320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kevin Rääbis räägib, miks tegeleb oma brändiga ja mida jalgpallurina tänavu saavutada tahab.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Esimese poolaja kokkuvõte




      Otil hea idee

      Kommentaar


        See pasunaorkester oli tõesti täiesti kohutav. Esimesel poolajal hakkasid mingid tattnokad veel provotseerivalt Kalju fännisektori kõrval tinistamas ka käima selle peale, kui soovitasime pasundamise ajal hoopis laulda. Ei tea, mis poolajal tehti, aga õnneks teisel poolajal enam seda pasundamist ei olnud nii hullusti. Igal juhul tuleks selline jura ära keelata Premium Liiga mängudelt!

        natuke kesa stiilis kommentaari ka:

        Õlu ja kabanoss (maitsev) statal odav (2 euri mõlemad), aga võiks ajaga kaasas käia ja tulevikus ka kaardimakse võimalust pakkuda. Janu sai seekord võitu ja pidi bussijaama raha järele kõmpima Tulevikus vähemalt targem.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mister Vaata postitust
          See pasunaorkester oli tõesti täiesti kohutav. Esimesel poolajal hakkasid mingid tattnokad veel provotseerivalt Kalju fännisektori kõrval tinistamas ka käima selle peale, kui soovitasime pasundamise ajal hoopis laulda. Ei tea, mis poolajal tehti, aga õnneks teisel poolajal enam seda pasundamist ei olnud nii hullusti. Igal juhul tuleks selline jura ära keelata Premium Liiga mängudelt!

          natuke kesa stiilis kommentaari ka:

          Õlu ja kabanoss (maitsev) statal odav (2 euri mõlemad), aga võiks ajaga kaasas käia ja tulevikus ka kaardimakse võimalust pakkuda. Janu sai seekord võitu ja pidi bussijaama raha järele kõmpima Tulevikus vähemalt targem.
          Kalevit peab tõesti kiitma selles osas, hinnad on tõesti kõige sõbralikumad PL klubide seas. See kaardimakse teema on küll natukene piinlik, ka mul sai janu eile mitukorda võitu ja pidin pidevalt küsima sõbrannalt cashi. Ma näen, et Kalevil tegelikult on hulga potentsiaali tuua veel rohkem rahvast statale. Eile oli palju lapsi ja nende vanemaid statal, neile tuleks tegelikult see promo veel rohkem koju viia.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Kalevit peab tõesti kiitma selles osas, hinnad on tõesti kõige sõbralikumad PL klubide seas. See kaardimakse teema on küll natukene piinlik, ka mul sai janu eile mitukorda võitu ja pidin pidevalt küsima sõbrannalt cashi.
            Selle eest saab väravas 7 EURi välja käia.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Mis asi on Rääbis??
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Mis asi on Rääbis??

                Kommentaar


                  Pärast pühapäevast mängu rääkisin veidi pikemalt Andreas Raudsepaga.

                  Andreas Raudsepp kaptenirollist: minu jaoks uus olukord, arenen kogu aeg
                  Premium liiga tabelis hõivab kümne vooru järel viimase koha kahe hooaja vahel jõulise noorenduskuuri teinud Tallinna JK Kalev, kes pidi viimati vastu võtma ülivalusa viimase sekundi kaotuse Nõmme Kaljult.

                  Kommentaar


                    Elan juba aastaid 5 staadioni lähedal (tegelikkuses Minu ja staadioni vahele jääbki ainult surnuaed) ning mõtlesin nädalavahetusel korduvalt, et mis krdima värk toimub, millest selline undamine? Ei kujuta ette jah, mis tunne staadionil olla võis
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Sellest aastast Kalevis ja nüüd ka koondises. Aivar Anniste luubi all.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Ma lootsin, et sellised probleemid on kadunud meil PL 2019 aastal. Iga natukenegi lugupeetav PL klubi on nii empaatia võimeline, et ta muretseb endale kaardimakse terminali. Seda udujuttu, et see ei tasu ära ennast, ärge isegi hakake rääkima. See ei peagi tasuma, see peab tekitama tunde, et mõeldakse inimestele heaolu peale. Päriselt ka, tehke see asi nagu korda( sest mingi aeg teil nagu oli). Väike Maardu saab ja teie ei saa. Veidi piinlik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Ma lootsin, et sellised probleemid on kadunud meil PL 2019 aastal. Iga natukenegi lugupeetav PL klubi on nii empaatia võimeline, et ta muretseb endale kaardimakse terminali. Seda udujuttu, et see ei tasu ära ennast, ärge isegi hakake rääkima. See ei peagi tasuma, see peab tekitama tunde, et mõeldakse inimestele heaolu peale. Päriselt ka, tehke see asi nagu korda( sest mingi aeg teil nagu oli). Väike Maardu saab ja teie ei saa. Veidi piinlik.
                          Oot, Lillekülas on nüüd või? Polegi ammu seal midagi ostnud. Vanasti aga jäi korduvalt sellel põhjusel ostmata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Ma lootsin, et sellised probleemid on kadunud meil PL 2019 aastal. Iga natukenegi lugupeetav PL klubi on nii empaatia võimeline, et ta muretseb endale kaardimakse terminali. Seda udujuttu, et see ei tasu ära ennast, ärge isegi hakake rääkima. See ei peagi tasuma, see peab tekitama tunde, et mõeldakse inimestele heaolu peale. Päriselt ka, tehke see asi nagu korda( sest mingi aeg teil nagu oli). Väike Maardu saab ja teie ei saa. Veidi piinlik.
                            Ma arvan, et sulle tulid need paar ostmata jäänud õlle ainult kasuks 😄

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                              Ma arvan, et sulle tulid need paar ostmata jäänud õlle ainult kasuks ��
                              Palun mine perse. Ma isegi ei viitsi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Oot, Lillekülas on nüüd või? Polegi ammu seal midagi ostnud. Vanasti aga jäi korduvalt sellel põhjusel ostmata.
                                Mitu aastat olnud juba
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X