320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

OM2004 Ateena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'OM2004 Ateena\'

    ma ütleks juba praegu, et finaal on Argentina-Iraak
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'OM2004 Ateena\'

      Algselt postitas lorenzo


      ma ütleks juba praegu, et finaal on Argentina-Iraak
      Ma ütleks, et Argentiina - Paraguai.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'OM2004 Ateena\'

        Finaal Argentiina - Paraguai oli esimesel poolajal unine, teisel juba pisut elavam. Midagi erilist siiski ei näinud, lihtsalt klassivahe oli ilmselge. Argentiinlased võinuks võita märksa suurema skooriga kui 1:0. Argentiina jalgpalli tulevik tundub vägagi helge. Läbida kogu turniir endale ühtegi kolli sisse laskmata, kusjuures mängides 3 kaitsjaga ja mitte just maailmaklassist väravavahiga, see räägib enda eest ise.
        Naistest võitis niisiis USA. Legendaarsed daamid Lilly ja Hamm said oma koondisekarjääri vääriliselt lõpetada.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'OM2004 Ateena\'

          Algselt postitas mcnamara

          Naistest võitis niisiis USA. Legendaarsed daamid Lilly ja Hamm said oma koondisekarjääri vääriliselt lõpetada.
          Naiste finaal oli palju lõbusam kui mõni vast lõppenud EM turniiri mäng. USA mäng meenutas Saksamaa tarkust. Ei hakatud midagi üleloomuliku tegema ja vastupidiselt Brassidele löödi julgelt kaugelt peale. Esimene värav oli ilus, 20m pealt ilusti posti äärde löödud löök jõudis sihile. Aga lausa lust oli brassi neidude mängu vaadata. Krt kui mängiks ka Eesit A-koondis(mehed) nii tehniliselt siis ma oleks rahul. Tõsiselt olid nad tehnilised ja erit veel teisel poolajal sisse tulnud brasside nr. 12 ning tema tegi ka eeltöö brasside viigiväravale. Mängu otsustas aga üks õnnestunud nurgalöök USA neidude poolt.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'OM2004 Ateena\'

            nurgalöök otse sisse?
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar

            Working...
            X