320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu meelest väga äge otsus. Saab kohe korralikud tuleristsed.. edu ja jõudu!

    Kommentaar


      Liivo siis ametlikult?

      Kommentaar


        Üks klubi ei peaks otsuseid tegema sellepärast, et äge on, vaid ikkagi enda meeskonna huvidest lähtuvalt. Huvitav saab näha muidugi olema, et kas kohe niimoodi vette visatuna ujub välja.

        Oli ka muidu teisi kandidaate või kuidas see protsess välja nägi?
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Eks meil hiljutine näide Zahovaiko näol olemas, kes algul pidi ikka omajagu kooliraha maksma. Mitte et Dmitrijevist kui treenerist miskit teaks, aga kontrast Dmitrijevi kui mängija ning Arbeiteri vahel on küll meeletu.

          Kommentaar


            Kommentaarid.

            Spordidirektor Joel Lindpere: "Olen väga õnnelik, et selliste kogemustega mees liitub meie klubiga. Kõikidest kandidaatidest oli ta riskantseim, kuid mina ja Raku oleme kindlad, et tema on meie jaoks parim valik. Aleksandri valik on midagi uut ja erakorralist ning tundes teda inimesena ja persoonina, ootame tema arengut ning aitame teda igas olukorras. Tal on raske töö ees, aga parim valik laual meie jaoks."


            Aleksandr Dmitrijev: "Joel võttis ühendust ja pakkus sellist võimalust, kuna ma mängijakarjääri lõpetasin. Tahtsin jalgpalli juurde jääda ja kui see võimalus tekkis, siis ei saanud sellest keelduda. Eesmärk on jääda meistriliigasse, meeskond on väga noor ja on vaja teha palju tööd. Peame oma selle eesmärgi saavutama."
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Kommentaarid.
              Ma loodan, et Rakul selliste otsuste tegemisel ikka suur sõna sekka öelda, sest kui need otsused Joelile jäävad siis...
              Ei midagi tema vastu, aga ta on ikka parajalt jörm vana kellel ilmselt mingit väga analüütilist mõtlemist seal peas ei toimu.
              Rohkem tundub nihuke: "ah, Dima oli kõva vana, paneme pukki, pohhuj"
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Ma loodan, et Rakul selliste otsuste tegemisel ikka suur sõna sekka öelda, sest kui need otsused Joelile jäävad siis...
                Ei midagi tema vastu, aga ta on ikka parajalt jörm vana kellel ilmselt mingit väga analüütilist mõtlemist seal peas ei toimu.
                Rohkem tundub nihuke: "ah, Dima oli kõva vana, paneme pukki, pohhuj"
                Joel otsustab
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Ma loodan, et Rakul selliste otsuste tegemisel ikka suur sõna sekka öelda, sest kui need otsused Joelile jäävad siis...
                  Ei midagi tema vastu, aga ta on ikka parajalt jörm vana kellel ilmselt mingit väga analüütilist mõtlemist seal peas ei toimu.
                  Rohkem tundub nihuke: "ah, Dima oli kõva vana, paneme pukki, pohhuj"
                  Aga mis neil kaotada? Ei ütleks, et varasemate treeneritega siin midagi ära oleks tehtud. Nüüd, kus roster löödi põhimõtteliselt puhtaks on ju hea uue hingamisega minna. Analüüsida võid üht- ja teistpidi, plussid ja miinused paberile lüüa, aga fakt on see, et keda siis valida? Kui oleks ise Joeli asemel, annaks võimaluse ka mõnele uue-kooli treenerile, kellel oleks piisavalt entukat, mille pealt tulla ja hingega teha.

                  Eelmistest treeneritest. Arbeiteri peamine viga oli see, et mängijatega ei suheldud silmast-silma. Ta oli pigem selline seltskonnavend ja ei suutnud ennast kehtestada. Kalevi suguses satsis tuleb ennast kehtestada, kui tahad midagi saavutada. Taktikat ja trenni ta siiski jagas. Liivo puhul olevat peamiseks probleemiks "naljade" tegemine ja pidev tögamine, mis mängijatele ei meeldinud. Samuti sisemine solvumine ja mingil hetkel huvi kadumine. Ehk kui Liivo tahab ühel hetkel kõrgemalt lennata, tuleb tal oma suhtumist selles osas muuta. Seega ei saanud Arbeiterist ja Liivost head kombot.

                  Nahkpea, mis need Kalevi huvid siis peaksid olema ja keda tulnuks eelistada? Valgusta mind..
                  Last edited by Silver; 29.12.18, 08:36.

                  Kommentaar


                    Meijel on teise treeneri rollis neil pikalt olnud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust


                      Eelmistest treeneritest. Arbeiteri peamine viga oli see, et mängijatega ei suheldud silmast-silma. Ta oli pigem selline seltskonnavend ja ei suutnud ennast kehtestada. Kalevi suguses satsis tuleb ennast kehtestada, kui tahad midagi saavutada. Taktikat ja trenni ta siiski jagas. Liivo puhul olevat peamiseks probleemiks "naljade" tegemine ja pidev tögamine, mis mängijatele ei meeldinud. Samuti sisemine solvumine ja mingil hetkel huvi kadumine. Ehk kui Liivo tahab ühel hetkel kõrgemalt lennata, tuleb tal oma suhtumist selles osas muuta. Seega ei saanud Arbeiterist ja Liivost head kombot.

                      .
                      Ei oska nende siseelu kommenteerida ja see jutt mingitest "naljadest", mille üle ilmselt keegi solvus, kõlab koomiliselt aga nii vähe kui ma ka Kalevi mänge juhtusin vaatama, olid probleemid ilmselgelt taktikalised.Toon näite. Teatavasti Arbeiter ütles pidevalt, et tema tahab mängida tehnilist vutti ja lühikest söötu, sest ainult nii saab areneda, OK. Reaalsuses nägi see vähemalt neis mängudes, mida mina nägin, välja umbes nii: väravavaht söödab palli äärekaitsjale, see omakorda keskkaitsjale, see jälle teisele äärekaitsjale. Ehk kõik see käib karistusla lähedal ja kaugemale ei jõuta. Aga nende kolme-nelja söödu peale viitsisid vastaste ründajad lõpuks ka natuke segama tulla, mistõttu keegi kaitsjatest söötis kipperile tagasi ja too oli sunnitud sisuliselt olukorra puhtaks lööma, ehk palli umbropsu ette lööma. Võinuks ju siis juba kohe pikka palli mängida, kas pole?
                      Samas ma vaatasin ühte mängu mõnda aega värava tagant ehk nö väravavahi positsioonilt ja aru ei saanudki, kas talle oli antud karm käsk kaitsjate kaudu mängida või ta ise ei näinud, et korduvalt oli keskväljal uhkes üksinduses see väike neeger, kes vist poole hooaja pealt Austriasse läks. Või ka mõni teine mängija, kusjuures sööduvõimalus oli täiesti olemas. Ma ei võta tavaliselt taktikaasjus väga sõna aga isegi mina, oma noorteklassi ja hilisemate madalamate liigade kogemuste põhjal, oigasin mõttes, et kuidas saab nii lollilt mängida. Kui Arbeiter jätkab samas vaimus ka Soomes, siis hooaja lõpuni ta ametis küll ei püsi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Ei oska nende siseelu kommenteerida ja see jutt mingitest "naljadest", mille üle ilmselt keegi solvus, kõlab koomiliselt aga nii vähe kui ma ka Kalevi mänge juhtusin vaatama, olid probleemid ilmselgelt taktikalised.Toon näite. Teatavasti Arbeiter ütles pidevalt, et tema tahab mängida tehnilist vutti ja lühikest söötu, sest ainult nii saab areneda, OK. Reaalsuses nägi see vähemalt neis mängudes, mida mina nägin, välja umbes nii: väravavaht söödab palli äärekaitsjale, see omakorda keskkaitsjale, see jälle teisele äärekaitsjale. Ehk kõik see käib karistusla lähedal ja kaugemale ei jõuta. Aga nende kolme-nelja söödu peale viitsisid vastaste ründajad lõpuks ka natuke segama tulla, mistõttu keegi kaitsjatest söötis kipperile tagasi ja too oli sunnitud sisuliselt olukorra puhtaks lööma, ehk palli umbropsu ette lööma. Võinuks ju siis juba kohe pikka palli mängida, kas pole?
                        Samas ma vaatasin ühte mängu mõnda aega värava tagant ehk nö väravavahi positsioonilt ja aru ei saanudki, kas talle oli antud karm käsk kaitsjate kaudu mängida või ta ise ei näinud, et korduvalt oli keskväljal uhkes üksinduses see väike neeger, kes vist poole hooaja pealt Austriasse läks. Või ka mõni teine mängija, kusjuures sööduvõimalus oli täiesti olemas. Ma ei võta tavaliselt taktikaasjus väga sõna aga isegi mina, oma noorteklassi ja hilisemate madalamate liigade kogemuste põhjal, oigasin mõttes, et kuidas saab nii lollilt mängida. Kui Arbeiter jätkab samas vaimus ka Soomes, siis hooaja lõpuni ta ametis küll ei püsi.
                        Arbeiter üritas rakendada taktikat, mida kasutavad Guardiolad-Sarrid, aga ainukene viga oli selles, et selline taktika nōuab klubilt pmst kōige tehnilisemaid ja kreatiivsemaid mängijaid oma liigas ja neid Kalevil polnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Silver Vaata postitust
                          Aga mis neil kaotada? Ei ütleks, et varasemate treeneritega siin midagi ära oleks tehtud. Nüüd, kus roster löödi põhimõtteliselt puhtaks on ju hea uue hingamisega minna. Analüüsida võid üht- ja teistpidi, plussid ja miinused paberile lüüa, aga fakt on see, et keda siis valida? Kui oleks ise Joeli asemel, annaks võimaluse ka mõnele uue-kooli treenerile, kellel oleks piisavalt entukat, mille pealt tulla ja hingega teha.

                          Eelmistest treeneritest. Arbeiteri peamine viga oli see, et mängijatega ei suheldud silmast-silma. Ta oli pigem selline seltskonnavend ja ei suutnud ennast kehtestada. Kalevi suguses satsis tuleb ennast kehtestada, kui tahad midagi saavutada. Taktikat ja trenni ta siiski jagas. Liivo puhul olevat peamiseks probleemiks "naljade" tegemine ja pidev tögamine, mis mängijatele ei meeldinud. Samuti sisemine solvumine ja mingil hetkel huvi kadumine. Ehk kui Liivo tahab ühel hetkel kõrgemalt lennata, tuleb tal oma suhtumist selles osas muuta. Seega ei saanud Arbeiterist ja Liivost head kombot.

                          Nahkpea, mis need Kalevi huvid siis peaksid olema ja keda tulnuks eelistada? Valgusta mind..
                          Jättes taktikalised nüansid väljakul kõrvale, siis eks siin tuleb ka vaadata, mis materjal neid kasutada on olnud. Kindlasti oleks saanud natuke paremini kui eelmine aasta, aga ega oluliselt kõrgemale poleks lihtsalt materjali arvestades ka võimalik olnud. Põhimõtteliselt oli seitsmes koht nende lagi eelmine aasta. Tuleviku oleks pidanud muidugi edestama, aga Paide ja Tammekani on veel pikk tee minna. Dmitrijevi või kellegi teisega, aga tulevane hooaeg kipub arvestades lahkujaid Kalevil veelgi raskem tulema nagunii.

                          Said valesti aru kui arvad, et ma olen Dmitrijevi määramise suhtes kuidagi negatiivselt meelestatud. Lõppude lõpuks, kui Kalevi juhtkond ja fännid sellega rahul on, mis siis teistel üldse siin kobiseda. Ja kust mina tean, keda tulnuks eelistada? Mina pole Kalevi juhtkond ja mina ei vastuta selle klubi käekäigu ega edu eest. Ma lihtsalt loodan, et seda otsust ei tehtud mingite emotsioonide ajel. Dmitrijevi treenerivõimekusest ei tea ei sina ega mina ega keegi teine (ka Kalevis) mitte vähimatki, eks ta igaljuhul on selline risky business.

                          Tuleval hooajal saame kõik ses osas targemaks.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Kalevi sotsiaalmeedia postitused on juba jupp aega veidi teistsugused olnud, aga nüüd vist sündis üks omapärasematest.

                            Kommentaar


                              Oleksid võinud video kunstmuru väljakul filmida, suht kindlalt peetakse ka 2019 kodumängud just seal

                              Kommentaar


                                Ta näeb, aga ei mürista Üks pasunaklubi lõpetas tegevuse, teine jätkab pooleli jäänud kohalt.


                                Kommentaar

                                Working...
                                X