320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oh jah, mul on ka PESEdit patchiga kamm, kuna classic playerid on ka mängu lisatud ja sellega kaasneb ka see, et neid on võimalik transferrida. Mu tiimikaaslane on Roy Keane(?!?!?!?!?!?!?!?!) näiteks ja muid selliseid huvitavaid nägusi on võimalik näha EPL's.

    //

    Jälle need kuramuse saksa klubid. HSV tappis mu CL's veerandfinaalis ära. Kodumäng oli kerge 0:2 kaotus ja võõrsil ei suudetud ka sittagi teha. Närvi ajab ikka.

    //FA cup finaal oli sama sündmusterikas, tulemus on siin:

    Kommentaar


      Oiii bljääää mis hooaeg mul käsil on :PPP

      Detsembri algus on nüüd ja olen sel hooajal võitmatu olnud!!!
      Serie A's juhin 11punkti Ac Milani ees, Inter 12punktiga maas ja Roma 14punktiga!! väravate vahe 29:5 nullimänge on meistrite liiga, itaalia cupi ja serie a'ga kokku 12. Meistrite liigas peale 4. vooru olen edasi pääsu taganud, 12punkti, Interil 6, Villarealil 6 ja Olympiakosel 0. Interiga on kõik 3 mängu võitnud mina 2:1, Ac Milani 3:0 ja Romat 4:1 suurtest mängudest.
      vaid 2 viiki on mul olnud, Serie A's Genoaga 1:1 ja Livornoga 2. mäng Itaalia cupil 2:2
      Vaid kolmes mängus olen lasknud endale 2 väravat lüüa, mitte enam.
      Kaitseliin koosneb mul sellistest mängijatest: caceres Chiellini P. Cannavado Grosso. (tihti peale mängib De cegile caceres koha peal, aga kui grosso on väsinud või halb vorm, siis mängib grosso koha peal, vasakus ääres. äärekaitsjatest Zebinat ja Gygeriat pole sel hooajal mängitanud veel. vahetusmeesteks keskkaitsjatest on Legrottagile, F.Cannavaro ja Fernando Meza. väravahtideks buffon, manniger ja kuna Chimenti läks pensile ja kuna eelmine hooaeg oli mul selline seis, et nii buffon, kui ka manniger olid mõlemad vigastaud, siis otsustasin ikka 3. varu väravavahi osta kelleks sai Unirea noor leedulasest väravaht Arlauskis. Mängitanud teda veel sel hooaja ei ole.

      Ja detsembri algul ka valiti euroopa parim jalgpallur kelleks sai eelmine hooaeg supper hooaja teinud minu Juventuse ründaja Adriano!!(42mänguga 35 väravat) 222häält, Ibra sai 217 ja Farfan 214
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        rääkides hullust hooajast,


        Täiesti uskumatult on seni läinud, isegi minu puudumisel võidavad raisad (mis kunagi ei taha tavaliselt välja tulla) ja need kaks viiki olid ka päris vahvad, mõlemas tegin üle 80 minuti kaasa. AV viigistas üleminutitel ja Wigani vastu hoiti meid lihtsalt 0-0 peal. Eks neid võite on läbi ussim*nni ka tulnud üpris mitu ja tuleb veel.

        Ja ainuke penalt, mis minu tiimi vastu on antud läbi aegade (a.k.a üle 590 matši), tuli Liverpooli vastu mängides ja N'Gog lajatas selle südamerahuga posti!

        Kommentaar


          Mnjaa, 10 vooru veel vaja mängida.
          pean vastased 0'i peal hoidma ja sinu rekord on ületatud siis. (mul teine viik tuli itaalia cupil)
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            PES 2010 Master League Settings

            Selle programmijupiga saab ML'i muuta ükskõik mis ajal.
            Converse, sa saaksid oma classic playeritest kah lahti
            PES.PLANET

            Kommentaar


              Hooaeg 2021-2022 läbi saanud, huvitav hooaeg oli. Üks parimaid siiski, aga lõpp läks käest ära. Liigavõit tuli ülekaaluliselt, FA Cup'i finaalis olin vastamisi Blackburn Roversiga. Normaalaja lõpuks oli seis 1-1 ja lisaajale läks mäng. Kõik oli lilleline ja lõhnas hästi, surusime ja surusime aga siis tegin totra vea nende kontrarünnaku ajal, mille Gourcuff ära kasutas oskuslikult:



              FA Cup lõppes Blackburni kasuks skooriga 2-1 ja veidike mõru maik tuli küll suhu.

              CL võit tuli siiski ära, üks magusaim võit terve oma karjääri jooksul, oli Hoffenheimi(!!!) vastu ja kütsime vene sauna neile, 3-0 oli lõppskoor.



              Peale hooaja lõppu tuli world cupi finaalturniir, kus jõudsime oskuslikult veerandfinaalini välja ja sain ka oma koondisekarjääri esimese punase kaardi. Poolfinaalis kaotus Ghanale 1-0 ja terve turniiri võitis lõpuks ??? koondis, mis praegu üldse enam meeles ei ole.

              --

              Leidsin veel vahva lisa kitserveril, et kui taguda kiti valimise ajal numbrit 1 või 2, vahetuvad meeskondade kitid igasuguste huvitavate variantide vastu (CL, 3rd kit, vanad 08/09 jne. kitid), Arsenalil oli vist kite aastast 02/03 isegi. Igati vahva lisa mängu.

              Nüüd hakkasin uue hooajaga pihta ja juubel kah, 30-aastane on karakter. Natukene veel ja ongi läbi karjäär. Chelsea kapten ja inglismaa koondise vice-captain.

              Kommentaar


                Algselt postitas Converse Vaata postitust
                //

                Jälle need kuramuse saksa klubid. HSV tappis mu CL's veerandfinaalis ära. Kodumäng oli kerge 0:2 kaotus ja võõrsil ei suudetud ka sittagi teha. Närvi ajab ikka.



                Seda on nii hea kuulda. Nii see peabki olema (ja ongi enamasti).

                Kommentaar


                  See teema nii alla vajunud. :P

                  Aga igatahes, kuna mul Juve save läks kaduma, siis enam Juvega ei viitsinud mängida.
                  Hakkasin siis prantsusmaa liigat tegema, Toulousega.

                  Hooaeg sai eile öösel läbi. Lique1's siis hooaja esimeses pooles võitlesin 1. koha eest PSG'ga, hooaja lõpetasin teisena, Lyon sai viimaste mängudega 1. kohale, olin 2punkti taga, PSG oli Toulousest 3 punkti. 4. koht oli 6 punkti kaugusel.

                  Hooaja teises pooles suht koguaeg oli top 3 sellises järjekorras 1. Lyon 2. Toulouse 3. PSG. Vahepeal Toulouse sai esimeseks aga siis ka langes.

                  Lyoniga omavahelistes mängudes mõlemad kaotasin, 0:1 ja 0:2
                  PSG vastu esimese kaotasin 0:1, teise võitsin 2:1

                  Hooaja lõpetasin 2. kohal, 5punkti Lyonist maas, viimase vooruga tõusis 3. kohale Bordeaux.
                  Viimane mäng oli Marseillega, kuna Bordeaux võitis viimase mängu, oli vaja mul kindlasti vähemalt üks punkt teenida ja mäng jäigi 0:0 viiki. viimases 4's voorus ei löönud ühtegi väravat. 2 0:1 kaotust ja 2 0:0 viiki.
                  Bordeaux jäi siis punktiga CL'i kohast ilma. Toulouse sai seega CL'i.
                  PSG ründaja Horaou lõi siis kõige rohkem väravaid, 13. Minu mängijad Gignac lõi 10 väravat ja oli neljas selles arvestus, teine noor ründaja N'Gadi Kokou lõi 9.
                  Lique parimaks mängijaks tunnistati mullegi üllatusena minu meeskonnas laenul olnud HSV'st Schmitz. Mees lõi vaid 3 väravat ja 4 res söötu.

                  Euroopa liigas läks suht hästi. Alagrupi vastased olid peterburi Zeniit, Red Bull Salzburg ja Rosenborg.
                  Esimese mängu rosenborgile kaotasin, red bulli võitsin. Zeniidiga 1. mäng jäi viiki, teine mäng kaotasin. Edasi Rosenborgiga mängisin viiki. Viimases mängus poleks võit ka midagi aidanud, kui Rosenborg oleks võitnud Zeniti, aga õnneks ei võitnud, Zenit võitis 3:1 Rosenborgi, ise siis viimases mängus võitsin Salzburgi 2:1 ja nii saingi edasi alagrupist. Väravaid endale lasin lüüa 5, ise lõin sama palju.
                  Edasi playoffis oli mäng Aston Villaga, esimene mäng jäi kodus 1:2, teise mängu võõrsil võitsin 3:1 ja nii saingi edasi.
                  1/16ndik finaalis aga paraku enam edasi ei saanud, Sporting Lissabon oli vastas, esimene mäng kodus 1:1, teine võõrsil 0:1..
                  Euroopa liigas siis Gignac andis kõige rohkem res sööte, 6
                  Väravaid lõi N'Gadi Kokou kõige rohkem 4 minu meeskonnast.

                  Prantsusmaa karika veerandfinaalis kaotasin siis paraku Sochauxile penaltidega 3:5..

                  Transferitest nii palju siis, et hooaja alguses nagu varem sai öeldud, oli laenul Schimtz. Talvel ostsin veel meeskonda Klavani, suht hästi mängis hooaja teises pooles. Keskmine hinne tuli 6.1 3 res. söötu.

                  Nüüd aga kahe hooaja vahel olen ostnud Fenini, tänu sellele, et sain üsna palju pappi nüüd tänu heale hooajale, ostsin Man Cityst Bellamy, kes lõi eelmine hooaeg 11 väravat ja andis 9 res söötu 20st mängust.
                  Nüüd veel katsun mõne AMF kohal mängiva noor mängija laenule võtta. Põhi AMF Paulo Machado sai hooaja teise poole keskel kõva vigastuse, 28 nädalat ei saa meeskonda aidata...Nüüd siis hooaja alguses kestab ta vigastus veel 10 nädalat.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    32-aastane nüüdseks, ikka chelseas.

                    sunderland
                    sunderland
                    sunderland
                    inter
                    inter/ac milan
                    chelsea
                    chelsea
                    chelsea
                    barcelona
                    everton/chelsea
                    chelsea
                    chelsea
                    chelsea
                    chelsea
                    chelsea
                    chelsea

                    Selline mu hetkeline karjäär välja näeb.

                    EM oli ka just, kõik sujus ja nagu alati situti kõik ära. Finaalis sain Hispaanialt 1-0 kotti, täpselt nagu eelmine EM.

                    Pole erilist viitsimist siia palju kirjutada, kuna pole mitte midagi erilist juhtunud.

                    Leidsin kitserveris laheda mooduse kuidas kit'e vahetada:


                    Kommentaar


                      See krdi EA!!!
                      Sel aastal nad ja arvatavasti edaspidi ei teegi fifa wc mänge PC peale. Lugesin EA foorumist teemat kus küsiti miks EA teeb nii, 2 lehte kurje sõnumeid oli täis...mitte mingit vastust EA poolt.

                      Aga leidsin sealt sellise koha kus saab anda oma allkirja vms et Konami saaks selle wc litsentsi endale ja Konami hakkaks siis neid MM'i ja EM'i mänge tegema.



                      Miljon allkirja loodetakse täis saada.
                      Seda asja vist alles algatati...praegu vaid 277 allkirja olemas.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        See krdi EA!!!
                        Sel aastal nad ja arvatavasti edaspidi ei teegi fifa wc mänge PC peale. Lugesin EA foorumist teemat kus küsiti miks EA teeb nii, 2 lehte kurje sõnumeid oli täis...mitte mingit vastust EA poolt.

                        Aga leidsin sealt sellise koha kus saab anda oma allkirja vms et Konami saaks selle wc litsentsi endale ja Konami hakkaks siis neid MM'i ja EM'i mänge tegema.



                        Miljon allkirja loodetakse täis saada.
                        Seda asja vist alles algatati...praegu vaid 277 allkirja olemas.
                        3 nädalat üleval olnud ... ei ole väga hea näitaja

                        Kommentaar


                          Enne kui mängu tõmban, oleks mõned küsimused, millele keegi võiks vastata.

                          FIFA 10 on ikka üli nõme see, et iga mäng pidid sa ennast algkoosseisu panema ja terve mänu mängima. Bal-is otsustab treener millal mängid ja millal sind välja vahetada voi?

                          2. Kas BAL-is võid ka ise vigastusi saada, niiet pead mingi kuu aega eemal olema.
                          3. Kas mingi manager mode sarnane asi on PES-is?
                          4.MA olen kuulnud, et PESIS saab ainult 4 mängjat juhtida meeskonnast maksimum. On see vale jutt?
                          5. Mitu patchi on vaja tõmmata, et kõik logod ja klubid õigeks saada(lisaks bundesliga ja mud jutud ka peale).
                          6.wikipedia infos on PESis sellised liigad: premer,SerieA,Ligue1,hollandi liiga ja vb midagi veel. Kas nii vähe ongi(pluss veel, et bundesliga saad juurde tõmmata)? Et siis venemaa, kreeka, jms liigasid pole + coca cola championship, Serie B?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
                            5. Mitu patchi on vaja tõmmata, et kõik logod ja klubid õigeks saada(lisaks bundesliga ja mud jutud ka peale).
                            6.wikipedia infos on PESis sellised liigad: premer,SerieA,Ligue1,hollandi liiga ja vb midagi veel. Kas nii vähe ongi(pluss veel, et bundesliga saad juurde tõmmata)? Et siis venemaa, kreeka, jms liigasid pole + coca cola championship, Serie B?
                            Patchidega saad teised liigad ka peale. Kõige asjalikumad on vast PESEdit.com 2010 Patch'id, hetkel on kõige uuem 3.2 ehk siis vaja tirida:
                            Konami Patch 1.3
                            PESEdit.com 2010 Patch 3.0 (all-in-one)
                            PESEdit.com 2010 Patch 3.2 (update from 3.0)

                            Need ära teed siis saad 2. Bundesliga, Coca-Cola Championship, Serie B, Ligue 2, Segunda División + palju üksikuid tiime tervest maailmast. Ka Eesti koondisega võimalik mängida.

                            Kommentaar


                              Aga seal on mingi manger moodi asi(nime ei mäleta),siis oletame, et ma pääsen chelseaga uuest hooajast champions liigi, siis kui klubisi tuleb ainult kuuest liigast siis igast liigast tuleb mingi 6 klubi või tuleb sinna other clubidest ka mis liigades pole?

                              Kommentaar


                                Other teamide alt tuleb ka jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X