tõstmisvõistlustest ja on inimesi, kes seda näha tahavad, siis võib saade ju olla.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Noh, lihtsalt uudiseid näidata pole ka mõtet, kuna need on kõigi poolt ära nähtud. Näiteks, Lorenzo, arvad tõesti, et mõnelgi huvitatud poolel on jäänud Barca-Reali tulemus vaatamata ja peab seda kuulma päev hiljem ETV-st? Pigem keskendutakse ikkagi mingile Eesti jogale, kus on pilt. Seejärel Eesti jogale. Seejärel välismaa jogale, kust on odav pilt. Ja kui tõesti eetriaega üle jääb, siis öeldakse mingi selline mäng ka ära.
        kui riigitelevisioon arvab et spordiuudiseid ei pea näitama, siis minugipoolest. nagu ma pakkusin et siis võiks selle saatebloki kinni panna. ju siis on tähtsam näidata Novosjolovit lennujaamas.
        tenniseturniiri finaali peab muidugi videoklipina kajastama. Kangert jäi näitamata. õigemini üldse kajastamata. eks tuleb siis muid kanaleid tõesti vaatama hakata ja riigitelevisiooni ära unustama.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Kataloonia tuuri kajastamine liikuva pildi näol on vist anyway raske, sest pildi tootjad ei saa ka ise live-pildi näitamisega hakkama viimasel kahel päeval.

          Kommentaar


            no näed, saab küll kajastatud. see vist sõltub kes tol päeval toimetaja on?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Dannar võttis mõne liialdava sõnaga siiski asja suhteliselt hästi kokku. Televisioon on kahjuks või õnneks selline meedium, kus videopilt on kuningas. Reeglina kui pilti pole, siis asjast ka ei räägita. Vahel harva, kui toimetaja leiab, et Eesti sihtrühmale on informatsioon oluline, kasutatakse ka tabeleid ja treeningplaane.

              Ja pildi puhul pole vahel vahet - kallis odav, pigem on küsimus lepingutes ja selles ka, millises osas EBU mingeid asju kajastab jne. Näiteks (ma nüüd pole 100% kindel) peaks just sealtkaudu tulema ka Bundesliga pilt, kus on väga täpselt ette antud kui palju võid seda üldse näidata ja millise aja jooksul ja veel ports tingimusi. Aga meie õnneks saab näidata ja ka huvi oma mehe näol palju kõrgem ju.

              Lisaks on loomulikult toimetaja valik. Näiteks Kataloonia tuur igapäevaselt ei pea olema valikus, vahel aga vahekokkuvõteteks tervitatav. Samas Novosjolovi kommentaar ju on oluline, kui mees võidab olulise turniiri. Lennujaamas reeglina mugavaim inimene kätte saada. Märksõnaks veelkord sihtrühm.

              Keegi mainis, et ETV on ainus, kes tõstmist näitab jne. Ma täpselt ei ole numbreid kokku löönud, kuid ametliku statistika järgi on jalgpalliharrastajaid ca veerand spordiharrastajatest (äkki keegi arvutab?). Seega peab rahuldama ka ülejäänud huvilisi - olgu see siis vehklemine, kergejõustik, ujumine, tõstmine jne.

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                Keegi mainis, et ETV on ainus, kes tõstmist näitab jne. Ma täpselt ei ole numbreid kokku löönud, kuid ametliku statistika järgi on jalgpalliharrastajaid ca veerand spordiharrastajatest (äkki keegi arvutab?). Seega peab rahuldama ka ülejäänud huvilisi - olgu see siis vehklemine, kergejõustik, ujumine, tõstmine jne.
                Tartu Ülikoolis on tõenäolselt mõni bakatöö selle kohta tehtud, peaks tuhnima.

                Kuid iseenesest on huvitav mõelda, et mida ja kuidas peaks ETV sport tegema. Mingi osa tuleb kindlasti juhenditest, mis toob sinna selle tõstmise või mingid rahvaspordid, kuid tõesti, kuidas võiks, kui oleks vaba voli möllata. Kuna juhatajaks ei kandideerinud, siis pole ju mõelnud Aga täitsa põnev harjutus.

                Kusjuures, kes on ETV Spordi sihtrühm üldse? Eks sellest sõltu ka palju. Ehk ma oletan, et nad ei tee saadet alla 30-aastastele või isegi nibin-nabin alla 40-aastastele. Või vähemalt ei peaks tegema.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Tartu Ülikoolis on tõenäolselt mõni bakatöö selle kohta tehtud, peaks tuhnima.
                  Aga palun:

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Kusjuures, kes on ETV Spordi sihtrühm üldse? Eks sellest sõltu ka palju. Ehk ma oletan, et nad ei tee saadet alla 30-aastastele või isegi nibin-nabin alla 40-aastastele. Või vähemalt ei peaks tegema.
                    See on tegelikult üks suuremaid ETV probleeme - kui üldiselt vaadatakse Eesti kanalitest justnimelt ETV-d kõige rohkem, siis nagu üks tuntud produtsent mulle kostis (kuna mul endal numbreid pole), et oluliseimas vanusegrupis 18-40 vaadatakse Kanal 2-te ja TV3-e rohkem.

                    Kommentaar


                      Aet on väga meeldiv. Tahaks loota, et Sääritsa lõusta enam kunagi nägema ei pea

                      Kommentaar


                        Kas Süvari just mitte ei maininud, et Djourou on Chelsea mängija? Vb ise kuulsin valesti muude tegemiste kõrvalt, tundus nagu.
                        Algselt postitas Plechazunga
                        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                        Hmm, that didn't really work.

                        Kommentaar


                          aint oma grupi kolle näitaski kurat

                          Kommentaar


                            Minu arust Klavani enda nägu ja jutt ütles Aeda kohta kõik. "Kuidas mäng oli?" Vastus stiilis "no ma ei tea, 0-3". Kuidas saab Säärits sellest kehvem olla? Klavan oleks nagu idioodile intervjuud andnud ju.

                            Kommentaar


                              Seda oli veider kuulata, et Süvari inglise keelsed intervjuud olid nii formuleerimise kui ka sisu poolest oluliselt paremad kui eesti keelsed.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Seda oli veider kuulata, et Süvari inglise keelsed intervjuud olid nii formuleerimise kui ka sisu poolest oluliselt paremad kui eesti keelsed.
                                Ma ei tea, minu arvates täielik Säärits 2. Meenub kasv6i mängueelne intervjuu algkoosseisu kohta Kivisillaga kus ainuke sisuline küsimus oli, et otsustasite eelistada Kallastet algkooseisus? See oli nii loll küsimus et pani Kivisilla ka muigama ja ei osanudki ta midagi tarka vastata sellele. Ma arvan et enamvähem iga kasutaja siin foorumis teab, et Kallaste on terve Pehrsoni aja olnud esimene valik vasakkaitses. Aga ometi ETV sporditoimetuse inimesele tuleb see selge üllatusena. Mis asi nendel naistel seal sporditoimetustes üldse viga on? Kuidas nende teadmised spordist saavad olla niiv6rd palju pealiskaudsemad kui meesreporteritel ja suudetakse läheneda k6igele nii lihtsalt ja pealiskaudselt, et peab olema suhteliselt spordikauge inimene, et seda jama veider kuulata ei oleks. Käib nii Sääritsa kui Süvari puhul.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X