320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pelmeenid!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pole kunagi tõesti letipelmeene söönud, kust mingit kuuma õli-vesi segu välja ei pritsiks peale praadimist. V.A mingid rõvedad kanapelmeenid
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Olen ka viimasel ajal kõiksugu erinevaid pelmeene poest ostnud ja hetkel on lemmikuks saanud Uralski pelmeenid (kollases pakis). Kindlasti paremad, kui õlist niretavad kollase pakiga hiinakad.

      Samuti esmalt keedan ja seejärel praen.
      Sa mingi 30-aastane pole ?

      Kommentaar


        Kui teil pelmeenist õli-rasva välja ei tule, siis on teil pelmeeni sees saepuru, mitte hakkliha.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          Sa mingi 30-aastane pole ?
          Ma ka imestan, et Tofu peaks ju olema korralik politoloog, kes saab sitaks palka. Nahh, sa pelmeene ostad?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Sa mingi 30-aastane pole ?
            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma ka imestan, et Tofu peaks ju olema korralik politoloog, kes saab sitaks palka. Nahh, sa pelmeene ostad?
            Te ajate mind kellegagi sassi. Ma vaene tudeng.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Tofu tegi Poseidonile 176k laenu, nüüd pelmeenide peal.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Kas ma saan õigesti aru, et liha tohib sisaldada?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    jah, mine paku välja.

                    Kommentaar


                      Paku frikadelle.

                      Kommentaar


                        Fakk rsk. Peaks ikka oma "nähtamatu" tooteseeria letti lükkama.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Selle pelmeenide jutupeale teile selline küsimus, et kui naisterahvas näeb välja nagu pelmeen, siis kas see tähendab koheselt, et ta on isuäratav?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Selle pelmeenide jutupeale teile selline küsimus, et kui naisterahvas näeb välja nagu pelmeen, siis kas see tähendab koheselt, et ta on isuäratav?
                            Jah, kui sisse pannes pritsib, muidu on saepuru.

                            Kommentaar


                              Lõika ikka pooleks. Jagub kauemaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Selle pelmeenide jutupeale teile selline küsimus, et kui naisterahvas näeb välja nagu pelmeen, siis kas see tähendab koheselt, et ta on isuäratav?
                                Keegi ütles sulle pelmeen ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X