Lehekülg 15, kokku 16 EsimeneEsimene ... 5111213141516 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 317

Teema: Telefonid

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    No NFC - Ei kasuta kunagi.
    Kuidas Sa poes maksad siis?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Kuidas Sa poes maksad siis?
    Telefoniga ei maksa.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Telefoniga ei maksa.
    Ok See on jah vist selline asi mis kui korra proovid, siis enam ei suuda ilma Igatahes, kuradi mugav!

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ok See on jah vist selline asi mis kui korra proovid, siis enam ei suuda ilma Igatahes, kuradi mugav!
    Kuidas see toimib?

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

ilmselt räägib swedbanki mobiilsest viipemaksest

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Hei nutiprod, andke nõu.

Oleks vaja emale uus nutitelefon leida, praegu tal vist Huawei P9 lite (ehk väga basic ja lihtne jubin).
    Kurtis et muidu väga miski ei häirigi, aga aku läheb kiirelt läbi ja kaamera on kehv.

Muidu hoiab tehnikat hästi ja arutasime, et ehk oleks mõistlikum mingi midrange telefon osta, flagship oleks selge overkill.. ka midrange kestaks tal päris kaua.

Ise olen nüüd 1,5a kasutanud OnePlus 6 telefoni ja üks mõte oli talle nüüd sama osta - pole enam kõige uuem mudel, aga olen igas olus testinud ja väga rahul. Alternatiivina kaalunud ka Pixel 3a'd... kuidas need variandid kõlaks ? või on mingi kolmas hea variant pakkuda. Hind võiks olla mingi 400-500 eurtsi juures.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

kellel s10 on võib ka enda viha siia välja laduda, huvitab mis ei meeldi.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Hei nutiprod, andke nõu.

Oleks vaja emale uus nutitelefon leida, praegu tal vist Huawei P9 lite (ehk väga basic ja lihtne jubin).
    Kurtis et muidu väga miski ei häirigi, aga aku läheb kiirelt läbi ja kaamera on kehv.

Muidu hoiab tehnikat hästi ja arutasime, et ehk oleks mõistlikum mingi midrange telefon osta, flagship oleks selge overkill.. ka midrange kestaks tal päris kaua.

Ise olen nüüd 1,5a kasutanud OnePlus 6 telefoni ja üks mõte oli talle nüüd sama osta - pole enam kõige uuem mudel, aga olen igas olus testinud ja väga rahul. Alternatiivina kaalunud ka Pixel 3a'd... kuidas need variandid kõlaks ? või on mingi kolmas hea variant pakkuda. Hind võiks olla mingi 400-500 eurtsi juures.
    Mul endal on pocophone. Aku peab kenasti ka aasta pärast ostmist. Ma laen iga õhtu ja kasutan palju ka, aga kui ei laeks, siis peaks ilmselt veel lõunani ka vastu. Digitunnis räägitaks häati ka pixel 2st ntx.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Mul endal on pocophone. Aku peab kenasti ka aasta pärast ostmist. Ma laen iga õhtu ja kasutan palju ka, aga kui ei laeks, siis peaks ilmselt veel lõunani ka vastu. Digitunnis räägitaks häati ka pixel 2st ntx.
    Okei, Poco tunduks nagu päris hää variant. 2 küsimust seoses sellega -

1) Kas plastikraam ei ole mingeid probleeme põhjustanud seni (kas on maha kukkunud, mis juhtunud on, kas pärast aastast kasutamist näeb veel aktsepteeritav välja?)
    2) Kas on kogemust talvise ilmaga väljas liikudes? Mul endal oli ka enne Huawei P9 lite, aga sellega oli konkreetne case, et kui väljas oli näiteks juba -10c siis võisid 80% akuga toast välja astuda, aga kui võtsid telefoni kätte, et helistada või mingi podcast mängima panna, siis oli paari minutiga pilt kotis. Samas OnePlusil pole nagu suurt vahetki, kas olen +30s või -20s, aku toimib (tsipa display läheb aeglasemaks ainult).

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    kellel s10 on võib ka enda viha siia välja laduda, huvitab mis ei meeldi.
    või on mingi kolmas hea variant pakkuda. Hind võiks olla mingi 400-500 eurtsi juures.
    Mul siin ümberringi on s10 ja Note10+ ning polegi midagi halba kuulnud nende suust. Küll aga on/oli suurem teema sellega, et ekraanil olev sõrmejäljelugeja laseb teatavata tingimuse korral igal suvalisel kasutajal seda edukalt kasutada.

Ise kasutan ja soovitan s10e'd, mis täna on vast isegi saada 500€ eest. Mis siis on s10'st väiksem, taga kahe (ent siiski lainurk) kaameraga. Ja sõrmejälje lugeja telefoni küljel, mis mu arust on parem lahendus, kui ekraanil asetsev. Aku ka mõistagi väiksem. Rohkem nagu vahet polegi.

Reservmängija Kasutaja check avatar
    Liitus foorumiga
    May 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Mul siin ümberringi on s10 ja Note10+ ning polegi midagi halba kuulnud nende suust. Küll aga on/oli suurem teema sellega, et ekraanil olev sõrmejäljelugeja laseb teatavata tingimuse korral igal suvalisel kasutajal seda edukalt kasutada.

Ise kasutan ja soovitan s10e'd, mis täna on vast isegi saada 500€ eest. Mis siis on s10'st väiksem, taga kahe (ent siiski lainurk) kaameraga. Ja sõrmejälje lugeja telefoni küljel, mis mu arust on parem lahendus, kui ekraanil asetsev. Aku ka mõistagi väiksem. Rohkem nagu vahet polegi.
    +1 Kiidaks, ka S10e-d.

Minu jaoks suurim eelis muidugi suurus, et ei ole Note 10 taoline labidas, vaid mõistliku suurusega - ühe käega saab asjad ära ajada ja mahub normaalselt teksade taskusse ära. Samas performance mõttes väga vähe järeleandmisi võrreldes näiteks S10-ga.

Kuna naised üldjuhul telefoni vist taskus ei kanna, siis ei pruugi muidugi mõõtmed olla üldse teema, kui emale vaatad...

Algupärane

Okei, Poco tunduks nagu päris hää variant. 2 küsimust seoses sellega -

1) Kas plastikraam ei ole mingeid probleeme põhjustanud seni (kas on maha kukkunud, mis juhtunud on, kas pärast aastast kasutamist näeb veel aktsepteeritav välja?)
    2) Kas on kogemust talvise ilmaga väljas liikudes? Mul endal oli ka enne Huawei P9 lite, aga sellega oli konkreetne case, et kui väljas oli näiteks juba -10c siis võisid 80% akuga toast välja astuda, aga kui võtsid telefoni kätte, et helistada või mingi podcast mängima panna, siis oli paari minutiga pilt kotis. Samas OnePlusil pole nagu suurt vahetki, kas olen +30s või -20s, aku toimib (tsipa display läheb aeglasemaks ainult).
    1) Mulle meeldivad kaaned. Mul on sisuliselt esimesest päevast kaaned ümber ja telefon on korras. Seega aidata ei oska.
    2) Ma ei ole täheldanud. Ma käin koeraga jalutamas ja kuulan podcaste ja pole täheldanud. Samas väga külmaga väga ei näpi, sest endal hakkab ka külm. Kuna ei mäleta, siis ilmselt vist mingeid erilisi probleeme pole olnud. Bluetooth on ka kogu aeg sees.

Oma hinna eest on telefoni küllalt. Ma mäletan, et One+ one oli selleks ajaks juba pool jõudlusest kaotanud. Hetkel, ma ei oska midagi halba öelda. Osad ütlevad, et NFC puudumine on probleem. Ma pole veel puudust tundnud ja vaevalt, et su ema ka seda kasutama hakkaks. Mulle väga meeldib sõrmejälje lugeja ja ekraanil koputamise võimalus, et kella näha. Ta ei ole mingi ülikõva telefon, aga minu vajadused on ilusti kaetud.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Pocophone F1 on nii 2018. Suvel ostsin Galaxy A70. Täna soovitan kõigile Xiaomi Mi9. Parim mid-range telefon täna.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

1) Mulle meeldivad kaaned. Mul on sisuliselt esimesest päevast kaaned ümber ja telefon on korras. Seega aidata ei oska.
    2) Ma ei ole täheldanud. Ma käin koeraga jalutamas ja kuulan podcaste ja pole täheldanud. Samas väga külmaga väga ei näpi, sest endal hakkab ka külm. Kuna ei mäleta, siis ilmselt vist mingeid erilisi probleeme pole olnud. Bluetooth on ka kogu aeg sees.

Oma hinna eest on telefoni küllalt. Ma mäletan, et One+ one oli selleks ajaks juba pool jõudlusest kaotanud. Hetkel, ma ei oska midagi halba öelda. Osad ütlevad, et NFC puudumine on probleem. Ma pole veel puudust tundnud ja vaevalt, et su ema ka seda kasutama hakkaks. Mulle väga meeldib sõrmejälje lugeja ja ekraanil koputamise võimalus, et kella näha. Ta ei ole mingi ülikõva telefon, aga minu vajadused on ilusti kaetud.
    NFC puudumine on tema puhul selgelt positiivne.
    Vahel kui küsib abi telefoniga, siis on kogemata selle sisse lülitanud ja sööb tühja akut.... parem kui sellist võimalust pole

Ilmselg külmaga siis suurt issue't pole ikkagi. Ega ma pidanduki silmas, et peaks üle öö 30 c külma käes vastu pidama.

Muidu OnePlus uute mudelite kohta võin öelda, et OnePlus 6 on aasta ja 3 kuud vastu pidanud ja seni as good as new, ilmselt selle esimese mudeliga oli mingi beebihaigus küljes.
    ----------------------------
    Aga praegu on endiselt valikus seega suurematest kolakatest Poco F1 (ca 300); OnePlus 6 (ca 420) ja mööndustega OnePlus 7 (500) (veidi kallim ega pole kindel kui palju lisandväärtust annaks) Xiaomi Mi9 (ca 280) (kuigi see tundub vähemalt piltidelt üsna plastik ja veider, tahaks proovida käes hoida).
    Väiksematest Pixel 3a (ca 420) (soovitet Pixel 2'te ei müüda enam Eestis väga) ja Samsung S10e (ca 510) (mis tundub pigem kallima otsa poole minevat sellel skaalal).

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Pocophone F1 on nii 2018. Suvel ostsin Galaxy A70. Täna soovitan kõigile Xiaomi Mi9. Parim mid-range telefon täna.
    Jep, ise googeldades jõudsin ise ka xiaomi Mi9 juurde, aga piltidelt tundub jõhker selline plastikulärakas.
    Plus Pocost oluliselt kehvem aku... seega veidi küsimärgiga.

Selles mõttes, et millegi "so 2018" olemine on jumala fine, pensionieelikust ema ei ole selles osas hullult trenditeadlik ja "hip", samuti mitte kõige nõudlikum kasutaja

Algupärane

Jep, ise googeldades jõudsin ise ka xiaomi Mi9 juurde, aga piltidelt tundub jõhker selline plastikulärakas.
    Plus Pocost oluliselt kehvem aku... seega veidi küsimärgiga.

Selles mõttes, et millegi "so 2018" olemine on jumala fine, pensionieelikust ema ei ole selles osas hullult trenditeadlik ja "hip", samuti mitte kõige nõudlikum kasutaja
    Mõlemal 4000mah aku ju? Mul endal muidu mingi teine veel odavam Xiaomi sarnase akuga, peab vastu u 16 tundi järjestikust videostriimimist üle wifi. Nisanäplasena kukub üle päeva maha ka, mingeid kriimustusi vms veel pole.

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

S9 peaks alla 500 kätte saama juba. Selle raha eest telefoni rohkem kui ta kasutada suudab. Lisaks tarkvarauuendused ka ühena esimestest.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

GSM arena tegi just hea aasta kokkuvõtte.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

tänud kõigile kaasamõtlejatele.
    Täna õhtul langetan lõpliku otsuse, variantideks on Samsung S10e ja OnePlus 6T, mõlemad on Tele2st tellides kopika pealt sama hinnaga.

OnePlusi kasuks räägib parem aku (3700 mAh), rohkem RAMi (8GB vs 6GB) ja see, et ise pärast 1 a ja 3 kuu pikkust kasutust (küll 6 mitte 6T) olen äärmiselt rahul.
    Samsungi kasuks räägib veidi kompaktsem suurus ja mõneti parme kättesaadavus.

Tegelikult neid argumente siin kõrvutades tunduks ikkagi OnePlus parem, aga jah Tele2 netipood ütleb, et "hetkel laost otsas"...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Tsitaat Algselt postitas check Vaata postitust
    +1 Kiidaks, ka S10e-d.

Minu jaoks suurim eelis muidugi suurus, et ei ole Note 10 taoline labidas, vaid mõistliku suurusega - ühe käega saab asjad ära ajada ja mahub normaalselt teksade taskusse ära. Samas performance mõttes väga vähe järeleandmisi võrreldes näiteks S10-ga.
    Okei, siiski eile õhtul leidsin, et OnePlus 6T'd sisuliselt pole enam võimalik Eestis osta.
    Küll aga igaks petteks poest läbi käies jäi silma Xiaomi Mi 9T Pro. Selle juures on kogu "plastine feel" kadunud, sest telefon on alumiiniumraamiga ja front+back klaas. Sisuliselt on tegu väga-väga sarnase isendiga mainitet OnePlus 6T'le.

Ehk siis eelkõige küsimus Samsung S10E fännidele - mis peaks olema selle eelis hinna juures (499€) vs Xiaomi 9T Pro ees, mida võimalik hankida 379€ eest? Kas ainult Samsungi brändi logo? Protsessori performance on sama (v kergelt parem), aku on oluliselt parem (4000 mAh vs 3100 mAh, mis transleerub review'de järgi endurance rating 103h vs 83 h), sõrmejäljetuvastus on ekraanil vs küljel (selle osas olen lugenud nii ja naa arvamusi). Okei, Samsungil on parem kõlar ja ekraani pixel density on parem, aga need on ka ainsad argumendid.
    Olen jätnud midagi tähelepanuta?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud