320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Noh, ta natuke puine on küll, aga ega seal praegu erilisi alternatiive pole. Kuuse võitleb elu pärast, Osila ja Säärits pole jalkainimesed. Teised kommenteerivad.
    Et tõesti kohe ei olnud kohe paremaid kandidaate kui toimus Aeti ja väikse Tiisleri värbamine? Never ever ei usu.

    Tegelt ka, pane Eeva Esse sinna pukki ja ta teeb 10 x paremini seda stuudiot.

    Sest nagu sa ütlesid, tavalist vaatajat ei koti täpsed detailid ning eesmärk on aega sisustada. Usu mind, kaunist ja intelligentset noort naist, kellel jutt jookseb soravalt ning kellel intervjueerimiskogemust ilmselt juba rohkem, on kordi paremaid vaadata kui mingitel imelike kriteeriumite alusel spordiajakirjanikuks kvalifitseeruvat isikut, kelle kael tegelikult ei kanna.

    Kommentaar


      Stuudiokülalistest meenub aegade hämarusest tolmuimeja Olle,kes oli suht kobeda jutuga! Aga Sarap võiks tagasi küll tulla!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ja onupojapoliitkaga tööle saanud noorsand
        Tiislerid ei ole sugulased, nagu on siin varemgi korduvalt märgitud.

        Huvitav oleks muidu kuulata, mis etteheited noorema Tiisleri suhtes on. MInu arvamuse kohaselt on tegu väga asjaliku ja asjatundliku spordiajakirjanikuga.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Tiisleril pole jah häda miskit.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Tiislerid ei ole sugulased, nagu on siin varemgi korduvalt märgitud.

            Huvitav oleks muidu kuulata, mis etteheited noorema Tiisleri suhtes on. MInu arvamuse kohaselt on tegu väga asjaliku ja asjatundliku spordiajakirjanikuga.
            ok, siis minu viga. Ja rõhuasetus tiislerile peaks olema siinses kontekstis ehk kõige väiksem.

            Küll aga olen jätkuvalt arvamusel, et olukorras, kus me ei suuda pakkuda spordivaldkonnas ja spordiajakirjanduses tippkvaliteeti (p.s. see on täitsa okei, et ei suuda), ei vaja me spetsiaalset spordiajakirjanikku. Vaid ajakirjanikku, kellel kael kannab ja jutt jookseb. Näide toodud ühe noore tüdruku näol eespool.

            Põhiline mõte mul siis selles, et kui nn sügavam spordipublik ei suuda seda sitta kuulata, siis ei ole vaja üldse mingit spordiajakirjandust feikida, sest ega see "pinnapealsem" auditoorium saab ka aru, et asi on jama. Hea meelega vaataks juba Indrek Treufeldti seda stuudiot tegemas. Tõsi, selle venna eetriaeg vast liiga kallis.

            Kommentaar


              no pangu või Narko Geikop stuudiosse.

              Kommentaar


                normkaalus tiisler on jah kolleege arvestades täitsa enam-vähem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  no pangu või Narko Geikop stuudiosse.
                  100% kuulaksin enne Reikopi. tegelt ka. Oleks vähemalt huvitav ning tõsiselt tahaks teada, mida mingi a la Marek Lemsalu vastab kui Reikop tõsimeeli küsib, et "aga miks sa seda mängu üldse mängid, mis selles on?"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    ok, siis minu viga. Ja rõhuasetus tiislerile peaks olema siinses kontekstis ehk kõige väiksem.

                    Küll aga olen jätkuvalt arvamusel, et olukorras, kus me ei suuda pakkuda spordivaldkonnas ja spordiajakirjanduses tippkvaliteeti (p.s. see on täitsa okei, et ei suuda), ei vaja me spetsiaalset spordiajakirjanikku. Vaid ajakirjanikku, kellel kael kannab ja jutt jookseb. Näide toodud ühe noore tüdruku näol eespool.

                    Põhiline mõte mul siis selles, et kui nn sügavam spordipublik ei suuda seda sitta kuulata, siis ei ole vaja üldse mingit spordiajakirjandust feikida, sest ega see "pinnapealsem" auditoorium saab ka aru, et asi on jama. Hea meelega vaataks juba Indrek Treufeldti seda stuudiot tegemas. Tõsi, selle venna eetriaeg vast liiga kallis.
                    Eeva Esse sai tänu sellele R2-e jutusaate, et üks meie foorumlane sellest keeldus. Aga ta on hea ajakirjanik küll, kes samas on üsna rakkes pidevalt. Usun, et antud stuudio eelarve on kaduvväike, mille eest pole nö. "päris" ajakirjanik valmis seda honorari eest tegema. Seega on asi ikka ainult toimetus sisene.

                    Kommentaar


                      Meediaeksperti mängima ei hakka ning hindeid ei jaga, kuid see oleks täiesti uskumatu otsus, kui spordistuudiosse pannakse põhikohaga keegi väljaspool sporditoimetust.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Grillipausi pärast selline kisa . Las Süvari harjutab - ärge pahandage siis nii - talle vähemalt meeldib jalgpall.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Grillipausi pärast selline kisa . Las Süvari harjutab - ärge pahandage siis nii - talle vähemalt meeldib jalgpall.
                          nägu on küll selline peas, nagu oleks püksi teinud ja vägisi peab seal sees istuma

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            nägu on küll selline peas, nagu oleks püksi teinud ja vägisi peab seal sees istuma
                            Kuule, ole viisakas.

                            Kommentaar


                              ok see oli liig jah.

                              Kommentaar


                                no niikaua kui meil pole proffe jalgpallikommentaatoreid pole nagu ka eriti loota. kõik tegelevad kõigega.
                                lisaks- kas keegi neist üldse on harjutanud kommenteerimist? või puututakse sellega ainult kokku siis kui on võistlus, töömoment?
                                mäletan Brasiilias näidati ühe riigi kuulsaima jalkakommentaatori nn. elulugu, kus siis mees rääkis kui palju tööd ta tegi igapäevaselt oma kommenteerimistaseme lihvimiseks, parandamiseks. ta muidugi kommenteeris ainult jalgpalli ka
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X