320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pelmeenid!

    Mõned kysimused teile soses selle suurepärase toiduga:
    Millises toitlustusasutuses olete parimaid pelmeene söönud?
    Eelistate praetult või keedetult?
    Milliste lisanditega(a`la hapukoor, ketšup)?
    Millised on parimad pelmeenid, mis on kauplustes müügil?
    Olete ise pelmeene valmistanud(ma ei mõtle siinkohpl praadimist või keetmist )?

    Kõik mõtted ja soovitused pelmeenidest paluks siia teemasse .

    #2
    Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

    Tavaliselt söön neid kodus - tavalised poepelmeenid mõningase ket?upi, majoneesi ja pipraga. Mmm!

    (hapukoort lihtsalt pole kodus eriti tihti )
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

      Algselt postitas Devil


      Mõned kysimused teile soses selle suurepärase toiduga:
      Millises toitlustusasutuses olete parimaid pelmeene söönud?
      Eelistate praetult või keedetult?
      Milliste lisanditega(a`la hapukoor, ketšup)?
      Millised on parimad pelmeenid, mis on kauplustes müügil?
      Olete ise pelmeene valmistanud(ma ei mõtle siinkohpl praadimist või keetmist )?

      Kõik mõtted ja soovitused pelmeenidest paluks siia teemasse .
      1.Oma köögis
      2.Oleneb kuidas tehakse. Pole kummagi vastu midagi.
      3.Ketšup
      4.Raisk, ma olen jäänud ühele kindlaks, teisi pole proovinudki eriti. Ma ei viitsi seda nime otsima hakkata. Igatahes on pakend enamjaolt vist kollane ja sinine triip pluss võibolla veel mõnda värvi triip on ka seal.
      5.Miks, kui poest saab? Peaks kunagi proovima teha tegelt.:P
      sigpic

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Pelmeenid!\'


        seoses low-budget suvega olen ma viimased nädalad suht ainult nendest toitunudki... ehk et hetkel tekitab sõna \'pelmeen\' iseenesliku kõhukramptõve...

        muidu ple neil pallikestel viga tõesti, eriti praetult ja majoneesiga.

        seni parimad eksemlarid, mis POLE minu tehtud, leidsin Primo baarist Raua 1, kus neid küpsetatakse ja serveeritakse savipotikeses, mistõttu nad jäävad eriti mõnusad ja mahlased....yumyum
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

          Pelmeenid + hapukoor + Lihaüldmaitseaine = ulllalllaaaaa:P
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

            Enne keedad nats, siis pannile. Hapukoorega, peale kas pipart või grillmaitseainet. Ja alla jääkülm pits viina
            Ja tsipa peeneks hakitud sibulat ka hapukoore peale.
            Supplies!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

              Keedan ja söön ketsupiga. Firmat ei ole tähele pannud aga tavaliselt issi ostab.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

                Kõige paremad pelmeenid mis ise olen söönud sain restoranist \"Troika\".

                Aga kodus ikka ketshupi ja hapukoorega, keedetud või pratud, see ei oma enam tähtsust.
                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

                  Super, lõpuks ühe mu lemmikroa kohta ka teema olemas! Tänud Devil!

                  Pelmeene pean muidu \"suurepäraseks poissmehe toiduks\", kui kartuleid koorida ei viitsi, makaronidest on ammu kopp ees ning kõht on ikka sea moodi tühi, siis päästavad need väiksed lihataskukesed vähemalt päeva, kui mitte elu.

                  Mõned kysimused teile soses selle suurepärase toiduga:
                  Millises toitlustusasutuses olete parimaid pelmeene söönud? Pean tunnistama, et väljas käies ma pelmeene eriti ei telli, sest väljas süües tellin ikka midagi sellist, millega ise kodus hakkama ei saa. Nii et ükski toidukoht minult recommendation\'it ei saa

                  Eelistate praetult või keedetult? Kindlalt praetult, sest pole paremat kui kuldseks praetud pelmeen.
                  Milliste lisanditega(a`la hapukoor, ketšup)? Segan hapukoori ja ketšupi kausikeses kokku, maitsestan soolaga ja hoplaa, ongi superlisand valmis. Majoneesiga pelmeene küll ei söö.
                  Millised on parimad pelmeenid, mis on kauplustes müügil? Olen proovinud vast oma 10 marki ära, parim on juba pikemat aega kollases pakis olevad UVIC pelmeenid. Rakvere omad sakivad täiega, lisaks olen pettunud ka nn. \"Säästupelmeenides\".
                  Olete ise pelmeene valmistanud(ma ei mõtle siinkohpl praadimist või keetmist )? Ei.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

                    Olete ise pelmeene valmistanud(ma ei mõtle siinkohpl praadimist või keetmist )?
                    Ei, aga olen andnud oma kordumatu panuse eesti pelmeenide pakendidisaini.. (firma vilming pealinna pelmeenid, pilti ei viici otsida, minge vaadake poes)
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

                      pelmeenid on mu lemmiktoit. suvel ikka nädalas 3-4 toidukorda ahjus tehtud pelmeene juustu ja hapukoorega on kohustus.

                      pistad paki meeldivaid pealinna pelmeene keevasse veete, ootad 10 minutit, paned siis mingi asjanduse sees kuuma ahju, riivides enne mõnusa kihi juustu peale. ootad seal ahju ääres 10-15 minutit ja võtad siis välja, kraabid nad taldrikule, külm hapukoor peale ja lased heal maitsta.

                      nämma. ja wellis sõin ka vanasti pelmeene. päris head olid, ainult et kaunis kallid.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

                        Pelmeenid on väga, väga pahad, ei kõlba koera hänna allagi mitte.
                        www.jalgpall.ee
                        http://www.last.fm/user/lennartk

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

                          Algselt postitas lennu


                          Pelmeenid on väga, väga pahad, ei kõlba koera hänna allagi mitte.
                          Mis sul liha ja jahu vastu on :P


                          Ps! Parimad pelmeenikud on need hästi pisikesed pelmeenid.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

                            Kus sain siiamaani parimaid pelmeene? Riia kesklinnas ühes pelmeenidele spetsialiseerunud uberikus. Suurepärane. Kahjuks pole ammu idanaabrite juurde sattunud, kus võiks seda kogemust pisut tõsisemalt proovile panna.
                            Häid pelmeene meeldib süüa keedetult, aga kuna need junnid, mida poest pelmeenide nime all osta saab, heade alla ei liigitu, siis märksa sagedamini söön ma pelmeene praetult. Eelistatult koos hapukoore ja riivitud juustuga.
                            Mul on liiv ja sul on savi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Pelmeenid!\'

                              Mulle meeldivad pelmeenid praetult ketšupi ja majoneesiga. head on sillamäe pelmeenid nende eeliseks on see, et lihtne valmistada ja kiirelt saab
                              edit: ma mõtlesin, et pelmeene üldse on hea, mitte ainult sillamäe omi
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X