320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas seda PES10t saab muidu kuidagi LANis kh mängida või?

    Kommentaar


      keegi become a legendi väravavahina ka teeb ?

      Kommentaar


        Väravavahti ega kaitset ei saa valida.

        Kommentaar


          See on päris müstiline imo - http://img686.imageshack.us/img686/7064/mstika.jpg

          Bulgaaria mängijad on mingid müstilised varjukoletised.

          Kommentaar


            Uue patchiga on võimalik nüüd PES-is ka Eestiga mängida

            Kommentaar


              Väga vigane patch Eesti poolest, Poom väravas ja puha. : D

              Kommentaar


                Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
                See on päris müstiline imo - http://img686.imageshack.us/img686/7064/mstika.jpg

                Bulgaaria mängijad on mingid müstilised varjukoletised.
                Mul on ka osades mängudes mõned sellised varjumehed olnud. Ilma peata ka ja puha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Mõningaid muutusi on selgelt halvemale poole ka. See, et kas vahetamine on assisteeritud,c semiassisteeritud või üldse mitte ei oma enam ühtegi normaalset varianti, sest mitteassisteeritud ei tööta üldse ja semi paneb aegaajalt ikka kala , olles siiski parim valik. Eelmises oli assistance offiga kõik korras. Ja see mäng oleks seda jjust vaja, sest vastased on maagiliselt hea söödumänguga keskväljal.

                  aamen,

                  megatilt

                  Kommentaar


                    oskab keegi hästi lahti seletada kuidas saada BALi Eesti koondis( selle patchiga, mis BCfey pakkus )

                    Kommentaar


                      Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                      oskab keegi hästi lahti seletada kuidas saada BALi Eesti koondis( selle patchiga, mis BCfey pakkus )
                      ma võin eksida, aga BALis ei saa Eestit esindada. Lihtsalt Eesti koondis kui selline on korralikult tehtud.

                      Kommentaar


                        Varsti peaks ilmuma muidu kõikide riikide patch ka, seal Eesti korra! Aga jah, seal klubisid pole, seega suht mõttetu patch.

                        Kommentaar


                          Eriti närvi ajavad väravavahid ja meeste omaksvõtud.

                          Kommentaar


                            Keegi saaks mingi nipi öelda kuidas penalteid lüüa?
                            Ma ei saa sellele pihta lihtsalt. löögi ajal hetkeks hoian kõrvale noolt ja lööb keskele, hoian natu natukene rohkem ja kohe löödakse mööda...nii ei saa rallit sõita.
                            Kaotasin selle pärast meistrite liigas veerandfinaalis marsiellile ja nüüd siis itaalia karika penalti seerias poolfinaalis Genoale 3:0.. mängus kahjuks kuskil harjutada ei saa kahjuks penaltite löömist...

                            Muidu on üli kõva mäng ja alates sellest aastast võib öelda, et ma olen täielikult Fifa pealt üle läinud PES'ile. Kuigi siin on mõni suur miinus, pole bundesligat aga PES'i gameplay on lihtsalt võrratu ja master league on ka kõva.

                            Varem olin fifa pede aastast 2001, 07 aastast alates mängisin PES'il ainult riikidega, Fifat klubidega ja nüüd siis teen mõlemaid PES'il.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Penaltid on ulme jah. Ma pole küll liigasiseselt ühtegi suutnud teenida, aga mõned penaltiseeriad olen suutnud saada ja üldiselt olen kõik löögid keskele saatnud. Mujale lüüa on lihtsalt võimatu tõesti...
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas David Vaata postitust
                                mängus kahjuks kuskil harjutada ei saa kahjuks penaltite löömist...
                                Mine training, siis free kicks ja aseta pall kasti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X