320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Mul küll kahju pole. Loodetavasti läheb Kaljul ikka veel hästi ja loodetavasti kliima soojenemine ikka jätkub. Jube kahju oleks kui tulevikus teie trimmis paljaid ülakehi ei näe.
    sa seepärast lähed austraaliasse, et seal pidevalt soe ja väikestel poistel 24/7 rinnad paljad ve
    b-day

    Kommentaar


      Algselt postitas kala2 Vaata postitust
      sa seepärast lähed austraaliasse, et seal pidevalt soe ja väikestel poistel 24/7 rinnad paljad ve
      Raimo saadab mind sinna Kalevi meeskonnale paari aborigeeni palkama. Suht poohui ju tegelt kas brass või aborigeen. Mõlemad on nõus ainult öömaja ja söögi eest mängima. Aborigeenide eelis on muidugi see, et nad enamuses oskavad vähemalt inglise keelt.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Kui kodulehel on raskendatud info edastamine, siis siin soccernetis peaks ju ikka saama ennast nähtavaks ja kuuldavaks teha!

        Kommentaar


          Algselt postitas Raimo Vaata postitust
          Nali naljaks. Probleem on tegelikult üleval. Praegune süsteem ei võimalda lehekülge nii atraktiivselt teha kui tahaks ja seetõttu on asjaosalised väsinud selle lehekülje kallal nokitsemisest. Kuigi jah, iseenesest võimaldab praegune süsteem uudiseid operatiivselt küll lisada, kuid pr-esindajale ei paku praegune keskkond töötamiseks naudingut ja ei loo töötahet, mu enda põhiaeg on läinud Tuleviku fännidega suhtlemiseks. (See viimane osa lausest oli nüüd küll väike nali).
          Korralik kodulehekülg jääb siiski raha taha, mis pole tänasel päeval üllatav. Ja eks on kurb tõsiasi, et praegu tuleb tegeleda küsimustega, et tagada klubi püsimajäämine. Ja eks püsima ka jääme, ilma Levadale müümata.
          Nii rumalat vabandust loen küll nüüd esimest korda - kui hull see veebiliides ikka olla saab? keskkond ei paku töötamiseks naudingut ning loo töötahet? Fännidel muidugi loob lumehunnikute otsas tuule käes olles seismine meeletut tahet mängu vaadata? Milleks siis üldse klubi, kui selle tegemistest ei taheta kellelegi teada anda? ..nii palju küsilauseid pole ma vist kunagi järjest kirjutanud.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Nii rumalat vabandust loen küll nüüd esimest korda - kui hull see veebiliides ikka olla saab? keskkond ei paku töötamiseks naudingut ning loo töötahet? Fännidel muidugi loob lumehunnikute otsas tuule käes olles seismine meeletut tahet mängu vaadata? Milleks siis üldse klubi, kui selle tegemistest ei taheta kellelegi teada anda? ..nii palju küsilauseid pole ma vist kunagi järjest kirjutanud.
            ma olin hetkel lihtsalt info vahendaja

            Kommentaar


              Algselt postitas Raimo Vaata postitust
              ma olin hetkel lihtsalt info vahendaja
              seda muidugi (kusjuures see oli absoluutselt ilma irooniata)
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Lihtsalt öeldes,MASENDAV!

                Kommentaar


                  Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                  Lihtsalt öeldes,MASENDAV!
                  viimases mängus üllatate kaljut ja ongi koht ka järgmiseks aastaks kindlustatud sest eks viljandi saab narvalt korralikult
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Vähemalt nüüd on viimases voorus pinget ka =D . Oleks Tartut võidetud, ei kottiks see viimane voor mitte kedagi.

                    Kommentaar


                      JK Maag Tammeka vs JK Tallinna Kalev fotod

                      Kommentaar


                        Viimane mäng... korraldate mingi tsirkuse ka või tiksute vaikselt lõpuni? Peab teid ikka nats tagant urgitama vist
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Kuluaarides räägiti, et peale mängu vahetavad Getulio ja Meijel ning Sarap ja Kaldma särke. algselt oli mõte et peatreenerid vahetavad omavahel ja abid omavahel aga peale ümbermõõtude võrdlemist välistati see variant. Järgmisel aastal moodustab Getulio-Meijel Kalju treeneritepaari ja Sarap-Kaldma Kalevi treeneritepaari. seega taktika vs toore jõud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Viimane mäng... korraldate mingi tsirkuse ka või tiksute vaikselt lõpuni? Peab teid ikka nats tagant urgitama vist
                            natuke tsirkust teeme ikka, õigemini fännid teevad seekord

                            Kommentaar


                              vaadake siis et selle tsirkusega ikka tulevik pääseks üleminekumängudele
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                                natuke tsirkust teeme ikka, õigemini fännid teevad seekord
                                Ja vaata, et Avo Getule kohvi toob
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X