320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas tema oli Hispaania mängus? Ma just mõtlesin, et veidi puine...
    Jah. Hispaania mäng oli puine, Teever oli hea.

    Kommentaar


      Aet on nüüd ju päris okei, ei?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Aet on nüüd ju päris okei, ei?
        Küsis, kas Zlatan pole vormis?
        #lol#wtf

        Kommentaar


          Sina ise oled tuntud väravakütt.......ou jee neiu Aet!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Kuidagi halvem isegi..

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Aet on nüüd ju päris okei, ei?
              Mm...ei. Võibolla ma olen tõesti ise vinguv eit, aga minu silmis allapoole igasugust arvestust.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Mm...ei. Võibolla ma olen tõesti ise vinguv eit, aga minu silmis allapoole igasugust arvestust.
                Mida ta siis valesti teeb?

                Kommentaar


                  Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                  Sina ise oled tuntud väravakütt.......ou jee neiu Aet!
                  Kuule, ajakirjanikuna pead küsima vahepeal rumalana kõlava küsimuse, et teine inimene saaks rääkida.

                  Kommentaar


                    Mind isiklikult see tema kerge kokutamine või puisus isegi eriti ei häiri, see ilmselt suuremate telegurmaanide teema.
                    Häirib see näiliselt tohutu võhiklikus, mis väljendub nii küsimuste küsimuses kui ka nii mängu kui olukordade analüüsimises. Tegemist on ikka spordiajakirjanikuga, aga kõige keerukamad analüüsid/kirjeldused kipuvad olema "ilus löök oli" "ei mänginud hästi" "suur jalgpallur" vms. Rääkimata küsimustest stiilis "mis tunne on väravat lüüa" "kas ibrakadabra on väsinud või kehvas vormis".

                    Ma saan aru, et see stuudio mõte ongi asju tavavaatajani viia. Süvari puhul jääb aga mulje, et tema spordi/jalgpalliteadmised ongi täpselt selle sõbranna tasemele, kes räägib koguaeg kuidas ta jalgpalli armastab, aga tegelikult rohkem Rootsi jalgpallureid peale Zlatani või Portugali jalgpallureid peale Ronaldo ei tea. Meil ilmselt kõigil on mõni selline naistuttav.

                    Mingi Eeva Esse või Anna Gavronski puhul oleks see arusaadav, sest tegu pole spordiajakirjanikega. Süvari oleks aga justkui palgatud kriteeriumite "meeldib jalgpall" ja "olen nõus kaamera ees olema" alusel.
                    Kõige kurvem või samas naljakam on muidugi stuudiokülaliste nägusid vaadata enamus küsimuste peale.

                    PS! Vb tõesti suuremas osas jalkavõhikule ongi see stuudio väga ok ja hea ja tema jaoks ongi kõik norm. Olles ise terve elu erinevaid spordialasid jälginud on suhteliselt keeruline sellist võhiklikust vaadata ja kuulata spordiajakirjaniku suust.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Mind isiklikult see tema kerge kokutamine või puisus isegi eriti ei häiri, see ilmselt suuremate telegurmaanide teema.
                      Häirib see näiliselt tohutu võhiklikus, mis väljendub nii küsimuste küsimuses kui ka nii mängu kui olukordade analüüsimises. Tegemist on ikka spordiajakirjanikuga, aga kõige keerukamad analüüsid/kirjeldused kipuvad olema "ilus löök oli" "ei mänginud hästi" "suur jalgpallur" vms. Rääkimata küsimustest stiilis "mis tunne on väravat lüüa" "kas ibrakadabra on väsinud või kehvas vormis".

                      Ma saan aru, et see stuudio mõte ongi asju tavavaatajani viia. Süvari puhul jääb aga mulje, et tema spordi/jalgpalliteadmised ongi täpselt selle sõbranna tasemele, kes räägib koguaeg kuidas ta jalgpalli armastab, aga tegelikult rohkem Rootsi jalgpallureid peale Zlatani või Portugali jalgpallureid peale Ronaldo ei tea. Meil ilmselt kõigil on mõni selline naistuttav.

                      Mingi Eeva Esse või Anna Gavronski puhul oleks see arusaadav, sest tegu pole spordiajakirjanikega. Süvari oleks aga justkui palgatud kriteeriumite "meeldib jalgpall" ja "olen nõus kaamera ees olema" alusel.
                      Kõige kurvem või samas naljakam on muidugi stuudiokülaliste nägusid vaadata enamus küsimuste peale.

                      PS! Vb tõesti suuremas osas jalkavõhikule ongi see stuudio väga ok ja hea ja tema jaoks ongi kõik norm. Olles ise terve elu erinevaid spordialasid jälginud on suhteliselt keeruline sellist võhiklikust vaadata ja kuulata spordiajakirjaniku suust.
                      Lihtsalt prooviks, et mida sa ise küsinud oleks?

                      Kommentaar


                        Öelgu keegi Voolaiule edasi, et iirlased pole britid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                          Öelgu keegi Voolaiule edasi, et iirlased pole britid.
                          Btw, Iiri koondis on minu teada ikka üsna protestandid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                            Öelgu keegi Voolaiule edasi, et iirlased pole britid.
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                No üldiselt peetakse brittideks ju ikkagi kroonile alluvate piirkondade elanikke või mis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X