320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kured nokkapidi mudas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kured nokkapidi mudas

    Kuressaare on ikka kehv küll. Enne nende Meistriliigasse toomist lubas Pohlak, et juurutab uut taktikalist süsteemi ja et Kure on uus tulevane Eesti koondise baasmeeskond. Pidi olema võimeline kõiki üllatama.
    Praegu ei jää Pohlakul vist muud üle kui neile koht jälle osta (nagu Lelle SK-Tervis). Prognoosin, et koht ostetakse Lootuselt või tuleb vangerdus:Lootus kaotab või loobub (raha!) üleminekumängudest, võitja Elva või Valga loovutab koha Kurgedele, kes saavad veel aastakese 0:7 kaotusi korjata. Minu arust sellest mansast enam asja ei saa: nende suhtumine on juba kujunenud käegalöövaks. Kui isegi eelviimane klubi neile 2X5:0 laob, pole nende koht meistriliigas, vastandina Lootusele, kes hakkab südilt vastu ka esineliku klubidele ning saanud punkti isegi Floralt.
    Ometigi oli hooaja vältel Kuressaares mõnigi koondislane...
    Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

    #2
    Õige jutt! Kui Kuressaare tahab mängida meistriliigas siis peab ta kavõi mõne uue ja parema mängija muretsema aga koha ostmine niiviisi on küll nõme. Endal on mul küll kahju, et neil hästi ei lähe aga midagi ei ole teha - peavad minema esiliigasse.

    Kommentaar


      #3
      Keegi üldse teab kuidas seda kohta ostetakse, kas peab tasuma ka klubile, kes muidu esiliigast oleks tõusnud? pmst, kui nüüd on nii, et nad kavatsevad Levadia Pärnule (kui nad tõusevad) maksta, siis ma pean otsust valeks, mis mõtetga rikastada vene klubi, kui parem ise üks aasta esiliigas areneda? Aga kui tõusja oleks mõni Flora-süsteenmi klubi, vaat siis ei teagi. Samas, mõnes mõttes oleks vist parem küll Meistriliigas areneda, aga... nõme on ka see, et süsteemi saab rahaga ni palju mõjutada, tahaks et asi ikak reeglite järgi käiks
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #4
        ei usu, et Flora omale kohti juurde hangib, Pohlakule piisab kahest kohast küll.
        Kuressaares (Saaremaaga seob neid vaid nimi ja staadion, kõik mängijad sõidavad "kodumänguks" mandrilt kohale) toimub juba vaikne lagunemine. kuuldavasti osa õpivad ja teevad trenni juhuslikult, lisaks viidi väravavaht ka Tulevikku.
        Levada saabomale kolm meeskonda kõrgliigas, aga müüb ühe kindlasti kellegile maha.

        Kommentaar


          #5
          Levadial läheb kolme mansaga raskeks,arvan ka ,et Levada müüb ühe koha ära ja jätkab kahe mansaga. elame näeme?!?! Teisest liigast tõuseb jõutsalt Pärnu Vaprus millele on Levada silma peale pannud.
          kyhr

          Kommentaar


            #6
            Elva või Valga loovutab koha Kurgedele, kes saavad veel aastakese 0:7 kaotusi korjata. Minu arust sellest mansast enam asja ei saa: nende suhtumine on juba kujunenud käegalöövaks.
            Ometigi oli hooaja vältel Kuressaares mõnigi koondislane...
            Kle, sa vaata mis eelmistel aastatel on juhtunud. Valga tõuseb ML - nimi muudetakse Kuressaareks ja Kuresaare mängijad tuuakse üle. Kuressaare nimetatakse Valgaks ja Valga mängijad lähevad sinna.
            Eelmise aasta Kuressaare mängijad läksid ju kõik Emmastesse. Vaadata võid veel Kuressaare vanuselist koosseisu - mängijate sünniaastad 81-83.

            PS. Koondislase puhul oli tegemist vihjega Shvetsile. Wal millal tuli Kuressaare 2 võitu? Pärast mida hakkas toimuma Kuressaare langus?
            Vastused: Shvetsiga koos ja langus toimus pärast seda kui Shvets Florasse läks.
            Jalgpallihaigla Liige

            Kommentaar


              #7
              mnjah hooaja alguses olid neil ju tohver ja svets
              aga kes olis ee noor väravavaht kes oma esimesel mängul penalti ära tõrjus
              lincoln
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #8
                KURED MUDAS

                Kured teaduärast lendavad sügisel soojale maale. Tegelikult arvan ,et aeg oleks meistriliigas meeskondade arvu suurendada,vähemalt 10-ni.,kui mitte 12-ni. Praegu on esiliigas kõva rabelemine,põnevam isegi ,kui meistriliigas.KUID üldiselt jäävad nad siiski Meistriliiga esimesele 5-le alla.Suurendamisel laieneks jalgpalli kandepind ning nõrgemad saaksid mänge vastavalt tasemele.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by ROOTSI KUNN

                  Tegelikult arvan ,et aeg oleks meistriliigas meeskondade arvu suurendada,vähemalt 10-ni.,kui mitte 12-ni.
                  Praegu oleks tõesti viimane aeg meistriliiga kapatsiteeti klubide arvel tõsta. 12 meeskonna puhul oleks tase märksa ühtlasem kui praegu. Ja kui korraga nelja tiimi lisamine liiga tülikas on, piisab algul ka kahest klubist. Vastavalt võiks ka esiliigat suurendada.

                  Lisasin selle kohta Meistriliiga teemade alla ka vastava polli.

                  Kommentaar


                    #10
                    KURED MUDAS

                    Täna juhuslikult rääkisin uhe Jalgpalliliidu tegelasega-toon ära tema isikliku arvamuse.Meeskondade arvu suurendamine tooks kaasa liiga tiheda võistluskalendri,kuna meie hooaeg lühike(siin mõtles ta ilmastikku).Ise ma sellega ei nõustuks.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #11
                      mina arvan et seda hooaega võiks vähe pikendada aprillist novembri lõpuni saaks ju mingi katusega halli teha kus õige muru natuke probleeme oleks sellega nagu AJAXil aga küll sellise halli puhul need ära saax lahendada
                      Pärtel Tomberg

                      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                      http://www.isepankur.ee
                      info@isepankur.ee

                      Kommentaar


                        #12
                        Muide Lilleküla staadioni sisehall sel aastal veel valmis ei saa. Ehitus algab alles veebruaris(mitteametlikest allikatest).Nii et ega hooaega sel aastlal suurt ei pikenda.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #13
                          ma suudan selle väljaku enne ära lammutada kui valmis saab... aga sealt ümbert võeti juba koppadega künkaid ära kui ma trennis olin
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by eestieest

                            mina arvan et seda hooaega võiks vähe pikendada aprillist novembri lõpuni saaks ju mingi katusega halli teha kus õige muru natuke probleeme oleks sellega nagu AJAXil aga küll sellise halli puhul need ära saax lahendada
                            tegelt võiks tervele eestile katuse peale teha ja kütte ka sisse panna, siis saaks kogu aeg vutti taguda

                            Kommentaar


                              #15
                              best idea ever
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X