320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Teab keegi, miks Zelinski enam ei kommenteeri?
    Homseks Itaaliaks ujub välja
    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      Internetis on juba teatud elevust tekitanud Kalkuni tsitaat Ukraina-Saksamaa mängust:
      "Lüüa tuleks ikka palli, mitte palle" (pärast seda, kui Ukraina mängija oli saanud juhusliku löögi õrna kohta).

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Mõtle natuke juhtimise vaatenurgast. Ma küll ei tea, mis värki sa teed, kuid tõenäoliselt ei juhtu isegi selles sektoris teab kui palju seda, et ühe osakonna inimene läheks teisse osakonda näitama, kuidas tuleb asju (paremini) teha, isegi, kui ta oskused seda lubaks. Või veelgi enam, et osakonna juhataja kutsuks, jättes enda töötajad kõrvale.

        Nüüd tuleb muidugi jutt, et tarbijat ei huvita taustsüsteemid ja muu selline. Õnneks ei pea ETV eest maksma.
        Kui me räägime juhtimise vaatenurgast, siis know-how vahetamine ja interdistsiplinaarne koostöö on täitsa reaalne värk. Vaadates edasi "juhtimiskultuuri", siis omanikku kotib reeglina ainult natukene, kas ühe osakonna juhataja tahab midagi või mitte juhul kui teise osakonna töötaja on mingi funktsiooni täitmiseks parem. Tõsi, inimlikust vaatepunktist on keskastmejuhi nägemus realiteet, kuid see ei tähenda, et see on alati reaalse praktika aluseks. Eriti keskmise suurusega organisatsioonis, kus reeglina on tippjuhil süsteemist ja keskastmeprotsessidest vähe adekvaatsem ülevaade.

        See, kas nüüd ERR on hästi juhitud või mitte ei ole aga hetkel teema ning selle analüüsimiseks peaks organisatsiooni ka seestpoolt vaatama. Küll aga on vaatajal või kõrvalseisjal siiski õigus probleemidele tähelepanu juhtida ilma, et ta peaks fundamentaalselt põhjuseid analüüsima.

        Ja kui ma nüüd ütlen, et AS on laivis kehv, siis siin ettevõtte palgatase, juhtimiskultuur või mingi kolmas põhjus ei muuda seda fakti. Ainsana selgitab ehk olukorra kausaalsust, millest ma saan aru ning nõustun. Kapiiish?

        Kommentaar


          Täitsa bucis kus on probleemid mõnel. Küll ei sobi stuudiosse naisterahvas kes teeb teletööd mingi 1,5 aastat ja EM on suurim mida seni teinud. Ja siis ei sobi stuudiosse pisut suurema polstriga mees kes tegelt on üks parimaid asju mis err sporditoimetuses juhtunud on.
          Istu oma kiun sisse endale, mr perfect!
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Täitsa bucis kus on probleemid mõnel. Küll ei sobi stuudiosse naisterahvas kes teeb teletööd mingi 1,5 aastat ja EM on suurim mida seni teinud. Ja siis ei sobi stuudiosse pisut suurema polstriga mees kes tegelt on üks parimaid asju mis err sporditoimetuses juhtunud on.
            Istu oma kiun sisse endale, mr perfect!
            Tiisleri koha pealt nõus.
            Süvari on aga lihtsalt niivõrd kohutav nii oma teadmiste, sõnaosavuse kui ka üleüldise ekraanil hakkamasaamisega, et lausa patt oleks mitte vinguda.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Täitsa bucis kus on probleemid mõnel. Küll ei sobi stuudiosse naisterahvas kes teeb teletööd mingi 1,5 aastat ja EM on suurim mida seni teinud. Ja siis ei sobi stuudiosse pisut suurema polstriga mees kes tegelt on üks parimaid asju mis err sporditoimetuses juhtunud on.
              Istu oma kiun sisse endale, mr perfect!
              täitsa "bucis" kus on probleemid mõnel. kell 1 öösel peab ka pulsi kõrgeks ajama, sest kellelegi ei meeldi keegi. mr. perfect on aga üks ilusamaid asju, mis mulle öeldud ning selle nimel on kõvasti elus ka vaeva nähtud! Ole kukununnu edasi!

              Kommentaar


                Aga ära muretse, marcello, see ei ole mulle nii eksistentsiaalne probleem kui sa arvad. Lihtsalt sai palju vastukaja ning sellest arenenud dialoog mõnuga andis kena uut informatsiooni. Nii et mina olen väga rahul ja mölisen kindlasti "täitsa bucis" viisil edasi

                Kommentaar


                  Eeva Esse pidi niigi olümpiastuudiot hakkama Tallinnast tegema. Kui ta jalgpalli ka teeks, siis oleks see juba natuke naljakas. Pealegi, kes Agendat ja ta varasemat saadet kuulanud, teavad ,et ega ta jalgpallist suurt ei taipa.
                  Müün jalkasärke!:
                  http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Soldat Vaata postitust
                    Eeva Esse pidi niigi olümpiastuudiot hakkama Tallinnast tegema.
                    Nüüd on korras. Täna minust enam töömeest ei ole! Lipud vardasse!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Tra, ostke elu. Küsin kolmas kord juba. Keda, faking huvitab jalgpallistuudio ja seal toimuv?!?
                      Inimesed, kes enda jalgpalli alase hariduse on saanud läbi ekraani?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        wow, nii palju wankimist kellegi üle pole siin foorumis ammu olnud kui neiu Eeva on saanud.


                        A muidu lõbus lugemine pseudoteemal. Jätkake seltsimehed, jätkake.

                        Kommentaar


                          Ärme nüüd inetuks ka lähe. Igasuguseid jizzipildid las jääda mõne brasiilia jalka-püss(tol)-reportei jaoks.

                          Kommentaar


                            Mis värk sellel Tiisleril nende hääldustega on? Sesmõtte, et ma pole eriline tähenorija tavaliselt häälduste kohapealt, aga võiks eeldada et tänapäeva noorema põlvkonna inimesed inglise keelt ikka rääkivad? Sesmõttes arusaadav, et igast hispaanlasi, prantslasi ja albaania nimesid võibki mõnel inimesel keeruline hääldada olla, aga briti nimed peaks ju ometi suupärased olema?ei?

                            Brady=Bräädi wtf.
                            Neid Ciaran Clarke ja Seamus Colemane vägistatakse ikka nii et vähe pole.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Minu meelest võiks Teeveri palju rohkem kasutada, kui seda praegu tehakse. Juba varemgi hästi meelde jäänud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Minu meelest võiks Teeveri palju rohkem kasutada, kui seda praegu tehakse. Juba varemgi hästi meelde jäänud.
                                Kas tema oli Hispaania mängus? Ma just mõtlesin, et veidi puine...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X