320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas selles niiöela PEs-i manager modes näeb ka vahepeal teiste liigade seise?

    MA hetkel tõmban PES-i, aga juba aeglaselt läheb(45kb/s) kui tõmmatud on siis mängin ja kui meeldib, siis ostan ka vb. Sul poest ostetud?

    Kommentaar


      Ei, mina ei ole poest ostnud. Aga sellest me siin ei räägi.

      Teiste liigade seise näeb ka jah.

      Kommentaar


        Ma ei räägi siin ``kariibi mere piraatidest`` vaid vahvel.net foorumis.

        Ma siis mängin, kui valmis saab, kui ma netist pilte vaatasin siis oli asi juba fotograafika moodi, aga kohtunikud pidid seal mingid debiilid olema. Kui karistusalas vastased su julmalt maha tõmbavad siis ei pidavat midagi olema, aga kui mujal kerge slide teed, siis pidi kohe vile olema.

        Kommentaar


          Praegu olen oma kolmandal ja ühtlasi viimasel hooajal Fulhamis. Meistrite Liiga sai kotti pantud, sama moodi oli ka Inglise Liigaga. Viimasel hooajal kukkusin Euroopa Liigasse, sealt löödi ka mind välja. Inglismaal läks väga sinnasamusesse hooaeg. Alles üheksas, ainuke hea uudis oli FA Cup. Seal nahutasin Chelsea poisse. Enne neljandat hooaega mängin EM'il Serbiaga. Alagrupist sain edasi Nüüd veerandfinaali mäng Itaaliaga. Loodan kuskilt saada head pakkumist enne uut hooaega. Pärast viskan mõne pildi ka.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Praegu olen oma kolmandal ja ühtlasi viimasel hooajal Fulhamis. Meistrite Liiga sai kotti pantud, sama moodi oli ka Inglise Liigaga. Viimasel hooajal kukkusin Euroopa Liigasse, sealt löödi ka mind välja. Inglismaal läks väga sinnasamusesse hooaeg. Alles üheksas, ainuke hea uudis oli FA Cup. Seal nahutasin Chelsea poisse. Enne neljandat hooaega mängin EM'il Serbiaga. Alagrupist sain edasi Nüüd veerandfinaali mäng Itaaliaga. Loodan kuskilt saada head pakkumist enne uut hooaega. Pärast viskan mõne pildi ka.
            Misasja? Kas kui sa mängid become legendi ja oled mingi hull staar (nt interis oled hull staar, brasiilia koondislane) ning calendaris jõuab kätte june2010, siis saad mängida päris MM-i? ja kui tuleb nt june2010 saad mängidaEM-i(mida brasiiliaga mudugi ei saa, aga ku sa mingis euroopa riigis oled) ?

            Kommentaar


              Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
              Bla...Bla...Bla
              Jah.


              131321
              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                Suht nõme ju, sest minu teada seal küll kõiki Aafrika staadioneid pole.

                Kommentaar


                  Lõpetasin EM esimese kohaga. Väravaid sisse ei lasknudki. Alagrupis võitsin 1-0 Venemaad ning mängisin 2 korda 0-0 viiki. Vastavalt Saksamaa ja Portugaliga. Uueks klubiks valisin Burnley, sest paremat pakkumist ei saanud ehk talvel veab.




                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Head pildid. Portsmouth neljas:O Serbia võitis MM-i

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Andrev96 Vaata postitust
                      Suht nõme ju, sest minu teada seal küll kõiki Aafrika staadioneid pole.
                      Savi kus sa mängid ju... Kui sa Aafrika fiilingut tahad, võid oma kõrvale vuvuzelakoori mängima tellida kuskilt.

                      Kommentaar


                        Kas nendel suurvõistlusel valikmängud ka on?
                        Näeme Santiago Bernabeul.

                        Kommentaar


                          [QUOTE=RealMadrid15;1181605]Kas nendel suurvõistlusel valikmängud ka on?[/QUOTE

                          on küll , krt ma ei saanud INGLISMAAGA kvalifikatsioonist edasi eelmine kord :S

                          Kommentaar


                            Kaua BAL-is karjäär kestab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                              Kaua BAL-is karjäär kestab?
                              Nii kaua vist kui tahad, alates 28 eluaastast on võimalik retire teha(pensionile minna) muidi võid mingi 40 mängida, aga pea meeles, et vanuse kasvades, kui ikka mängja aastad on 33,34,35,36 siis läheb mängja nõrgemaks ja aeglasemaks.

                              MA olen nii kuulnud.
                              Näeme Santiago Bernabeul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                                Savi kus sa mängid ju... Kui sa Aafrika fiilingut tahad, võid oma kõrvale vuvuzelakoori mängima tellida kuskilt.

                                Muide see on hea mõte. Tellin mingi selle pilli mängja koju ja nii kaua kui ma MM-il ree peal püsin, nii kaua puhub seda, aga õige fiiling on alles siis kui neid vuvuzelakoore on mingi 50 tuhat korraga mängimas.
                                Näeme Santiago Bernabeul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X