320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige paremad pelmeenid tulevad siiski kuumaõhufritüüris.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mister Vaata postitust
      Kõige paremad pelmeenid tulevad siiski kuumaõhufritüüris.
      Kas kuumaõhufritüür pole sisuliselt... ahi? Okei, kerge õli vist lendleb ka.

      Kommentaar


        Mees, kes poolitab pelmeene, et tohiks üldse kedagi siin teemas judgeda.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ma endiselt keedan kõigepealt vees ja siis keedan edasi hapukoores.
          Mind võivad kõik ära käntseldada
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
            Ma endiselt keedan kõigepealt vees ja siis keedan edasi hapukoores.
            Mind võivad kõik ära käntseldada
            Hapukoor tükki ei lähe v?

            -e- ise üldiselt keedan, sest pelmeenid on minu jaoks selline viimase häda - fakk, ei viitsi sittagi süüa teha, ju lähevad pelmeenid variant. Ja hui viitsin siis seal keeta+praadida+gurmeestiilis taldrikut katta.
            Ehkki jah, maitse poolest on kergelt keedetud ja hiljem praetud pelmeenid oluliselt paremad kui lihtsalt keedetud.

            Persse, nüüd tuli pelmeenide isu.

            Kommentaar


              Paned pool tassi vett pannile, siis viskad pelmud peale. Segad tihti ja kaant peal ei hoia. Lased poolpehme krõbedaks ja lisad tomatipasta ning erinevaid pipraid. Segad ilusti läbi ja lased 3-4min kaane all seista. Valmis sinu elu parimad pelmeenid ongi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                Paned pool tassi vett pannile, siis viskad pelmud peale. Segad tihti ja kaant peal ei hoia. Lased poolpehme krõbedaks ja lisad tomatipasta ning erinevaid pipraid. Segad ilusti läbi ja lased 3-4min kaane all seista. Valmis sinu elu parimad pelmeenid ongi.
                Hapukoor?!?!
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Hapukoor?!?!
                  Jah, sobib ka hapukoorega.

                  Kommentaar


                    Viimasel ajal teeme pelmeene ise kodus.
                    Ca 500g vett, 1spl toiduõli, 1 muna, 1tl soola, ning nii palju jahu, et tainas enam kokku ei kleepu. Kui näed, et tainas on juba enam vähem, pane lauale jahu ja viska see tainas sinna peale, ning rulli lahti.
                    Täidiseks läheb 500g loomaliha ja 500g sealiha. Segan sekka 1 muna, 1 porgand, 2 sibulat ja 3 küüslauguga küünt. Soola ja pipart maitse järgi.
                    Olen proovinud erinevaid valmistamisviise, ming viimase aja lemmik on keedetud pelmeenid puljoniga. Sekka lisan maitserohelist - roheline sibul, till, petersell. Head isu
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Viimasel ajal teeme pelmeene ise kodus.
                      Ca 500g vett, 1spl toiduõli, 1 muna, 1tl soola, ning nii palju jahu, et tainas enam kokku ei kleepu. Kui näed, et tainas on juba enam vähem, pane lauale jahu ja viska see tainas sinna peale, ning rulli lahti.
                      Täidiseks läheb 500g loomaliha ja 500g sealiha. Segan sekka 1 muna, 1 porgand, 2 sibulat ja 3 küüslauguga küünt. Soola ja pipart maitse järgi.
                      Olen proovinud erinevaid valmistamisviise, ming viimase aja lemmik on keedetud pelmeenid puljoniga. Sekka lisan maitserohelist - roheline sibul, till, petersell. Head isu
                      Suur sul pere on? Ses osas, et see on mingi 2,5 kilo pelmeene?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Suur sul pere on? Ses osas, et see on mingi 2,5 kilo pelmeene?
                        Kui juba söna otseses möttes jahuma hakkad, siis tehaksegi üks normaalne ports, et uuesti ei peaks lällima
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Suur sul pere on? Ses osas, et see on mingi 2,5 kilo pelmeene?
                          Normaalsel hea südamega heteromehel on naine, vähemalt üks laps ja koer. Kõik tahavad ju süüa.

                          Mis siin keerulist on?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Normaalsel hea südamega heteromehel on naine, vähemalt üks laps ja koer. Kõik tahavad ju süüa.

                            Mis siin keerulist on?
                            See oli aus küsimus mult. Et kui teen tripi retsepti järgi, siis arvestada.

                            Kommentaar


                              Valmistad nii palju, kui korraga ära sööd. Ülejäänu sügavkülma.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kuidas need Sassi pelmeenid on? 10 eur portsu eest tiba palju, olgu vōi Gordon Ramsey käsitöö. Vōi on liiga ketserlik kûsimus selle teema jaoks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X