320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Töökindlam, samamoodi vastupidav, ei hakka sul kahe kuu möödudes kokku jooksma, üle kuumenema ning suvalised asjad lakkavad funktsioneerimast pidevalt. Iphone puhul ei maksa keegi sul 800% logo eest vaid sa maksadki selle eest, et sa saad kvaliteetse asja. Mingi suvaline android võib sul reqidega olla muidugi alguses sama hinna eest 2x võimsam, aga reaalsus on see, et peale paari kuu möödumist ei ole sellest midagi järel.
    Mul on 400€ android. Rohkem kui kaks kuud. Rohkem kui neli kuud ja nii edasi. Ja ma ei ole täheldanud küll ühtegi neist probleemidest. Samas see apple toode mis mul oli kunagi, tõsi küll aastaid tagasi, läks surnuaiale aasta pärast ostmist, sest aku sai otsad ja vahetamine maksis rohkem kui toode. Tõsi, polnud iPhone, aga polnud ka 2.50 maksnud toode. Sorry, aga iPhone, olgugi, et kvaliteetne, küsib vähemalt veerand hinnast logo eest. Ja õige kah, nii kaua kuni on kes maksavad, nii kaua küsigu.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Mul on 400€ android. Rohkem kui kaks kuud. Rohkem kui neli kuud ja nii edasi. Ja ma ei ole täheldanud küll ühtegi neist probleemidest. Samas see apple toode mis mul oli kunagi, tõsi küll aastaid tagasi, läks surnuaiale aasta pärast ostmist, sest aku sai otsad ja vahetamine maksis rohkem kui toode. Tõsi, polnud iPhone, aga polnud ka 2.50 maksnud toode. Sorry, aga iPhone, olgugi, et kvaliteetne, küsib vähemalt veerand hinnast logo eest. Ja õige kah, nii kaua kuni on kes maksavad, nii kaua küsigu.
      Kõik kvaliteetsed brändid küsivad kaubamärgi eest natuke rohkem welcome to the real world. Ei tea mis tootest sa konkreetselt räägid seega ei oska kommenteerida.

      Kommentaar


        Sõltub mida sa kvaliteediks pead. Ilusat disaini? Ma olen kasutanud kõiki Apple tooteid Ipodist Imacini. Ainus trump on neil ekraanid, mis on tõesti väga head ja enamasti olnud konkurentidest vähemalt ühe sammu ees. Töökindluse mõttes on Iphone/Apple tavaline keskmik, aga kui on vaja remontida või vahetada aku maksad sa kordades rohkem kui teiste laiatarbe asjade eest.
        Reintz, hater ei ole, aga enne kui oma silmaga seda imeasja ei näe ei usu, sry. Uurisin paar aastat tagasi neid variante põhjalikult, sest oli just vaja head ekraani, mis peaks vähemalt 15-20 minutit mõõdukalt jahedas õhus vastu ja ükski iphone ega ipad ei suutnud seda teha rahuldavalt.

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Sõltub mida sa kvaliteediks pead. Ilusat disaini? Ma olen kasutanud kõiki Apple tooteid Ipodist Imacini. Ainus trump on neil ekraanid, mis on tõesti väga head ja enamasti olnud konkurentidest vähemalt ühe sammu ees. Töökindluse mõttes on Iphone/Apple tavaline keskmik, aga kui on vaja remontida või vahetada aku maksad sa kordades rohkem kui teiste laiatarbe asjade eest.
          Reintz, hater ei ole, aga enne kui oma silmaga seda imeasja ei näe ei usu, sry. Uurisin paar aastat tagasi neid variante põhjalikult, sest oli just vaja head ekraani, mis peaks vähemalt 15-20 minutit mõõdukalt jahedas õhus vastu ja ükski iphone ega ipad ei suutnud seda teha rahuldavalt.
          See on loll jutt totaalselt.... Ma kasutasin Iphone pulsirihma küljes kui käisin talviti hommikujooksu tegemas ja 0 muret. Näinud küll neid tuttavaid talvel, kes jamavad ekraaniga kuna see ei tööta ja millegipärast kõigil Huawei minemunnilite 80 sugune käkerdis.

          Eks see tundubki, et enamus kes halvustavad võialahindavad iphone on need, kellel on vaja kas või ennast uskuma panna, et ühe 800 eurose iphone asemel 3-4-5 aastaks on õigem osta 300 euroseid androide sama ajaga 5 tükki.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            See on loll jutt totaalselt.... Ma kasutasin Iphone pulsirihma küljes kui käisin talviti hommikujooksu tegemas ja 0 muret. Näinud küll neid tuttavaid talvel, kes jamavad ekraaniga kuna see ei tööta ja millegipärast kõigil Huawei minemunnilite 80 sugune käkerdis.

            Eks see tundubki, et enamus kes halvustavad võialahindavad iphone on need, kellel on vaja kas või ennast uskuma panna, et ühe 800 eurose iphone asemel 3-4-5 aastaks on õigem osta 300 euroseid androide sama ajaga 5 tükki.
            See on hea, et sa nii arvad. Loodan, et sinusuguseid on palju. Äkki Androidid jäävadki odavale tasemele minusugste jaoks.

            E: reaalselt siiski nii majandus ei tomi ja pigem Apple lihtsalt keevitab suuremaid hinnalipikuid uutele mudelitele.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Isegi kui see nii oleks, siis mis seal valesti oleks? Täitsa aus küsimus
              Mitte isegi, vaid nii ongi. Enne Iphone järelemaksu alla ja auto liisingusse ja siis vaatame neid teisi asju alles elumudelis, kaaskodanikud!

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Mitte isegi, vaid nii ongi. Enne Iphone järelemaksu alla ja auto liisingusse ja siis vaatame neid teisi asju alles elumudelis, kaaskodanikud!
                Mis need teised tähtsamad asjad siis elumudelis on? Pudel Dreamerit igaõhtu külmkapis? See on normaalne nähtus elus kallis Sambaz!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Mis need teised tähtsamad asjad siis elumudelis on? Pudel Dreamerit igaõhtu külmkapis? See on normaalne nähtus elus kallis Sambaz!
                  Ole nüüd, Dreamer juba Iphone inimestele. Minusugustele Androidi rottidele on ainult Bollino!

                  Kommentaar


                    Töökas eestalne on nagu iPhone

                    Kuuletub, ega mõtle ja teeb, mida kästakse - kohusetundlik, lollikindel.

                    Tahab lund, kuid ei meeldi külm - vastik. Tahab päikest, kuid ei meeldi palavus - vastik. Ja siis lõpuks sajab hoopis vihma ja ka see ei meeldi - vastik.

                    Võõrastega ei saa läbi. Kuid omasugustega haakub muretult.

                    Kõigele sellele lisaks on ta töökuse egiidi all siiski tööandjale kulukas - õpetada on teda keeruline, kulukas. Pole mõtet ka lahti lasta, sest uuel on vaid värskem keha.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Ole nüüd, Dreamer juba Iphone inimestele. Minusugustele Androidi rottidele on ainult Bollino!
                      Dreamer ju mingi kalamaja vein või ei?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Töökas eestalne on nagu iPhone

                        Kuuletub, ega mõtle ja teeb, mida kästakse - kohusetundlik, lollikindel.

                        Tahab lund, kuid ei meeldi külm - vastik. Tahab päikest, kuid ei meeldi palavus - vastik. Ja siis lõpuks sajab hoopis vihma ja ka see ei meeldi - vastik.

                        Võõrastega ei saa läbi. Kuid omasugustega haakub muretult.

                        Kõigele sellele lisaks on ta töökuse egiidi all siiski tööandjale kulukas - õpetada on teda keeruline, kulukas. Pole mõtet ka lahti lasta, sest uuel on vaid värskem keha.
                        Iphone on igasugusele vedelikule kindel. Kalla Eestlasele pudel viina peale ja hui ta sul enam töötab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Iphone on igasugusele vedelikule kindel. Kalla Eestlasele pudel viina peale ja hui ta sul enam töötab.
                          Just-just.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kas te käite telefonidega sügavkülmas? Olen omanud nii Apple'i, enamike Androidi tootjate kui ka (rahu selle põrmule) Windows Phone'iga telefoni. Ükski neist Eesti kliimas end kordagi külma tõttu välja lülitanud ei ole. Küll aga on paar korda juhtunud ülekuumenemisest johtunud väljalülitumist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Kõik kvaliteetsed brändid küsivad kaubamärgi eest natuke rohkem welcome to the real world. Ei tea mis tootest sa konkreetselt räägid seega ei oska kommenteerida.
                              Küsimus ei olnudki selles, kas pannakse hinnas juurde. Küsimus oli, kas see on seda väärt. Minu hinnangul ei ole.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Küsimus ei olnudki selles, kas pannakse hinnas juurde. Küsimus oli, kas see on seda väärt. Minu hinnangul ei ole.
                                Eks siin tulebki mängu jah kuidas enda jaoks väärtust hinnastada. Minu jaoks jällegist on see investeering aastateks. Mul oli kunagi väljatulekust saadik iphone 5 mitu aastat ja siis vahetasin 7me vastu, mis kestab siiani. Arvutitega täpselt sama lugu, et Mac4Life ja 0 halba kogemust. Ja tuttavatel ka põhimõtteliselt kõigilt tulnud ainult positiivset tagasisidet ja ei ole kuulnud kedagi, et kes ,,once a apple and now android,,. Aga ega mul mingit põhimõtet ei ole ja alati meeldib Androidi seltskonnas ikka seda ,,Iphone Statementi,, õhku visata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X