320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Ei loobu see trans küll millegist. miks on sul vaja mingit sitta koguaeg levitada?
    Miks ma julgen pakkuda, et Ratnikov on Ida-Virumaa jalgpallielu siseasjadega veidike rohkem kursis kui sina?

    Kommentaar


      Algselt postitas budu Vaata postitust
      Ei loobu see trans küll millegist. miks on sul vaja mingit sitta koguaeg levitada?
      Sitta levitad sa ise, mu kallis kaasfoorumlane.... Meeskonnast on juba läinud peaaegu kõik kes mängida oskavad....

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Enne peab siiski ka Loko loobuma.
        Minu teada Lokol väga suurt soovi mängida PL's ei ole, esiliiga jaoks vahendeid ja inimesi napib, PL'st rääkimata

        Kommentaar


          Kui siin kõik järjest loobuvad või pole huvitatud, avastab äkitselt Puuma end -5 punktiga Premium Liigas

          Kommentaar


            Budu levitab tavaliselt ikka sitta, aga teatud sidemeid ta venekeelsete agentidega ju on? Või kuidas?

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Kui siin kõik järjest loobuvad või pole huvitatud, avastab äkitselt Puuma end -5 punktiga Premium Liigas
              aga kui neid loobujaid nii meeletult on,siis peab kuskil mujal see probleem ju olema. ise loodan,et mitte keegi ei loobu. Ära hakkab tüütama,kui igal hooajal käib mingi kamm ja siis ilma teeneteta saadaks koht kõrgliigas. karvase käsi teeb nii,et kure saab tagasi kõrgemale
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budu Vaata postitust
                aga kui neid loobujaid nii meeletult on,siis peab kuskil mujal see probleem ju olema. ise loodan,et mitte keegi ei loobu. Ära hakkab tüütama,kui igal hooajal käib mingi kamm ja siis ilma teeneteta saadaks koht kõrgliigas. karvase käsi teeb nii,et kure saab tagasi kõrgemale
                Probleem on vaid ühes - pole raha ega inimesi. Pole raha paljudel madalamate liigade klubidel, pole raha ka kõrgemate liigade klubidel. Eriti annab see tunda väljaspool Tallinna. Huvi pärast ma koostasin 3.liiga klubi eelarve sellise printsiibiga, et midagi tasuta klubi ei saa, sõite palju, uusi mänguvorme vaja ja vaja üht-teist treeningute läbiviimiseks ja edasi tõusmiseks - tuli mul ca 7000 EUR. Koos osalustasuga. Pole väike summa ju arvesse võttes asjaolu, et mängijad peavad liikmetasu (10 EUR kuus) maksma - liikmemaksurahast saame ok osalustasu maksta ja 50% sõitudest juhul kui meil klubis on stabiilselt 15-17 mängijat. Kust võtta ülejaanud summa? See on suur probleem - ei räägi praegu Tallinnast - ühes linnas mingi käsipall/korvpall/liiterpall on suures aus ja teised alad sponsoritele huvi ei paku - niigi neid vähe neid sponsoreid. Aga kui peale sinu veel 2-4 jalkaklubi linnas ja sinu klubi mängib 2-4.liigas...... See selleks et loobutakse just nimelt raha ja inimeste nappuse tõttu - need kes Tallinna/üle lahe kolivad vajavad aega sisseelamiseks ja jalgpall pole nende jaoks just kõige primaarsem asi ja selline variant ka et mängija leiab endale uue klubi.

                Nüüd Transist ja üldse Ida-Viru jalkast paar sõna ka.
                Ega need klubid ei oska sponsoreid otsida ega hakkagi, sest sponsor tahab silma peal hoida mille/kelle peale raha klubi kulutab. Träänsi tulubaas: Euroopa Liiga raha, Narva LV toetus (summa päris kena oli sel aastal - nagu tuleb välja SDE päringust), paar väikest sponsorit sõprade hulgast (Fama, Rapid Security), UEFA toetus, klubi omaniku raha. Kokku siis 2 esimest allikat moodustasid ca 70% klubi eelarvest. Nüüd Euroopa Liiga raha ei laeku, linnal endal vesi ahjus - oletame et toetus kahaneb siis 2 korda, mingi osa jääb kindlasti aga see kindlasti pole enam nii suur nagu ennem. Sponsorite panused klubisse on ca 10-12% klubi eelarvest, omaniku osalus ca 15% eelmise aasta eelarvest, kuid kui firmal enam hästi ei lähe, paraku ei oska teada kuidas praegu Narva Transi AS'l läheb ja mida toob meile siis järgmine aasta nii poliitikas kui ka majanduses, siis kokku võttes klubi eelarve 2015a on ca 30-35% 2014a eelarvest. Kuna presidendi ambitsioonid on sellised et ta tahab mängida vaid tiitlile (no see on väga hea, et on ambitsioone!), aga klubil puudub igasugune normaalne noorte- ja klubisisene töö st pole normaalset spordidirektorit, peatreener on samal ajal ka mitme noortegrupi treener jne jne jne siis tekib küsimus, kust need mängijad võivad tulla kes oleksid konkurentsivõimelised? Pole selliseid kusagilt võtta - omad noored on nagu perspektiivikad ja samas no neid on taas nii vähe 3-4 inimest. 2015 aastal läheb karmimaks kogu see pull välismaalastega ning kui ei eksi et Transil saaks olla 5 välismaalast koosseisus siis nimekirjas peab kindlasti olema 20 oma mängijat - neid võtta pole kusagilt..... Mis ootab meeskonda 2015 aastal? Ja kas on mõtet üldse mängida - parem las tegelevad noortetööga - lapsi Transil on ca 200 nii et andku seal tuld.
                Sillamäe - taas on see ühe initsiatiivse inimese projekt - kuni sadamal läheb hästi või pigem öeldes mitte väga halvasti ja tiim mängib Euroopa Liigas, siis meeskond jääb meie vutimaastikule. Sillamäel on ka tähtis sotsiaalne funktsioon - pmst peale jalgpalli ja saalijalka pole selles linnas mingeid teisi meelelahutusi, aga samas pole klubis mingisugust noortetööd jne
                Järvel on siiski lootust (sorry sellise kalambuuri pärast), et tõuseb iseseisva klubina PL'sse - kui noored ei hakka sealt massiliselt lahkuma, aga oma äriplaan sel tiimil olemas - head mängijad lähevad sealt Sillamäele või nagu Kirill Davõdenko Levadiasse.... Škaleta on väga hea treener ja ettevõtlik inimene - tuult talle tiibadesse

                Loko, Irbis....... ei taha midagi rääkida....

                Seega mingit kammi pole - vaid objektiivseid põhjusi, miks meeskonnad loobuvad ja annavad edasipääsu teistele kes võib-olla pole hooaja lõpuks seda välja teeninud. Samas parem mängigu PL's parem Tarvas/Kuressaare/Tallinna Kalev/Santos kellel on visioon, toimiv noortesüsteem.....

                Lihtsalt elu näitab, et selliste Ida-Viru tüüpi klubide aeg hakkab ümber saama.

                Kommentaar


                  5+ Ratnikov. Sind on alati huvitav lugeda. Eriti mul, kes ma Ida-Virumaa jalgpallist mitte halligi ei tea.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    5+ Ratnikov. Sind on alati huvitav lugeda. Eriti mul, kes ma Ida-Virumaa jalgpallist mitte halligi ei tea.
                    Ma tänan

                    Kommentaar


                      Tallinna Kalevi teema all täpsustan Sillamäe Kalevi asju: Sillamäe Kalevil on noori ligi 100 pluss üks partnerklubi Kohtla-Järvel, sügisel lisandus üks väga asjalik noortetreener Ukrainast, nii et hetkel on klubil neli noortetreenerit ning mitmel rühmal viib treeninguid korraga läbi kaks treenerit, mida ilmselt isegi Tallinna klubides väga tihti ei näe. Lisaks tegeleb klubi noortetöö administreerimissüsteemi korrastamisega, nii et on positiivseid arenguid, kuigi tööd on palju teha.

                      Kommentaar


                        Raimo, see on väga hea, et seal hakkas jää liikuma, kuid vasta mulle, miks hr Ametovit polnud paljudel mängudel kus pidid mängima tema noored? Alati olid kes iganes - mammad, pappad, vanaemad ja vanaisad aga mitte Irfan - küsimusele kus treener on vastati - oi ta on siin ta on seal jne... 100 noort muidu on ca 5 tiimi....

                        Oktoobris peetud Sillamäe Kalev 99 vs JK Loo 99 Sillamäe poiste peatreeneriks oli Vadim Dobiža, kes juhulislikult staadionile sattus



                        Serednitski muidu on JK Järve treener

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          Raimo, see on väga hea, et seal hakkas jää liikuma, kuid vasta mulle, miks hr Ametovit polnud paljudel mängudel kus pidid mängima tema noored? Alati olid kes iganes - mammad, pappad, vanaemad ja vanaisad aga mitte Irfan - küsimusele kus treener on vastati - oi ta on siin ta on seal jne... 100 noort muidu on ca 5 tiimi....

                          Oktoobris peetud Sillamäe Kalev 99 vs JK Loo 99 Sillamäe poiste peatreeneriks oli Vadim Dobiža, kes juhulislikult staadionile sattus

                          http://fcsillamae.ee/?a=raspisanie
                          Ma ei oska seda kahjuks kommenteerida, kuid praeguseid tegevusi nähes usun, et järgmisel aastal selliseid asju ei juhtu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                            Ma ei oska seda kahjuks kommenteerida, kuid praeguseid tegevusi nähes usun, et järgmisel aastal selliseid asju ei juhtu.
                            Vaatame ja jääme lootma - tahaks uskuda, et Sillamäe Kalev loob kvaliteetse noortesüsteemi!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              5+ Ratnikov. Sind on alati huvitav lugeda. Eriti mul, kes ma Ida-Virumaa jalgpallist mitte halligi ei tea.
                              Kuram, Ratnikov on avatari muutnud. Lugesin kogu posti läbi arvates, et loen Tofoa posti. Üldiselt kui klubides on 15-17 mängijat ja linnas on mitu klubi, siis kas tasub üldse punnitada? Kas poleks mõistlikum klubid ühendada?
                              See on just see põhjus miks ma omal ajal icebearile (oli vist selline nimi) siin samas foorumis soovitasin pigem mõnda olemas olevasse klubisse mängima minna, mitte hakata uut klubi looma. Amatöörklubid otsivad pidevalt uusi mängijaid ja kui tunned, et on palju energiat, et klubiasju ajada, siis amatöörklubid tunnevad kindlasti ka sellistest inimestest puudust.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Kuram, Ratnikov on avatari muutnud. Lugesin kogu posti läbi arvates, et loen Tofoa posti. Üldiselt kui klubides on 15-17 mängijat ja linnas on mitu klubi, siis kas tasub üldse punnitada? Kas poleks mõistlikum klubid ühendada?
                                See on just see põhjus miks ma omal ajal icebearile (oli vist selline nimi) siin samas foorumis soovitasin pigem mõnda olemas olevasse klubisse mängima minna, mitte hakata uut klubi looma. Amatöörklubid otsivad pidevalt uusi mängijaid ja kui tunned, et on palju energiat, et klubiasju ajada, siis amatöörklubid tunnevad kindlasti ka sellistest inimestest puudust.
                                Vaata, Elx, erinevatel klubidel võivad olla erinevad ambitsioonid ja arusaamad kuidas maailm paremaks teha, sel juhul on siis selline tegevus kohalikule jalgpallile on pigem kahjulik. Aga kui näiteks klubid mängivad erinevates liigades siis tõesti võiks saada mingi süsteem mis aitaks areneda jne.
                                IceBearsil läheb väga hästi seal mingi 20liikmeline punt - tiim mängib rahvaliigas nii tavalist kui ka saalijalkat ja kõik neil korras

                                Kommentaar

                                Working...
                                X