320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Ma siin vaikselt mõlgutan, et peaks vist jah uue telefoni küsima ja pulli pärast võiks siis ju õuna küsida, aga.. kas mu bluetooth klapid ei töötagi applega? Ja kas USB pesast saab ka laadida või ainult originaallaadijaga seinast?
    Perse küll, ma mõtlesin, et Sa tegid nalja.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      iphone on jama crew

      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Korralikud juhtmevabad klapid nagu Applel, siis igast Jabrad/Bosed maksavad samapalju. Teiseks on taaskord seal kvaliteet lihtsalt nii hea ja see mugavus, et korra proovisin ja juba viskasin Idealis või valges klaaris kummas täpselt ei mäletagi sotised letti ja take my money. Aga noh kui sõita igapäev 98 Opel Vectraga ja arvad, et see viib su punktist a punkti b ning uuemat autot ei ole proovinud, siis ega sa ausaltöeldes ei oskagi paremat soovida.

        Elad vaid korra ja raha endaga kirstu kaasa ei vii seega elama laiffi.
        Aitäh tõestamast mu pointi - et kui keegi toob välja, et mingi asi maksab Apple'i puhul rohkem
        -> automaatselt sõidab 98 aasta Vectraga ja kasutab Androidi
        -> kindlasti ainult sellepärast, et pole paremat proovinud, ega oska paremat soovida
        -> ainult Apple'i inimesed teavad mis on päriselt hea ja on seega asjade õigel poolel
        -> ülejäänud on lihtsalt lollid

        Ja siis üllatab kedagi kui näiteks telekavaataja mingi üldistuse Apple'i fännide kohta teeb

        Rich stuff.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Aitäh tõestamast mu pointi - et kui keegi toob välja, et mingi asi maksab Apple'i puhul rohkem
          -> automaatselt sõidab 98 aasta Vectraga ja kasutab Androidi
          -> kindlasti ainult sellepärast, et pole paremat proovinud, ega oska paremat soovida
          -> ainult Apple'i inimesed teavad mis on päriselt hea ja on seega asjade õigel poolel
          -> ülejäänud on lihtsalt lollid

          Ja siis üllatab kedagi kui näiteks telekavaataja mingi üldistuse Apple'i fännide kohta teeb

          Rich stuff.
          Ma oleks võinud Vectra asemel ühistranspordi ka öelda seega be happy.

          Edit: Muidugi Rich stuff kui ma investeerin korra normaalsesse tarbeesemesse aastateks seni kuni sina taod väiksemaid summasid stabiilselt, et lõpuks välja filtreerida, millise telefoni aku külmas vastu peab. Selleks ajaks kui sa sellise üles leiad oled tagunud 4 iphone hinda.

          Kommentaar


            Ma kasutan Androidi (Samsung Note 9, varasemalt mitu Sonyt), sest Google'i infrastruktuur on minu arust kokkuvõttes lihtsalt parem kui Apple (brauser + pilv + meil + maps + kalender jne). Tänapäeval on nutitelefonid juba nii "valmis" toode, et tehniline võimekus on nii iPhone'il kui Androidide lipulaevadel nii hea, et tavakasutaja ei suuda seda elu sees ära kasutada ja seal pole ka väga suurt vahet.
            Vaadates uute Samsungide hinda, siis pole Apple'i tooted ainukesed, millesse räigelt ikka õhku ja brändile pealemaksmist sisse kirjutatud.

            Kommentaar


              Kuulge, suht patiseis hetkel. Siin võiks selle polli ära teha 2 variandiga - android või iphone. Saaks teada kohe, et kes on kes. Hetkel selline päris nõme olukord tekkinud. Rainis normaalse venna mulje jätnud, väidetavalt finantssektoris, liigutab raha siia, liigutab raha sinna. Aktsiad, TALSE, M&A-d, SP500... ühesõnaga, täismäng, eksole. Ja mis nüüd kõik välja ei tule? Ei tunne isegi ära enam inimest. Täismäng oleks kui nüüd mu soccerneti suurim foe Martin ütleks, et on tegelikult õunavend. Ei oskakski nii koheselt edasi minna.

              Kommentaar


                Plasticu huumorisoon on for sure alahinnatud
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Kuulge, suht patiseis hetkel. Siin võiks selle polli ära teha 2 variandiga - android või iphone. Saaks teada kohe, et kes on kes. Hetkel selline päris nõme olukord tekkinud. Rainis normaalse venna mulje jätnud, väidetavalt finantssektoris, liigutab raha siia, liigutab raha sinna. Aktsiad, TALSE, M&A-d, SP500... ühesõnaga, täismäng, eksole. Ja mis nüüd kõik välja ei tule? Ei tunne isegi ära enam inimest. Täismäng oleks kui nüüd mu soccerneti suurim foe Martin ütleks, et on tegelikult õunavend. Ei oskakski nii koheselt edasi minna.
                  Väga pikalt õun, päris pikalt Android (mõned OnePlus telefonid alates nr 2st ehk mingi 2015, teiste mudelitega kogemus puudub, upgrade umbes 2,5 aastaste vahedega, et 5 ja 7 olid ka), nüüd mingi neli kuud õun jälle (suuresti huvist kella vastu).

                  Pole suutnud ühtegi nendest selle ajaga ära lõhkuda või mitte rahul olla ja ma olen suht äärmuses kasutaja.

                  Et see on üldse naljakas vaidlus. Umbes, et halval tantsijal segavad munad ka.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Nagu mingid väikesed koolilapsed omavahel eputamas ja vaidlemas, et kellel on kõige kõvem mobiil ja kes on üldse nõme, sest tal pole nii ägedat moblat

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Mul on iphone (5SE) juhtmevabade seadeldistega paremini ja kiiremini ühildunud kui Android (okei ,see oli ka mingi vana mudel).

                      Kas iPhone mõne samas mõõdus kui 5/5SE ka veel teeb? Või minusugused väikeste telefonide mehed peaks Nokia 3310 peale üle minema paari aasta pärast? Pole tehnoloogiauudistega väga kursis.

                      Oppa. See hea, et ikka variante tuleb.
                      Apple plaanis kuulduste kohaselt märtsis uue iPhone’i avalikustamiseks ürituse korraldada, mis nüüd koroonaviiruse puhangu tõttu ära jäetakse, vahendab Business Insider. Üritus on ära jäetud arvatavasti mitmel põhjusel. Esiteks, sest toode pole veel viirusest tingitud tarneprobleemide tõttu valmis ja teiseks, sest Apple oli mures niivõrd paljude inimeste ühte kohta koondamise pärast. Eelduste kohaselt oleks Apple üritusel […]

                      Kommentaar


                        Soovitage mulle android telefoni.
                        Hetkel on samsung galaxy A70, aga see on aastaga väga uimaseks läinud. Mõtted on S20 peal, et kuuldavasti on Sid samsungi lipulaevad ja need Jid ja Ad pididki kiiresti uimaseks minema jne...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                          Soovitage mulle android telefoni.
                          Hetkel on samsung galaxy A70, aga see on aastaga väga uimaseks läinud. Mõtted on S20 peal, et kuuldavasti on Sid samsungi lipulaevad ja need Jid ja Ad pididki kiiresti uimaseks minema jne...
                          Kui rahakott kannatab siis OP8pro. Specidelt selline, et kestaks rahus aastaid ning võrreldes S20ga (vahet pole kas tavaline, plus või ultra) näeb OP ekraan lihtsalt vähe ilusam välja

                          Kommentaar


                            Või siis OP8t, specidelt pmst sama mis pro. Veidi väiksem ja tsipa lahjem teine objektiiv, aga paarsada eurot odavam.

                            Kommentaar


                              Mind on viimased 2,5 aastat teeninud Xiaomi Redmi 4A, mis maksis ostmise hetkel 84 eurot (kaheksakümmend neli eurot). Vahepeal jäi tiba uimaseks, aga lasin bloatware'i maha ja nüüd on jälle nagu uus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                                Soovitage mulle android telefoni.
                                Hetkel on samsung galaxy A70, aga see on aastaga väga uimaseks läinud. Mõtted on S20 peal, et kuuldavasti on Sid samsungi lipulaevad ja need Jid ja Ad pididki kiiresti uimaseks minema jne...
                                Ma ostsin A70 eelmine aasta juulikuus. Siiani pole aeglaseks jäänud ja aku kestab endiselt vähemalt 24 tundi (näpin väga palju telefoni). Äkki on su telefonil mingi muu probleem?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X