320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänud. 2012 sai 16 mängu ja võttis välja 29 palli? Solid vend ju. Mis juhtus? Ei tegelikult ka, ma olen lihtsalt mures.

    Kommentaar


      Tänuväärt ettevõtmine, et ennmuistseid eesti jalgpallisangareid austate, kuid korrektsem on siiski kasutada kas Eduard-Vilhelmi eestistatud nime Eduard Eelma või jätta alles üldlevinud Ellmann-Eelma kombinatsioon.
      Austage mehe eestimeelset valikut.

        Viimane tulemus Mäng toimus: 16.03.2024 – kell 12:30Toimumise koht: Sportland Arena       


      Muuseas Eduard sündis 7.04.1902 a-l Peterburis, arreteeriti 11.06.1941 Tallinnas, §58-13; surmaotsus, mis viidi täide 16.11.1941 Kirovi linna vanglas.
      Iga karikamäng peaks algama leinaseisakuga, mängijad mustade leinapaeltega ja lipud poolde vinna....

      Mehe viimane elukoht oli Väike-Patarei 8b-8, mis on minu jaoks emotsionaalselt väga tähtis fakt, sest oma nooruspõlves elasin täpselt kõrval majas ja minu korteri aknad olid just Eduardi kunagise kodu akendega vastastikku.....Eduardi korteris pesitses mäletamist mööda aga minu ajal mingi rändrohutirtsust tiblajunn.

      Kommentaar


        Väga tore ettevõtmine Kalevi poolt tõesti, et sõjaeelseid mängijaid tutvustada ja pilti tuua
        Aga kesa - kui parandad JK Kalevit, siis paranda õigesti, sest Ellmanni eestistatud nimevariant on Eelma, mitte Eelmaa! Aga olen nõus, et Eduard Ellmanni üksi kindlasti ei tohiks kasutada, mina pooldaks Ellmann-Eelma versiooni.

        Kommentaar


          Algselt postitas jalgjalgpall Vaata postitust
          Väga tore ettevõtmine Kalevi poolt tõesti, et sõjaeelseid mängijaid tutvustada ja pilti tuua
          Aga kesa - kui parandad JK Kalevit, siis paranda õigesti, sest Ellmanni eestistatud nimevariant on Eelma, mitte Eelmaa! Aga olen nõus, et Eduard Ellmanni üksi kindlasti ei tohiks kasutada, mina pooldaks Ellmann-Eelma versiooni.
          Õige tähelepanek, Eelma, kusjuures Kalevi kodukal on Eelmaa, mida tähelepanematusest automaatselt copy-pastesin.
          Eduard Eelma karikas oleks siiski õige.

          Kommentaar


            Pikalt oli arutelu - kas Eelma, Ellmann või Ellmann-Eelma versioon. Nii siis küsisime perekonnalt, millist nime kasutada. Nemad pidasid parimaks algse nime - Ellmanni kasutamist
            Kuldar
            www.pulmapaev.ee

            Kommentaar


              Respect. Ses suhtes, et ei võta lihtsalt julmalt mingit nime, vaid otsitakse ka järjepidevust ning suheldakse sugulastega. Aga nagu kesa välja tõi, siis korrastage kirjapilt oma kodulehel Jõudu turniiri korraldamisel!

              Kommentaar


                tsitaat Jalkast
                30 000 eurot sai Tallinna Kalev mullu laenu jalgpalliliidult ja seetõttu käib klubi President Raimo Nõu iga nädal alaliidus oma finantsseisust aru andmas.

                Päris huvitav, et jalkaliitu huvitab nii pingsalt Raimo rahaline olukord. Või peaks seda mõistma nii, et Raimo ja JK Kalevi rahakott on ühises kasutuses
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Mis Ratnikovid ja Alijev teevad?

                  Kommentaar



                    kalevi türklased külma ei karda.

                    Kommentaar


                      JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia 0:1

                      Kokkuvõte http://www.youtube.com/watch?v=YF7alTocxTw
                      värav http://www.youtube.com/watch?v=Ul7F7jJJJDw
                      Kuldar
                      www.pulmapaev.ee

                      Kommentaar


                        JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia 0:1 oli tähtis mäng Rasmus Tomsonile, mäng oli talle 200-s ML/PL kohtumine.

                        Kommentaar


                          Tahad sel hooajal Kalevi mänge vaadata eriti soodsalt ja olla ka ühtlasi Kalevi toetaja?

                          SOETA ENDALE KALEVI TOETAJAKAART!

                          Toetajakaart tagab sissepääsu kõikidele 2013. aastal toimuvatele JK Tallinna Kalev kodumängudele. Lisaks saab iga kaardi soetaja kaela JK Tallinna Kalevi fännisalli või fännisärgi ning naudib kogu hooaja vältel mitmeid soodustusi!

                          JK Tallinna Kalev toetajakaardi näol on tegemist hooajapääsmega, mille ühekordsel soetamisel kehtib tasuta sissepääs kõikidele hooajal 2013 JK Tallinna Kalevi poolt tema kodustaadionil (Kalevi keskstaadionil) peetavatele kohtumistele. JK Tallinna Kalevi toetajakaardi maksumuseks on 30€, 35€ või 55€.

                          Kaardi omandamiseks tuleb läbi astuda JK Tallinna Kalevi kontorist Staadioni 3 (avatud tööpäeviti 9 – 17) ja täita ankeet või täita vastav avalduse vorm JK Tallinna Kalevi kodulehel.

                          Iga JK Tallinna Kalevi toetajakaardi soetaja saab tasuta hooajakaardi ning lisaks vastavalt paketile ka JK Tallinnna Kalevi fännisalli või fännisärgi.

                          30€ Toetajakaart+Tasuta hooaja sissepääse kodumängudel

                          35€ Toetajakaart+Tasuta hooaja sissepääse kodumängudel+fännisall

                          55€ Toetajakaart+Tasuta hooaja sissepääse kodumängudel+fännisärk



                          Avaldust saad täita siit
                          Kuldar
                          www.pulmapaev.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kucker Vaata postitust
                            Iga JK Tallinna Kalevi toetajakaardi soetaja saab tasuta kaasa JK Tallinnna Kalevi fännisalli või fännisärgi.

                            30€ Toetajakaart+Tasuta hooaja sissepääse kodumängudel

                            35€ Toetajakaart+Tasuta hooaja sissepääse kodumängudel+fännisall

                            55€ Toetajakaart+Tasuta hooaja sissepääse kodumängudel+fännisärk
                            Minu mõistus ütleb, et fännisall maksab 5€ ja fännisärk 25€, aga kus on tasuta sall/särk?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pilsneris Vaata postitust
                              Minu mõistus ütleb, et fännisall maksab 5€ ja fännisärk 25€, aga kus on tasuta sall/särk?
                              + 1

                              Tundub nagu scamm.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                5 juurot klubisalli eest on ju odav, muidu ma arvan, et alla 7- 8 ei saa(järeldun socerneti esilehe bännerist, kus kõige odavam pakkumine oli 5,5 € tellides)
                                ja oleneb milline särk parasjagu on, kas koondisesärgid mitte mingi 50+ € cunti jää?
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X