320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõnu, sa unustad selle ära, et on suur hulk inimesi, kes elavad lasnamäel, sest see nende arvates jumala legit ja parim elukeskkond.

    Aa ja see staatuse fa-fatamine, ega sellele ei saagi väga vastu vaielda, eks neid on muidugi, aga imelik oleks endale jätta hea asi ostmata, sest on inimesi, kes seda tegelikult ei affordi. Kui ma tööl ei käiks, siis ma ostaks endale vana nokia 6610, mis on minu arvates üks läbi aegade ilusamaid telefone ning tip top ja muud ei olegi vaja. Äkki varsti õnnestub! Kuigi jah, see pildistamise funktsioon on siiski tähtis - see söögikord, millest pilti ei ole tehtud, ei lähe kirja.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Kui su arvutil on lisana Windows siis, kuidas ma saan sind tõsiselt võtta. Kui sa mingile Audi RS8 paned oma vanaisa ladast vanad riidest istmekatted, siis see ei näita, et see oleks punk v retro vaid seda, et sa oled mixed signal homo.
      Mõned inimesed on loomult alandlikud ning märkavad igasuguseid sulelisi ja karvalisi. Egoism on umbes nii kaks miljardit aastat moest väljas.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        MIs see aku kestvus nii määrava tähtsusega on üldse? Tund ette või taha tavakasutajal?
        Endal mul on paralleelselt kasutusel Android (4 aastat vana Huawei, mis töötab väga korralikult) ja isiklik iPhone SE. Miks iPhone ostsin talvel - ühilduvus erinevate seadmetega on olnud parem.
        Aga naljakas on küll vaadata varases 20ndates 1000 eur telefoniomanikke, kes võtavad selle mingi mõnusa järelmaksuga, et staatust näidata.

        Kommentaar


          Kui keegi suudaks iOS panna jooksma millelgi muul kui õunal siis ma ostaks. IOS lihtsuses peitubki minu jaoks see võlu. Sõber annab oma õuna mu kätte ja ma tean täpselt kus miskit asub ja milline näeb välja ikoon. Kõik on täpselt ühesugused sõltumata mis aastal see toodetud on.
          Käin korra kuus maal ja kui ema annab mulle oma Samsungi et tal jälle seal midagi sassis, siis ma ütlen talle ausalt et mina ei oska sind aidata. Kõik on sassis nagu kört pärtli särk. IOS puhul vist ei annaks parema tahtmise juures ka sellist kaost tekitada.

          Ehk minu jaoks on telefoni riistvara ja välimus täiesti suva - tehniliselt on ilmselt kõik tänapäeva telefonid enam kui võimekad ning kummi tõmbad ümber ikka, et mis vahet sel välimusel on...

          PS! Ma ei tea kuidas tänapäeval androidiga on aga aastaid tagasi kasutasin samsungeid ja LGsid. Ja ilma erilisi äppe tõmbamata muutusid nad aasta hiljem aeglasemaks. Õuna puhul ei ole ma seda täheldanud - hetkel 3a vana õun 8 toimetab samamoodi nagu ostes.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Reaalselt ei ole Androidiga ühtegi telefoni, mis oleks alla 5.5 tolli.
            Telhvi faktikontroll ütleb et sa valetad

            Kommentaar


              Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
              Kui keegi suudaks iOS panna jooksma millelgi muul kui õunal siis ma ostaks. IOS lihtsuses peitubki minu jaoks see võlu. Sõber annab oma õuna mu kätte ja ma tean täpselt kus miskit asub ja milline näeb välja ikoon. Kõik on täpselt ühesugused sõltumata mis aastal see toodetud on.
              Käin korra kuus maal ja kui ema annab mulle oma Samsungi et tal jälle seal midagi sassis, siis ma ütlen talle ausalt et mina ei oska sind aidata. Kõik on sassis nagu kört pärtli särk. IOS puhul vist ei annaks parema tahtmise juures ka sellist kaost tekitada.

              Ehk minu jaoks on telefoni riistvara ja välimus täiesti suva - tehniliselt on ilmselt kõik tänapäeva telefonid enam kui võimekad ning kummi tõmbad ümber ikka, et mis vahet sel välimusel on...
              Ehk siis... eem... sinu jaoks on oluline, et ema vana telefoni kättes võttes saaksid asjadest aru?

              Üldiselt see lihtsus ju ka harjumise asi. Ei? Kui ma võtan tütre iPhone'i kätte, siis ma ei saa mitte persetki aru.

              Kommentaar


                High-end kraam on praktiliselt alati, mis iganes valdkonnas, ülehinnatud, samas, kelle enesetunde kalli telefoni omamine paremaks teeb, siis las ta olla.
                Endal on ka nii iPhone kui Android olnud (tavaliselt olen soetanud uuena paar aastat vana tippmudeli, mis selleks ajaks korralikult alla hinnatud). Kuna olen oma elu sidunud ühel hetkel googli ökosüsteemiga (drive, Gmail, chrome jne), siis praegu ei kujuta enam ette õunale üleminekut, naine paar aastat tagasi tuli õunalt üle ja räägib, et talle istub Android paremini, eks see ole individuaalse sobivuse küsimus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Telhvi faktikontroll ütleb et sa valetad
                  Elisa.ee ütleb, et alla 5,5 tolli on kolm Androidiga telefoni. Kaks neist mingid CATid, mida ma ilmselgelt ei osta. Kolmas on Samsungi versioon CATist. Et kust ma neid leidma peaks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Elisa.ee ütleb, et alla 5,5 tolli on kolm Androidiga telefoni. Kaks neist mingid CATid, mida ma ilmselgelt ei osta. Kolmas on Samsungi versioon CATist. Et kust ma neid leidma peaks?
                    Sa väitsid et ei ole mitte ühtegi. Nüüd leidsid juba mõne minutiga 3tk. Tundub et sul ei ole abi vaja otsimisel, oskad küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Elisa.ee ütleb, et alla 5,5 tolli on kolm Androidiga telefoni. Kaks neist mingid CATid, mida ma ilmselgelt ei osta. Kolmas on Samsungi versioon CATist. Et kust ma neid leidma peaks?
                      Ära pane sellele ekraani suurusele niipalju rõhku vaid uuri telefoni dimensioone. 5,5" ekraaniga CAT on 161.4 x 77.3 x 12.7mm, 6,5" ekraaniga Samsung A32 on 164.2 x 76.1 x 9.1mm. Vahe ikka suhteliselt väike. Ekraani suurus pole kogu tõde.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Kui ma võtan tütre iPhone'i kätte, siis ma ei saa mitte persetki aru.
                        wooou, kui vana ta sul on nüüd, et juba iPhone? #ränk #kaastunne
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          wooou, kui vana ta sul on nüüd, et juba iPhone? #ränk #kaastunne
                          No ilmselt juba selles vanuses, et isa ei tohiks telefonis Yubo äppi avada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            wooou, kui vana ta sul on nüüd, et juba iPhone? #ränk #kaastunne
                            Kui seadust ümber ei tehta, siis mõne aasta pärast on getuliode jaoks legaalne, jep.

                            Kommentaar


                              iphone 6 oma 4.7" ekraaniga on perfektne suurus, samas mingitele haamerkätele sobivad 6-tollised ka hästi ilmselt

                              Kommentaar


                                4.7" ??

                                Mul hetkel Google enda "lipulaev" ning 6.3-tollisest ekraanist jääb kohutavalt väheks - tunnen kaugelt üle keskmise enesekindlana grammatikas, kuid telefonis suheldes jäängi vist alaliseks düsgraafikuks. Vähemalt enne, kui ei tule mingit vähemalt 8-tollist ekraani, mis poleks Note... ega Samsung... Google telefoni valisin eeskätt selleks, et bloat-prahist vaba olla. Apple tooteid pole mitte kunagi mitte ühtegi omanud, seda õli meeldib alati tulle visata...
                                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                                Kommentaar

                                Working...
                                X