320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    On näha, et meeste nägudele on rõhku pandud

    Kolo Toure (Liverpool):


    Rafael (Man Utd):

    Kommentaar


      mängus sees oleva editoriga on küllaltki realistlikud näod võimalik kokku klopsida. Küll aja jooksul modderid ära siluvad

      Kommentaar


        Ise ostsin mängu täna ja terve päev sai mängitud. Mõned masendavad bugid on, loodetavasti ssab need järgmise patchiga silutud. Ja novembris tuleb igasuguste lisade DLC, kus ühekokku peaks 1000 nägu lisanduma.

        Kommentaar


          Mis PES 15 arvate? Ise pole veel ligi saanud, kuna pelan arvutis puldiga.

          Ning tekkis küsimus, et kui korraldaks PESi turniiri, siis kui palju oleks tulijaid?

          Kommentaar


            olen ps3 peal demo proovinud ja endale tundus täitsa hea, eelmisega võrreldes on edasiminekut küll.

            Kommentaar


              Endal PC peale eeltellimus tehtud euronicsis.
              yo

              Kommentaar


                Eks see PES14 oligi PES15'e demo.
                THEO HERNANDEZ

                Kommentaar


                  Mulle meeldis PES 14 väga, erinevalt 12 ja 13ga võrreldes oli see ikka kõva edasiminek. Ainus, mis häiris oligi vast see, et ilmastikuolud olid üksluised (ainult päev või õhtu, polnud vihma ega lund jne) ning see, et vigastused on seal pea olematud, mängid terve seasoni läbi ilma ühtegi mängijat vigastamata. Loodan, et PES 15's on see parandatud ning siis oleksin küll päris rahul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas romjo Vaata postitust
                    Mulle meeldis PES 14 väga, erinevalt 12 ja 13ga võrreldes oli see ikka kõva edasiminek. Ainus, mis häiris oligi vast see, et ilmastikuolud olid üksluised (ainult päev või õhtu, polnud vihma ega lund jne) ning see, et vigastused on seal pea olematud, mängid terve seasoni läbi ilma ühtegi mängijat vigastamata. Loodan, et PES 15's on see parandatud ning siis oleksin küll päris rahul.
                    Ole nüüd, minu arust oli PES 2014 kõige crapim pes läbiaegade ja seda just mängitavuse poolepealt, meeste liigutamine ja söödumäng oli kohutav, lisaks olid näod täiesti lambised pandud ka enamikele tuntumatele meestele ja meeskondadele.

                    Eric ütles päris hästi: et 2014 oligi DEMO!!! 2015-le. See ei olnud kusagilt otsast terviklik jalgpalli mäng.Alles vist viimane päts suutis muuta gameplayd vähegi talutavaks, isegi modderid ei leidnud rohtu sellele ennem ja mina loobusin samuti ja jätsin 2014 vahele ja pelasin fifa 14.

                    Ja isegi paljud elupõlised PES-i fännid pidasid täielikult ebaõnnestunuks ja läbikukkunuks PES 2014-et, kui siis oligi ainuke positiivne külg see, et prooviti teha üleminekut uuele mootorile, kuid ilmselgelt jäädi ajahätta ja väljalasti mingi poolik junn.

                    Seevastu vaadates 2015 gameplay videosid, tekkis 2015 suhtes koheselt sümpaatia, tundus realistlik ja mehed ei ujunud platsil ja polnud ei üle ega alajuhitavad.Lisaks ohtralt igasuguseid auhindu kriitikute poolt.

                    Proovisin siis minagi PS4 peal 2015 demo ja ma ei pidanud pettuma, väga nauditav asi tundub tulevat gameplay poolepealt, vaat, et polegi kunagi nii realistlikku gameplayd proovida saanud.

                    Samas olen proovinud ka FIFA 15 ja ka seal on edasiminek ja päris mõnus gameplay, et see aasta on mõlemad jalgpalli simud väga tasemel.
                    Fifa võiks ilmselt konsoolile osta ja PES-i arvutis taguda, sest nagunii on Pes liigade poolepeal poolik ja modderite staffi saab ja on lihtsam arvuti versioonile lisada.

                    Minul igatahes ainult positiivsed emotsioonid seoses uue Pes-ga, tundub, et on päris hästi tabatud seekord mängu olemust ja on võetud nt PES 2012-PES 2009-PES 2013 head omadused kaasa+ 2014 mootor ja graafika ja on suudetud seekord jõuda õigesse aega oma asjadega, samas on ka väljalaskekuupäev oluliselt hiljemaks sätitud kui FIFAL, mis juba ammu väljas.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Ole nüüd, minu arust oli PES 2014 kõige crapim pes läbiaegade ja seda just mängitavuse poolepealt, meeste liigutamine ja söödumäng oli kohutav, lisaks olid näod täiesti lambised pandud ka enamikele tuntumatele meestele ja meeskondadele.

                      Eric ütles päris hästi: et 2014 oligi DEMO!!! 2015-le. See ei olnud kusagilt otsast terviklik jalgpalli mäng.Alles vist viimane päts suutis muuta gameplayd vähegi talutavaks, isegi modderid ei leidnud rohtu sellele ennem ja mina loobusin samuti ja jätsin 2014 vahele ja pelasin fifa 14.

                      Ja isegi paljud elupõlised PES-i fännid pidasid täielikult ebaõnnestunuks ja läbikukkunuks PES 2014-et, kui siis oligi ainuke positiivne külg see, et prooviti teha üleminekut uuele mootorile, kuid ilmselgelt jäädi ajahätta ja väljalasti mingi poolik junn.

                      Seevastu vaadates 2015 gameplay videosid, tekkis 2015 suhtes koheselt sümpaatia, tundus realistlik ja mehed ei ujunud platsil ja polnud ei üle ega alajuhitavad.Lisaks ohtralt igasuguseid auhindu kriitikute poolt.

                      Proovisin siis minagi PS4 peal 2015 demo ja ma ei pidanud pettuma, väga nauditav asi tundub tulevat gameplay poolepealt, vaat, et polegi kunagi nii realistlikku gameplayd proovida saanud.

                      Samas olen proovinud ka FIFA 15 ja ka seal on edasiminek ja päris mõnus gameplay, et see aasta on mõlemad jalgpalli simud väga tasemel.
                      Fifa võiks ilmselt konsoolile osta ja PES-i arvutis taguda, sest nagunii on Pes liigade poolepeal poolik ja modderite staffi saab ja on lihtsam arvuti versioonile lisada.

                      Minul igatahes ainult positiivsed emotsioonid seoses uue Pes-ga, tundub, et on päris hästi tabatud seekord mängu olemust ja on võetud nt PES 2012-PES 2009-PES 2013 head omadused kaasa+ 2014 mootor ja graafika ja on suudetud seekord jõuda õigesse aega oma asjadega, samas on ka väljalaskekuupäev oluliselt hiljemaks sätitud kui FIFAL, mis juba ammu väljas.
                      +1
                      yo

                      Kommentaar


                        sup, ühesõnaga mul paari semuga tuli idee, et paneks eesti asjad käima.
                        Niisiis, idee on luua Eestisse PESi kommuun. Kõrini sellest, et midagi ei toimu. Tegime fb lehe, mis ühendaks kõiki eesti PESi mängijaid. Plaan on seal hakata korraldama "goal of the week", "goal of the month", "goal of the season" jne võistlusi. Samuti on plaan hakata korraldama eestis PESi turniire.

                        Noh, aga nüüd ongi kõige raskem osa ees - algus. Postitangi siia üleskutse, et kes on huvitatud, on väga oodatud liituma! Samuti kui kedagi väga huvitab, siis hetkel otsime ka meeskonda lisaks liikmeid.
                        https://www.facebook.com/pages/Pro-E...43312589030448

                        Aitäh tähelepanu eest.

                        Kommentaar


                          Proovisin ära fifa 15 demo, samuti nüüd ka pes 15 demo. Oli märgata edasiminekut ning sai ka pes 15 preorderitud euronicsist.

                          Kommentaar


                            Official Launch trailer on väljas, mis arvate?

                            Minu meelest on see kõige epicum trailer, mis jalgpallisimulaatoritele tehtud. Lõi sellise emotsiooni, et tahaks kohe juba mängima hakata.

                            Üks koht pakkus tiba nalja ka, et neil selline bug trailerisse sisse jäi

                            Kommentaar


                              Treileri järgi tundub ikkagi suht tehisliku ilmega mäng. Saaks sellest jäigast liikumisest lahti ja graafika kuidagi realistlikumaks siis kannataks isegi mängida. Fifale siiski PESist enam vastast hetkel ei ole nagu oli mõned aastad tagasi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                                Treileri järgi tundub ikkagi suht tehisliku ilmega mäng. Saaks sellest jäigast liikumisest lahti ja graafika kuidagi realistlikumaks siis kannataks isegi mängida. Fifale siiski PESist enam vastast hetkel ei ole nagu oli mõned aastad tagasi.
                                Naljamees, igalühel oma arvamus.
                                yo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X