320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Ta näeb, aga ei mürista Üks pasunaklubi lõpetas tegevuse, teine jätkab pooleli jäänud kohalt.


    Miks sa mõnitad olukorras, kui keegi vähemalt miskit üritab?

    Kommentaar


      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      Ta näeb, aga ei mürista Üks pasunaklubi lõpetas tegevuse, teine jätkab pooleli jäänud kohalt.


      uue kollektsiooni kohta uurid juba?

      Kommentaar


        Päris naljakas. Mõnitame ühte väike klubi oma turundusel. Täitsa piinlik. Te olete natukene liiga ära tõusnud, härrased.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Miks sa mõnitad olukorras, kui keegi vähemalt miskit üritab?
          Et sital ajal on perse ka laululind? Ma eelistan tribüünidel ikka päris laulu kuulda. Ja no kui võõrustajad ise ei oska, siis lasku vähemalt külalistel laulda..

          Algselt postitas RoMaRiO
          uue kollektsiooni kohta uurid juba?
          Tahan jah preorder listi suruda end

          Kommentaar


            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
            Et sital ajal on perse ka laululind? Ma eelistan tribüünidel ikka päris laulu kuulda. Ja no kui võõrustajad ise ei oska, siis lasku vähemalt külalistel laulda..


            Tahan jah preorder listi suruda end
            Teil on kogemusi aastaid. Las nemad teevad nii, kuidas nemad tunnevad seda hetkel. Oma võimete piires. See mõnitamine ei aita kaasa, nagu te siin toodate. Meid on niigi vähe siin konnatiigis. Võtke ennast kokku ja natukene austust ei teeks paha.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Teil on kogemusi aastaid. Las nemad teevad nii, kuidas nemad tunnevad seda hetkel. Oma võimete piires. See mõnitamine ei aita kaasa, nagu te siin toodate. Norime neid kes on omas kategoorias ikkagist
              Anna andeks, aga siin sa kaitsed küll vale asja.

              Mängudel jagatakse lastele pasunad, siis ahjuloom karjub mikrisse, et nüüd puhume kõik koos kuni õhtuni välja ning kõige kõvem puhuja saab kommi. Ma saan aru, et atmosfäär on sitt, aga sellepärast ei pea veel lastest kurjategijaid kasvatama.

              Südamest loodan, et vähemalt teistel mängudel keelab korraldaja kalevlastel selle pasa kasutamise ära.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Anna andeks, aga siin sa kaitsed küll vale asja.

                Mängudel jagatakse lastele pasunad, siis ahjuloom karjub mikrisse, et nüüd puhume kõik koos kuni õhtuni välja ning kõige kõvem puhuja saab kommi. Ma saan aru, et atmosfäär on sitt, aga sellepärast ei pea veel lastest kurjategijaid kasvatama.

                Südamest loodan, et vähemalt teistel mängudel keelab korraldaja kalevlastel selle pasa kasutamise ära.
                Minu küsimus pole kunagi olnud kedagi kaitsta. Mulle ei meeldi ka pasunad. Mis mulle meeldib, on üritus, midagi teha. Antud hetkel nõmmekad tulevad ja üritavad öelda" me olemegi need õiged" suhtumisega. Vot see mind häirib.

                Kommentaar


                  Ema anna padruneid. Mida uttivit sa sambaz ajad üldse?

                  Mitte keegi ei tule sellise suhtumisega siia. Nad ütlevad seda, millega on nõus suur enamus siinsetest fännidest.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Ema anna padruneid. Mida uttivit sa sambaz ajad üldse?
                    Tundub see lillelapse versioon hetkel olevat. Aga selle postituse peale saadetakse mind nüüd perse ilmselt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Tundub see lillelapse versioon hetkel olevat. Aga selle postituse peale saadetakse mind nüüd perse ilmselt.
                      Mulle pigem tundub see versioon, et sa oled reisinud sitaks palju ringi ja endiselt reisid silmad kinni. Oleks aeg näha, et kõik pole nii must-valge.

                      Kommentaar


                        "Tehtud tegemise pärast" asjad ei kipu ka just väga hästi välja tulema. Kui kõik on nõus, et pasunad on jama siis milleks kaitsta pasunate propageerimist?
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Ema anna padruneid. Mida uttivit sa sambaz ajad üldse?

                          Mitte keegi ei tule sellise suhtumisega siia. Nad ütlevad seda, millega on nõus suur enamus siinsetest fännidest.
                          Pigem las Isa annab padruneid. Ma olen kuulnud jutte, et sa oskad siin õudsalt äge vend olla, kui on vaja tõestust, siis näeme juba suvel, sitahäda.

                          Kommentaar


                            No näete ju ise siit. Pasunad ajavad inimesed tülli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Pigem las Isa annab padruneid. Ma olen kuulnud jutte, et sa oskad siin õudsalt äge vend olla, kui on vaja tõestust, siis näeme juba suvel, sitahäda.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Sambaz sa oled täitsa valesti mind mõistnud. Kindlasti pole tegemist mingi üleolekuga. Oled sa suur või väike, pasunad ja jalgpall lihtsalt ei käi kokku. Jalgpallis on laulud ja hõiked. See pasunate teema on käidud teema nii koondises kui klubides. Pole vaja samu ämbreid kolistada. Selle asemel julgusta oma noori ja vanu häälekalt meeskonnale kaasa elama, mõtle välja ägedaid chante jne. Ainus mõnitamine mis siin on, on siis kui keegi lauljale pasunaga kõrva pinistab. Sa ju ei too pasunat laulupeole, aga miks sa tood seda jalkamängule?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X