320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Käsipall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Käsipall\'

    Eile ja täna mängisid Ukriana ja Luksemburg oma
    mõlemad mängud Luksemburgis.
    15.01.05 Ukraina -Luksemburg 32-20
    16.01.05 Luksemburg -Ukraina 27-36
    Eestil tuleb raske mäng Ukrainaga. Kuid loodame, et eesti koondise peatreener Raivo Laast paneb parima kooseisu mis annab panna ja eesti koondis oleks tugev vastane Ukrainale.

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Käsipall\'

      Ojaa...Eesti - Ukraina 27:27. Mäng oli väga tasavägine. Vahepeal oli isegi eesti kahega ees kuid siis jäädi kahega taha. See kord oli eesti väravas Nikola Naum kes tegi head tööd.

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Käsipall\'

        Kahju,et Rumeenia vastu ei saadud
        Esiväravavahist tundsime puudust,kahjuks vigastatud.Samas oleks mingi pinge olnud õhus oleks ukraina ikka Eesti kotti pannud.
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Käsipall\'

          kordusmäng ukrainaga praegu väga põnev-19:19 veerand tundi enne lõppu.no täna on see eesti vv(naum) täielik tegija nagu kogu eesti sats.võiks küll võit tulla kehva alguse järel.kurat,ei saa kahjuks lõpuni vaadata,pistke keegi tulemus siia kah pärast
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Käsipall\'

            Eesti - Ukraina 29:31

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Käsipall\'

              Väga hea mäng
              Eesti vv (Naum) oli väga hea ja Roman Glinkin oli ka hea. See oli ilus kui Muuga pani äärest õhust risti !

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Käsipall\'

                Kahju et Palmar see mäng mitte midagi ei teinud . Bramanis on ka oma vanusekohta hea

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Käsipall\'

                  treener on ka eestil kuidagi vaikne ja rahulik,justkui kaotusega leppinud.parem muidugi kui see jüri lepp,kes kommenteeris.poeg on tal hea.ega ta ise omal ajal ka suurt mängumees polnud,laastuga ei andnud võrrelda.ilgelt käis närvidele kuidas ta mõnda meest maha tegi,näit.glinkinit kiirustamise pärast.kurat,glinkin viskas 9väravat ja oli igati tubli.jüri lepa stiil ongi visttsime,otsime ja jäämegi otsima võimalust
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Käsipall\'

                    Algselt postitas Raul2


                    treener on ka eestil kuidagi vaikne ja rahulik,justkui kaotusega leppinud.parem muidugi kui see jüri lepp,kes kommenteeris.poeg on tal hea.ega ta ise omal ajal ka suurt mängumees polnud,laastuga ei andnud võrrelda.ilgelt käis närvidele kuidas ta mõnda meest maha tegi,näit.glinkinit kiirustamise pärast.kurat,glinkin viskas 9väravat ja oli igati tubli.jüri lepa stiil ongi visttsime,otsime ja jäämegi otsima võimalust

                    ... hea jutt sul ... Lepp oli omal ajal väga hea mängu juht .... kahjuks ise mänge ei näinud .... aga ega see 9 väravat ei pruugi midagi näidata tubliduse kohta ... lepa stiil ongi mängida pikka rünnakut, jooksutada kaitsjaid, otsida võimalust ja seda toimib enamasti väga hästi .... samas ma ei usu, et see kiitus risto suunas asjatu on .... ta on väga hea mängija .... kaval, kiire, jagab häid sööte ning enasti läheb viskele kindla peale

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Käsipall\'

                      Algselt postitas Zajats


                      Algselt postitas Raul2


                      treener on ka eestil kuidagi vaikne ja rahulik,justkui kaotusega leppinud.parem muidugi kui see jüri lepp,kes kommenteeris.poeg on tal hea.ega ta ise omal ajal ka suurt mängumees polnud,laastuga ei andnud võrrelda.ilgelt käis närvidele kuidas ta mõnda meest maha tegi,näit.glinkinit kiirustamise pärast.kurat,glinkin viskas 9väravat ja oli igati tubli.jüri lepa stiil ongi visttsime,otsime ja jäämegi otsima võimalust

                      ... hea jutt sul ... Lepp oli omal ajal väga hea mängu juht .... kahjuks ise mänge ei näinud .... aga ega see 9 väravat ei pruugi midagi näidata tubliduse kohta ... lepa stiil ongi mängida pikka rünnakut, jooksutada kaitsjaid, otsida võimalust ja seda toimib enamasti väga hästi .... samas ma ei usu, et see kiitus risto suunas asjatu on .... ta on väga hea mängija .... kaval, kiire, jagab häid sööte ning enasti läheb viskele kindla peale
                      Sa oled mu sõnumist vähe valesti aru saanud.See,et Risto Lepp on hea mängija ongi minu arvamus.Pisut keeruliselt olen ennast väljendanud.Panin sinna punkti ka.Ma ei ütle praeguse koosseisu kohta ühtegi halba sõna,erinevalt Lepa Jürist,kelle mängu olen omal ajal näinud-ei midagi erilist.Puht subjektiivne arvamus,et tema treeneriajal läks käsipall veidi allamäge,sest ta oli nii Kehra-keskne,arvas,et ässad on sinna koondunud ja teistel pole sõnaõigust.Lust oli vaadata,kuidas seepeale Glinkini ja Vetevoolu juhtimisel Oskar neid suges.Mulle lihtsalt ei meeldi tema mängijatevalik ja eelistused.Samas Laast omaaegse hea skoorijana näeb paremini mängijate kasutegurit.See Lepa tempo mahavõtmise jutt ajas ju võhiku ka naerma.Tuli terav kiire värav,ta udutab,et oleks võinud veel sööta ja mängida ja otsida
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Käsipall\'

                        Algselt postitas Raul2


                        treener on ka eestil kuidagi vaikne ja rahulik,justkui kaotusega leppinud.parem muidugi kui see jüri lepp,kes kommenteeris.poeg on tal hea.ega ta ise omal ajal ka suurt mängumees polnud,laastuga ei andnud võrrelda.ilgelt käis närvidele kuidas ta mõnda meest maha tegi,näit.glinkinit kiirustamise pärast.kurat,glinkin viskas 9väravat ja oli igati tubli.jüri lepa stiil ongi visttsime,otsime ja jäämegi otsima võimalust
                        meeldiks sulle kui eesti treener karjuks nagu hull ?? siis ei m2ngiks keegi edasi !?
                        2ra parem ytle et eesti koondise treener halb on pealegi on ta ka minu treener ja t2nu temale me oleme eesti meistrid....igati pidi on ta v2ga hea treener

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Käsipall\'

                          Ei ütle,et Laast halb on,ta oli ka mängijana tubli.Praegu ta veel suht. vähe ametis olnud,vara järeldusi teha.Aga asi liigub vist tõesti paremuse poole,tal paistavad raudsed närvid olema-küll jõuab tõestada.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Käsipall\'

                            Algselt postitas Raul2


                            Ei ütle,et Laast halb on,ta oli ka mängijana tubli.Praegu ta veel suht. vähe ametis olnud,vara järeldusi teha.Aga asi liigub vist tõesti paremuse poole,tal paistavad raudsed närvid olema-küll jõuab tõestada.
                            Sul on õigus muidugi. Aga kust sa muidu kõike stuffi tead...oled ise tegelenud käskaga

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Käsipall\'

                              eks ma hoian end asjaga kursis,kooliajal sai pisut mängitud ka,kuigi jalg-korvpall meeldisid rohkem.mul paar sõpra-tuttavat kogu oma teadliku elu väravpalli(nüüd siis käsipalli)mänginud,üks mängib meiega liigas jalkat ka,töökaaslaste seas on olnud meistriliigas mängi(vaid)nud mehi,vahel meelitas seegi kaasa elama.loodame,et ala on eestis tõusuteel
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Käsipall\'

                                Algselt postitas Raul2


                                eks ma hoian end asjaga kursis,kooliajal sai pisut mängitud ka,kuigi jalg-korvpall meeldisid rohkem.mul paar sõpra-tuttavat kogu oma teadliku elu väravpalli(nüüd siis käsipalli)mänginud,üks mängib meiega liigas jalkat ka,töökaaslaste seas on olnud meistriliigas mängi(vaid)nud mehi,vahel meelitas seegi kaasa elama.loodame,et ala on eestis tõusuteel
                                Jah hea oleks kui räägitaks natuke rohkem käsipallist.... siis oleks vb eestis käsipall kuulsam ka ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X