320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

04.09.2004 Eesti - Luksemburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'04.09.2004 Eesti - Luksemburg\'

    keegi pilte kah tegi eilsest mängust?

    http://www.zone.ee/danelahman/1koll.AVI siin esimene värav, kohapeal tehtud ja suht ***** kvaliteediga

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'04.09.2004 Eesti - Luksemburg\'

      Kuna olen järjekordselt tudengitee jalge alla võtnud ning seetõttu kahjuks mängu lives kohapeal või telekast ei näinud. Vaatasin videost.
      Võit oli mõnus, kuid vastane tundus ikka päris nõrk, seetõttu oli ka tundus Eesti koondise mäng lõdvem (loodan et selline võitmine LUXi üle ei saa saatuslikuks Portugali vastu
      Kõige parem mängija oli minu arust Teever, mees tundis ennast nagu kodus sohva peal. Millise naudinguga ta asja võttis. Hea vaadata. Hea tuju loob ka see, et Oper on heas vormis (ilmselt näeb teda Portugali vastu algrivistuses), jookseb kui Välek. Ega teistegi kohta midagi halba öelda ei saa.
      Üks miinus paistis küll ära. Kipputi kohtunikult õigust taga nõudma ja seda siis kui suur eduseis (Oper). Sellises mängus tuleks asja rahulikumalt võtta. Pole vaja lolli kaarti.
      Ning ärge seda Kaljuveeri ära tapke. Olgem tolerantsed. Kaljuveer võiks mõneks ajaks endale eetrikeelu anda ja suhkruvett juua.
      Olge toredad
      Portugal kaminasse ja kinni müürida
      Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'04.09.2004 Eesti - Luksemburg\'

        sai ka mõned pildid viimaks üles pandud

        Tule, paneme interneti sinu kasuks tööle. Registreerime sulle domeeni ja pakume turvalisi ning soodsaid servereid kõigi vajaduste rahuldamiseks.

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'04.09.2004 Eesti - Luksemburg\'

          Publiku hulk (4500 inimest) oli kahtlemata positiivne üllatus. Ise ootasin (kahjuks) vaid 2000-2500 inimest. Ehk saame järgmisel aastal pärast A. Le Coq Arena valmimist näha ka täismaja mõnel mängul? Näiteks Eesti - Venemaa, Eesti - Norra, Eesti - Portugal? Või vähemalt peaaegu täismaja...

          Mängu enda kohta on eespool juba kõik oluline ära öeldud. Omalt poolt lisaks, et Teever tegi kahtlemata väga hea mängu, ehkki kohati tegutses ta minu meelest üllatavalt loiult - nii mõnigi kord oleksin temalt oodanud kiiremaid liigutusi. Lindpere tegi samuti hea mängu, kuigi minu meelest ei paistnud ta seekord nii teravalt silma, nagu mõnes eelmises mängus, mil ta on vahetusest sekkunud. Südamele jäävad kripeldama väidetavalt suluseisust löödud Viikmäe värav, Operi 1-1 olukord ja mõned väga head võimalused veel. Üldiselt aga on tulemus väga hea, seega kõik hea.

          Loodan, et Portugalist 2001. a saadud saun (5:0) on nüüdseks jäädavalt ajalugu, mis enam kunagi ei kordu...

          Kommentaar

          Working...
          X