320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Lambiahv Vaata postitust
    Mine training, siis free kicks ja aseta pall kasti
    Suured tänud.
    Sain selgeks.
    Vajutan löögi nuppu ja siis peale seda ka korraks vajutan ka noolt ja siis lööbki sinna, kuhu poole tahan. Enne vajutasin neid suht korraga.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas David Vaata postitust
      Suured tänud.
      Sain selgeks.
      Vajutan löögi nuppu ja siis peale seda ka korraks vajutan ka noolt ja siis lööbki sinna, kuhu poole tahan. Enne vajutasin neid suht korraga.
      Oh, lähen proovin ka teinepäev järgi, kas nii saab. Kui nii toimib, siis suured tänud.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Eks jah.. algul ise kah ei mõistnud aga sain aru lõpuks, et algul tuleb powerit vajutada(D), et saada tugevust löögile ja siis kui mees hakkab hoo jooksu tegema siis suuna kuhugi... mida kauem peal hoiad seda rohkem teatud suunas palli lööb.
        PES.PLANET

        Kommentaar


          Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
          aamen,

          megatilt
          LOL!!!!!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas David Vaata postitust
            Keegi saaks mingi nipi öelda kuidas penalteid lüüa?
            Ma ei saa sellele pihta lihtsalt. löögi ajal hetkeks hoian kõrvale noolt ja lööb keskele, hoian natu natukene rohkem ja kohe löödakse mööda...nii ei saa rallit sõita.
            Kaotasin selle pärast meistrite liigas veerandfinaalis marsiellile ja nüüd siis itaalia karika penalti seerias poolfinaalis Genoale 3:0.. mängus kahjuks kuskil harjutada ei saa kahjuks penaltite löömist...

            Muidu on üli kõva mäng ja alates sellest aastast võib öelda, et ma olen täielikult Fifa pealt üle läinud PES'ile. Kuigi siin on mõni suur miinus, pole bundesligat aga PES'i gameplay on lihtsalt võrratu ja master league on ka kõva.

            Varem olin fifa pede aastast 2001, 07 aastast alates mängisin PES'il ainult riikidega, Fifat klubidega ja nüüd siis teen mõlemaid PES'il.
            Väike patch ja on täitsa olemas.

            Kommentaar


              Järsku oleksid nõus mõnda patchi soovitama?

              Kas see PESEdit.com 2010 Patch 1.0 või see PESEdit.com 2010 Patch 0.8.
              Või üldse mingi teine?
              Ja oleks ka tore, kui Inglismaa liiga oleks ka uuendatud (klubide nimed ja logod) ja veel Serie B'd tahaks ka.

              Ja seda tahaks ka teada, et kui mõnda update'i installida peale, kas siis peab uuesti algusest alustama ML'i ?
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Soovitan Gamingaccess patchi, mida ka pidevalt uuendatakse ning mis minu arust on parim saadaval olevatest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
                  Soovitan Gamingaccess patchi, mida ka pidevalt uuendatakse ning mis minu arust on parim saadaval olevatest.
                  Duubeldan

                  143443
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    PESEDIT patch on normaalne, pole mõtet mingit bling-blingiga ära solkida mängu. 0.7 pole Serie B'd juures igastahes, edasi ma ei oska kaasa rääkida. Uuendatakse küll pidevalt.

                    // http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=55763 Patch, kus on pea kõik olemas.

                    Kommentaar


                      Teine hooaeg sai mul eile läbi siis.

                      Serie A's jäind 3ndaks, üks koht parem, kui eelmine hooaeg.
                      Hooaja algus oli väga vaevaline mul, tõsi, 15 mängu olin kaotuseta aga enamus mängud olid mul viigid. Langesin siis vahepeal lausa tabelis 13. kohale aga lõpuks ikka suutsin tõusta top 4 sekka.

                      Ac Milan võitis tiitli taaskord ühe punktiga Interi ees, ise jäin siis Milanis maha 7punkti, 4. koht Sampdoria jäi minust 4 punkti maha ja viies oli seekord Roma siis.
                      Serie A parimaks väravate lööjaks oli minu 16 aastane kanadalasest neeger-ründaja! 21 väravat lõi, üldse hooaja peale lõi 25, teine skoorija oli Amauri, 19 väravaga, hooaja peale lõi kokku üks rohkem, kui eelmine hooaeg, 23.
                      parima söötude tiitel läks siis Amaurile, 13 kogunes tal siis neid. Serie A parimasse koosseisu mahtus minu meeskonnast 3 liiget, Amauri ja see noor-neeger-ründaja Gbeke ja kaitsev poolik Felipe Melo.

                      Itaalia karika suutsin siis seekord võita, eelmine hooaeg jäi minu laeks poolfinaal, kus kaotasin AC Milanile, nüüd siis suutsin Interit võita kahe mängu kokkuvõttes 3:2, finaali võitsin kahe mängu kokkuvõttes Napoli 5:1.



                      Euroopa meistrite liigas siis olin alagrupis Arsenali, Galastaray ja OL Marsellie'ga. jäin siis alagrupis 3ndaks, 5punkti. Langesin euroopa liigasse ja seal kaotasin kohe alguses Rubini Kazanile, 1:1 jäi seis kahe mängukokkuvõttes ja tänu võõrsil löödud väravale Rubin võitis. :/
                      Euroopa meistrite liigas võitis Inter Manut 2:1 ja Euroliiga Lille Porto vastu 3:1

                      Mängisin siis Proffesionali tasemega ja järgmiseks hooajaks loodan, et suudan meistrite liigas kaugemale jõuda ja Serie A's kuni viimase vooruni tiitli eest võidelda.
                      Kaitse tugevndamiseks olen ostnud mingi noore sakslase Amedick ja poolkaitsesse Robbeni
                      Täiega tahaks endale Dani Alvesi aga see vaid tahtmiseks ka jääb vist.
                      Ära on läinud klubist Cannavaro, 20miljoniga Arsenalile ja lepingu leping sai lõpetatud Del Pieroga kes suundus Barcelonasse...Üritasin seda meest juba teise hooaja algul maha müüa aga ei õnnestunud...täielik kasutu mängija oli, äärel polnud temast mingit kasu ja keskel ründes kah mitte, kasutan FC Barcelona formatsiooni.

                      Ründesse pole vaja mul kedagi juurde osta, 2. hooajal lõin Amauri, Gbeke ja Iaquintaga kokku 61 väravat. Ja suurepärased puhkuse asendajad on ka mul olemas, äärtel Robben ja Giovenco ja keskel Trezeguet.

                      Vabandust, et kirjutasin sellise romaani siia, tean, et kedagi ei koti see, aga ma lihtsalt tahtsin sellest rääkida siin.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas David Vaata postitust
                        Teine hooaeg sai mul eile läbi siis.....
                        ......Vabandust, et kirjutasin sellise romaani siia, tean, et kedagi ei koti see, aga ma lihtsalt tahtsin sellest rääkida siin.
                        Mind isiklikult küll huvitavad sellised karjääri ja hooaja lood niiet keepgoing!
                        You need people who score goals, that's how you win games.

                        Kommentaar


                          Ma olen 5-6 hooaega Realiga mänginud ja mul ei mahu pähe, kuidas on võimalik üldse punkte kaotada, mul kokku 2 viiki ja ülejäänud võidud, iga hooaeg väravatevahe mingi 90ga plussis ...
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                            Ma olen 5-6 hooaega Realiga mänginud ja mul ei mahu pähe, kuidas on võimalik üldse punkte kaotada, mul kokku 2 viiki ja ülejäänud võidud, iga hooaeg väravatevahe mingi 90ga plussis ...
                            Ma ei tea, ma teen mängudes (viie minutiline) keskmiselt mingi 10 pealelööki raamidesse ja vastased teevad 0 ja mängud lõppevad ikka 0:0...

                            E: Samas mängin AZ-iga ka, aga see ei tohiks nüüd vabandus olla... Kõvemate meeskondadega tagusin ka vastastel puurid täis, kuid siis oli ka tase veel nõrgem, et jah..
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              kellejaoks top player liiga kerge on :
                              SUPERSTAR LEVEL
                              PES.PLANET

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                                Ma olen 5-6 hooaega Realiga mänginud ja mul ei mahu pähe, kuidas on võimalik üldse punkte kaotada, mul kokku 2 viiki ja ülejäänud võidud, iga hooaeg väravatevahe mingi 90ga plussis ...
                                Regulariga on mõttetu mängida.

                                --

                                Kerge photoshoot Yuriga:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X