320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Streaking

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mu meelest oleks ikka lahe kui mõni fänn jookseks ja mingi laheda asja võiks ka kehale kirjutada, pärast annaks intervjuusid ja puha.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #32
      Olgem ausad, me oleme arad, et ei julge alasti platsilegi joosta. Loodan siiski, et me seas on ka mõni rasvase rinnaga hunt.
      poborsky@jalgpallihaigla.ee

      Kommentaar


        #33
        Orginally posted by ROOTSI

        Mõtteid palju kuidas ellu viime. Rääkisin TOM 2-ga libu on olemas tahab 800.eeki nii,et jookseb korra platsile lehvitab ja tagasi. Võtku kätte kas või vibraator ,mul kama.Ka lipu mõte pole paha. Aga raha tuleb ette maksta.
        Ainult korraks ja tagasi? Kui nüüd päris aus olla, siis tribüünile ta tagasi ei saa, ega need turvamehed nüüd nii lämpad ka pole. Aga ta võiks seal ikka niikaua joosta, kuni kinni võetakse või üle välja jõuab. Ja lipuga raudselt!
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #34
          Yürka kas su jutt peab ka vett,kui mitu protsenti see söber ikka tuleb???
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #35
            mul tegelikult pohhui ,kes jookseb ,põhiline ,et siiski keegi jookseb. kui ikka mõni jalkafänn jookseb pole kah paha,saame mõnusalt tasuta reklaami. nii,et kui kellegil ,mingid mõtted on siis tulge statale,seal saab ka veel arutada. joosta võib ka vaheajal.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #36
              Kui mingi libu üle platsi jookseb, siis ei saa ju talle kõike raha kohe ette maksta, muidu tal ei ole eriti motivatsiooni ja lipsab kohe mõne turva juurde, et ei peaks palju ringi lippama. Võiks nagu pärast talle juurde maksta selle eest, kui kaua ta platsil on.



              PS eitia kas Jalkaliit selle eest mingit trahvi ka saab?
              It says so in the scriptures!

              Kommentaar


                #37
                Yürka vöta ühendust Rootsi kunniga-kiire on selle asjaga.KUI OLED MEES:
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar


                  #38
                  KUULGE VENNAD MIS TE ARVATE ,ET TURVA LASEB SEAL POSEERIDA VÕI? PEALEGI ON NII KÜLM ,ET KRT. KÕIK NAISED HÜPPASID ALT ÄRA. MA SELETASIN KÜLL ,ET PÄRAST TEEME SOOJA AGA EI MÕJUNUD. OLEKS SUVI ,SIIS KORRALDA VÕI ENNE KONKURSS ,KES JOOKSMA PÄÄSEB. NÜÜD ,KUI KEEGI OMADEST VEEL VIITSIB AGA EI USU.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #39
                    Peax tegema preemia fondi agasee peax keegi omadest olema kes selle endale saab.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #40
                      nagu ma aru saan ei toimu ka Kasahhi mängu ajal jooksu
                      loodan et eksin.
                      Küsimus siia juurde, et kas see tibi politseis ei saa trahvi sellise jooksu eest? (näiteks 6000.-eeku-100 päevapalka)

                      Kommentaar


                        #41
                        Äkki pääseb trahvita ja kui paljaks ta ennast koorib?
                        Elame Näeme mis saab?

                        Kommentaar


                          #42
                          jooks toimub kindlasti, aga mitte enne kevadet .praegu on liiga külm. Jooksja võtab ikka kõik seljast,nagu kord ja kohus.
                          FCF Forever

                          Kommentaar

                          Working...
                          X