320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

    Tarmo kuldne seeria eile jätkub - Barthez rikkus Monaco mängu Champions League`i finaalis
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

      Originally posted by FCOperBK


      Tarmo kuldne seeria eile jätkub - Barthez rikkus Monaco mängu Champions League`i finaalis
      Aga kui üldiselt öelda on igaugused ülistamised ja kriiskamised teretulnud. Ikka parem kui ilmateade.
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

        Originally posted by realmadridfan


        Silvester silvesteriks, aga kes on ZiNEdane?
        Minul juhtus ka ükskord niimoodi. Nii on palju lihtsam öelda

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

          Originally posted by zidane_5


          Originally posted by realmadridfan


          Silvester silvesteriks, aga kes on ZiNEdane?
          Minul juhtus ka ükskord niimoodi. Nii on palju lihtsam öelda
          heeh, nii saaks ju veel meeste nimesid lühendada... nagu näiteks:

          Cristialdo
          Luigo
          Deckham
          Thienry
          Hakin
          Hersson
          jne

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

            Tere kriitikud!!!!

            Ma ei tea kuidas teiega on aga mina olen rahul, et me üldse seda EMi ETV vahendusel näema ja ei pea ronima igaks mänguks kuhugi pubisse. Mis krt me hädaldame: oi ütles nüüd Beckhami nime natuke väänates või eksis mõne faktiga. Alati on mingit mõttetud vingumist ja olen enam kui kindel, et enamus vingujaid ei saaks pooltki sellega hakkama kui ETV kommentaatorid. Tõesti nad pole tasemel, aga see teebgi mõne igava mängu täitsa lõbusaks kui nad oma hülgemöla välja lasta üritavad.

            Kõige parem paar on siiski Ivar ja Lehiste/Kivisild.

            Ilusat nädalavahetust

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

              Originally posted by PraS


              Tere kriitikud!!!!

              Ma ei tea kuidas teiega on aga mina olen rahul, et me üldse seda EMi ETV vahendusel näema ja ei pea ronima igaks mänguks kuhugi pubisse. Mis krt me hädaldame: oi ütles nüüd Beckhami nime natuke väänates või eksis mõne faktiga. Alati on mingit mõttetud vingumist ja olen enam kui kindel, et enamus vingujaid ei saaks pooltki sellega hakkama kui ETV kommentaatorid. Tõesti nad pole tasemel, aga see teebgi mõne igava mängu täitsa lõbusaks kui nad oma hülgemöla välja lasta üritavad.

              Kõige parem paar on siiski Ivar ja Lehiste/Kivisild.

              Ilusat nädalavahetust
              märksõna: professionaalsus

              samamoodi nagu ETV-l oleks loogiline EM-i näidata (mis kuradi pärast peame me selle eest tänulikud olema???), on loogiline et Eestis oleks 2-3 venda kes on spetsialiseerunud vuti (jt sportmängude) kommenteerimisele ja on pagana head selles....või vähemalt rahuldaval tasemel!? kas see oleks siis nii utoopline soov???

              ma ei ütle et keegi meist parem oleks aga seda et keegi üleüldse Eestis ikka vast suudaks paremini!!!!

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                Originally posted by erts
                samamoodi nagu ETV-l oleks loogiline EM-i näidata (mis kuradi pärast peame me selle eest tänulikud olema???) ...
                me peame oma harduses ja tänus langetama pea kummardades etv poole, sest ülekanded pole mingisugune iseenesest mõistetava asi. EM maksab hulga raha ning me ju kõik teame, et rahvuslik ringhääling on meeletult alafinantseeritud sest riik on paha ning ei anna üldse pappi jne. kujutan juba ette, kuidas praegu jääb mõni tore kultuurisaade sellepärast tegemata, et etv kulutas kogu võimaliku raha selle aasta spordiülekannete jaoks ja ainult selleks, et pööbel oleks rahul.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                  no Ivar-poiss on küll arenemas selles suunas, et varsti ehk on lootust tõmmata õhkõrna paralleeli- suusa lemps nagu vuti ivar . Teine asi, kuidas sa arened, kui ühte vuti näitab teine kanal ja suurvõistlused on kahe aasta tagant, sinna otsa 5-6 sõprusmängu aastas. Vaja oleks tv-s näidata ka kodumaistliigat, siis saaks lihvida ja treenida kommenteerimist mitme tahu pealt. Muidugi võiks etv ka korraldada miskise konkurssi, kus väljuvad 2-3 võitjat ning nende päralt on siis tulevased suurvõistlused, aga nii vist ei tehta.

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                    Originally posted by dreyd
                    Muidugi võiks etv ka korraldada miskise konkurssi, kus väljuvad 2-3 võitjat ning nende päralt on siis tulevased suurvõistlused, aga nii vist ei tehta.
                    Võiks teha! Mitte nii et Kaljuveerija krt vaatab mänguprogrammi üle ja kriipsutab endale need kohtumised mida ta ise kommida tahab.... hale mees

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                      Originally posted by erts
                      Mitte nii et Kaljuveerija krt vaatab mänguprogrammi üle ja kriipsutab endale need kohtumised mida ta ise kommida tahab.... hale mees
                      No come on, midagi peab kasu ka ikka olema juhiks olemisest. Pealegi, tõelised staarid kommenteerivad vaid tõeliselt olulisi mänge. Tuues jällegi võrdluseks Soome ja jäähoki - siis ei näe naljalt Mertaranta\'t kommenteerimas Salomoni saarte ja Senegali mänge, küll aga kõiki olulisi (poolfinaalid, finaalid ja Soome mängud).

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                        Originally posted by SleepWalking


                        Originally posted by erts
                        Mitte nii et Kaljuveerija krt vaatab mänguprogrammi üle ja kriipsutab endale need kohtumised mida ta ise kommida tahab.... hale mees
                        No come on, midagi peab kasu ka ikka olema juhiks olemisest. Pealegi, tõelised staarid kommenteerivad vaid tõeliselt olulisi mänge. Tuues jällegi võrdluseks Soome ja jäähoki - siis ei näe naljalt Mertaranta\'t kommenteerimas Salomoni saarte ja Senegali mänge, küll aga kõiki olulisi (poolfinaalid, finaalid ja Soome mängud).
                        jah peab vist nõus olema, et Marko Kaljuveer on Eesti spordiajakirjanduse TÕELINE STAAR!!!!

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                          tegelikult on jurtsenko etv parim kommentaator. peale jalgpalli suutis ivar ka korvpalli finaale väga huvitavalt kommenteerida...
                          aga selline loll küsimus: kui ma tahaks saada etv spordikommentaatoriks, mida ma siis tegema peaksin???

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                            Originally posted by eika


                            tegelikult on jurtsenko etv parim kommentaator. peale jalgpalli suutis ivar ka korvpalli finaale väga huvitavalt kommenteerida...
                            aga selline loll küsimus: kui ma tahaks saada etv spordikommentaatoriks, mida ma siis tegema peaksin???
                            tee oma etv:P , tegelt vist läheb algul mingi ajakirjandus ja sealt edasi juba, küsi Martini käest.

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                              Originally posted by eika


                              tegelikult on jurtsenko etv parim kommentaator. peale jalgpalli suutis ivar ka korvpalli finaale väga huvitavalt kommenteerida...
                              aga selline loll küsimus: kui ma tahaks saada etv spordikommentaatoriks, mida ma siis tegema peaksin???
                              peaksid oma unistuse täide viima ja meid sellest õudusest päästma, mis hetkel valitseb

                              ja kui sul see kunagi õnnestub, siis soovitan sul seejärel mitte seda foorumit ja antud teemat lugeda, et mitte enesehinnangule korralikku põntsu anda

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'ETV kommentaatorid\'

                                Originally posted by erts
                                ja kui sul see kunagi õnnestub, siis soovitan sul seejärel mitte seda foorumit ja antud teemat lugeda, et mitte enesehinnangule korralikku põntsu anda
                                Ma arvasin kohe. Ah sinusugused siis ongi need, kes ei räägi objektiivselt vaid käivad inimeste enesehinnangut killimas siin foorumis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X