320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Tubli. Aga kas miisu on iha.ee keskonnast või mingi su boldi klient? Ootame siis täna selfiet!
    Kumba su naine rohkem kasutab?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Kumba su naine rohkem kasutab?
      Uberit. Boldi juhid pidid haisema mingi higi järgi vms

      Kommentaar


        Eks kalamaja tüdrukutele ei meeldi konkurents!

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Tahvel on ebamugavalt suur ning telefon palju kompaktsen ei ole pool armatuuri või esiklaasi täis.
          Sõiduta rohkem napsust Sambazi ja saad jotsi ning suurema auto osta.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Sulle meeldib logo eest 800% üle maksta?
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            See on hea, et sa nii arvad. Loodan, et sinusuguseid on palju. Äkki Androidid jäävadki odavale tasemele minusugste jaoks.

            E: reaalselt siiski nii majandus ei tomi ja pigem Apple lihtsalt keevitab suuremaid hinnalipikuid uutele mudelitele.
            "sinusugused ja sinusugused"... kust sul selline vastik klassiviha tuleb? Kas autode teemas lähed ka selliselt kraaksuma? Kodude teemas lähed ka, et "sulle meeldib katuse ja sooja toa eest üle maksta?" Aga kui keegi kalamajas 400k korteri ostab? Arvutite teemas ka? Kui keegi väljas vähe kallima veini ostab võrrelduna vaadiõllega? Ei lähe ju... See igakordne hala ja jobu hoiak, mida just iphonede teemadel mingi 800 eur pärast võetakse, on ikka kaunis piinlik vaatepilt.

            Inimestel on raha maksta, siis ostku endale iphone, kui raha ei ole, siis ostku midagi odavamat. Kellelele meeldib iphone mugavus ning on nõus selle eest maksma, siis maksku.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Sõiduta rohkem napsust Sambazi ja saad jotsi ning suurema auto osta.
              Sambaz viskaks tippi, et osta endale Dušhigeeli ja mine pesema ning ära haise. Siis ütleks, et järelmaksuga Iphone telefon käes ja new yorkeri teksad jalas, et su elumudel sakib mees. Siis tüdruk hellab, et kuule meie kaks korda kallim Uber jõudis!

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Reintz, hater ei ole, aga enne kui oma silmaga seda imeasja ei näe ei usu, sry. Uurisin paar aastat tagasi neid variante põhjalikult, sest oli just vaja head ekraani, mis peaks vähemalt 15-20 minutit mõõdukalt jahedas õhus vastu ja ükski iphone ega ipad ei suutnud seda teha rahuldavalt.
                Kuidas sa seda imeasja näha tahaksid, kokku saada ning appis olevat statistika salvestust näha? Mul pole ausalt mingit põhjust vassimiseks, seda enam, et mul on siiralt ükskõik, kas inimestele meeldib apple või mitte. Muidugi ma ei saa väita, et kõik iPhone'id nii vastu peavad nagu minu uunikum, sest antud isend on mu ainuke nutitelefon olnud (enne 2016 kasutasin nuppudega nokiat, mille korpust hoidis patsikumm koos).
                Btw, mu 2011 Macbook Air on ka ikka veel igapäevaselt töös ja jällegi - probleeme ei ole, juu teeb see firma ikka midagi õigesti.

                Telekavaataja hoiak muidugi on auhinda väärt!
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Ma nüüd kõvasti lihtsustan:

                  Ma arvan, et õuna-vihkajate suhtumine on vastureaktsioon.

                  St, õuna-kasutajad kipuvad olema fanatid (muud põhjust justkui pole, et maksta rohkem, aga saada vähem) ja nad vaatavad "ülejäänutele" ülevalt alla. Sest noh, mis seal salata,

                  Aga sama keiss kehtib kõikidel brändiorjadel, kes religioosse järjekindlusega on mingite toodete suhtes nii pimedad, et see on lausa tobe.


                  Louis Rossmanni kanal on õuna läpakate suhtes üsna silmiavav...
                  (muidugi, irooniline on, et toksin seda vastust delli läpakal, mille iga tugevam põnts põrutab aku korraks lahti nii et arvuti teeb restardi, kui juhtme taga pole).

                  PS! Kasutan paralleelselt nii õuna kui xiaomi mobla igapäevaselt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                    St, õuna-kasutajad kipuvad olema fanatid (muud põhjust justkui pole, et maksta rohkem, aga saada vähem)
                    Kas see on see kurikuulus "aga võrdleme x y z asja statse ja mac/ipohne on nende võrdluses halvem" argument?

                    Ma neid näitajaid isegi ei tea ja ei koti ka. Küll aga tean, et selle aja jooksul, mis mul on olnud isiklik macbook air, saan tööarvutina nüüd juba 3. uue lenovo (akud ei pea vastu, väikse kolksu või kukkumise peale emaplaat sodiks jne).

                    Fakt, millest ei saa mööda vaadata, on see, et apple UX on intuitiivselt mitmeid kordi mugavam. Ka kõige tehnikapelglikum ja rumalaim inimene nagu mina oskab seda kasutada nii, et pulss ei tõuse. Võibolla saavad teised inimesed androidi peal täpselt sama edukalt hakkama.

                    Aga see statside ja muu jutt jäägu kuhugi hinnavaatlusfoorumi ekspertidele. Lihtne inimene ostab kasutusmugavuse, välimuse, vastupidavuse, hinna ja brändi kombinatsiooni. Kui kellelgi see 800 eur versus mingi xiaomi 400 eur vms, naise lillede ja ööpesu arvelt ei tule, siis jumal sellega, eksole?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Ma neid näitajaid isegi ei tea ja ei koti ka.
                      Dumbuser olemisega uhkeldamine on nii nextlevel shit et.. you got me. Lõid mind oma lollusega sõnatuks siin kohal.

                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Küll aga, et selle aja jooksul, mis mul on olnud isiklik macbook air, saan tööarvutina nüüd juba 3. uue lenovo (akud ei pea vastu, väikse kolksu või kukkumise peale emaplaat sodiks jne).
                      Tubli. Nüüd vutt vutt louis rossmanni kanalit vaatama ja saad teada, milles, objektiivselt, mitte ainult sinu kogemusele tuginedes (jah, kognitiivselt tundub see sulle kaalukas, aga tglt pole) õun sitt on.

                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Fakt, millest ei saa mööda vaadata, on see, et apple UX on intuitiivselt mitmeid kordi mugavam. Ka kõige tehnikapelglikum ja rumalaim inimene nagu mina oskab seda kasutada nii, et pulss ei tõuse. Võibolla saavad teised inimesed androidi peal täpselt sama edukalt hakkama.
                      Fakt my ass.
                      Konkreetselt minu probleemid iosiga - tagasinuppu pole. Nagu wtf, vahepeal, et ntks seadetest saaks tagasi rakendusse, litsud suurt latakat aind ja oled töölaual. Ja siis pead tagasi rakendusse ennast häkkima.
                      Hääletuks pannes, et ole fking ekraanil märget, et telefon on hääletu. Mitu tähtsat kõnet seepärast mu märkamata jäänud.
                      Krdi, telefoni suunamise kinnitamiseks tuleb vajutada back nuppu. Wtf? Jne jne. Miljon totaalset paska, mis minu intuitiivse ajusagara kärssama ajab.


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Aga see statside ja muu jutt jäägu kuhugi hinnavaatlusfoorumi ekspertidele. Lihtne inimene ostab kasutusmugavuse, välimuse, vastupidavuse, hinna ja brändi kombinatsiooni. Kui kellelgi see 800 eur versus mingi xiaomi 400 eur vms, naise lillede ja ööpesu arvelt ei tule, siis jumal sellega, eksole?
                      probleem on selles, et lihtne inimene ostab ainult selle pärast endale õuna, et peab ennast seejärel kõikidest teistest paremaks. Ja siis vatrab igal pool müüti kasutajaliidesest ja vastupidavusest jms. Pmst lihtsalt õuna reklaamteksti, mis lambaliku püüdlikusega selgeks on õpitud. Ilmselt osalt ka seepärast, et oma ebaratsionaalne egoupitusost kuidagi iseenda ratsionaalsele ajuosale söödavamaks teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Dumbuser olemisega uhkeldamine on nii nextlevel shit et.. you got me. Lõid mind oma lollusega sõnatuks siin kohal.


                        Tubli. Nüüd vutt vutt louis rossmanni kanalit vaatama ja saad teada, milles, objektiivselt, mitte ainult sinu kogemusele tuginedes (jah, kognitiivselt tundub see sulle kaalukas, aga tglt pole) õun sitt on.


                        Fakt my ass.
                        Konkreetselt minu probleemid iosiga - tagasinuppu pole. Nagu wtf, vahepeal, et ntks seadetest saaks tagasi rakendusse, litsud suurt latakat aind ja oled töölaual. Ja siis pead tagasi rakendusse ennast häkkima.
                        Hääletuks pannes, et ole fking ekraanil märget, et telefon on hääletu. Mitu tähtsat kõnet seepärast mu märkamata jäänud.
                        Krdi, telefoni suunamise kinnitamiseks tuleb vajutada back nuppu. Wtf? Jne jne. Miljon totaalset paska, mis minu intuitiivse ajusagara kärssama ajab.




                        probleem on selles, et lihtne inimene ostab ainult selle pärast endale õuna, et peab ennast seejärel kõikidest teistest paremaks. Ja siis vatrab igal pool müüti kasutajaliidesest ja vastupidavusest jms. Pmst lihtsalt õuna reklaamteksti, mis lambaliku püüdlikusega selgeks on õpitud. Ilmselt osalt ka seepärast, et oma ebaratsionaalne egoupitusost kuidagi iseenda ratsionaalsele ajuosale söödavamaks teha.
                        ma arvan, et ainuke, kes omale mingit egoupitust siin teha tahab praegu oled küll sina praegu. wtf tekst ikka.

                        mis teistest paremaks pidamised? kes siin teistest paremaks ennast paremaks peab?

                        täiesti arusaamatu PTSD vendadel, otsige endale paremad sõbrad või tuttavad vms, kuskilt mujalt see heit tulla ei saa.

                        Kommentaar


                          Hahaa, tüüpiline enda projitseerimine teise kaela.

                          Class act!

                          Kommentaar


                            ma ei oska su arusaamatu sonimise ja tühja koha pealt toimunud isatsemise peale küll muud öelda, et drugs are bad.

                            "lihtne inimene ostab ainult selle pärast endale õuna, et peab ennast seejärel kõikidest teistest paremaks."
                            - mis tekst see on? kust sellised võrdlused või vaated tulevad? mingi lapsepõlve sõber tuli iphonega myfitnessis vastu ja mõnitas su xiaomit vms? ma saan aru, et "kognitiivselt tundub see sulle kaalukas, aga tegelt ei ole" ja ära palun "projitiseeri seda teistele", exolä! be the change you want to see ja ära söö oma sõnu, eksole! laululusti südamesse.

                            Kommentaar


                              Plasticu jutu peale ei oska muud lisada kui suure radvase +1 iphonede kohapealt. Siiamaani verbaalselt vägistab vanem generatsioon ennast audi vs bmw vs merss teemadega ning tundub et küll väiksemate mõõtmetega, aga märgatavalt on viimased aastad iphone vs android teemaks saanud. Ühed lõõbivad naljaga omavahel ja on rahul enda seadmega, aga siis tulevad kahjuks need, kelle egosse jätab see samasuure augu nagu oleks galaxy seal laadinud.

                              Kommentaar


                                Hea teema jälle perse keeratud.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X