320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    "sinusugused ja sinusugused"... kust sul selline vastik klassiviha tuleb? Kas autode teemas lähed ka selliselt kraaksuma? Kodude teemas lähed ka, et "sulle meeldib katuse ja sooja toa eest üle maksta?
    Jah, olen temaga sellel teemal siin foorumis diskuteerinud.
    Normaalne inimene pidi elama kesklinnas ja ühistrandpordiga sõitma.
    Liisingus autod ja korter Mustamäel uusarenduses on mingitele imelikele vendadele.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      - mis tekst see on? kust sellised võrdlused või vaated tulevad? mingi lapsepõlve sõber tuli iphonega myfitnessis vastu ja mõnitas su xiaomit vms? ma saan aru, et "kognitiivselt tundub see sulle kaalukas, aga tegelt ei ole" ja ära palun "projitiseeri seda teistele", exolä! be the change you want to see ja ära söö oma sõnu, eksole! laululusti südamesse.
      Ahaa, see koht jäi sulle segaseks, hüva, selgitan.

      Vaata, kui objektiivselt võttes (stats jms objektiivne värk, mis sinu meelest mõttetu) on android üldiselt parem, siis mis põhjusel peaks keegi endale osta märksa kallima telefoni ostma kui mitte selleks, et tõestada, et ta saab endale seda telefoni lubada? Ta kas on loll või edev. Rohkem variante pole.

      Astu korra oma fännboi situatsioonist välja ja võta mõni muu näide.

      Lada, mis maksab 80 000 euri ja civic, mis maksab 25 000 euri. Sisuliselt selline võrdlus ongi. Õuna ostes, saad endale Lada, aga suurema raha eest, android on civic, teeb rohkem oskab rohkem ja on odavam.

      Üks on pask ja kallis, teine on okei ja odav. Mis põhjusel peaks üldse keegi endale Ladat sellises kontekstis ostma? Sa ei ostaks ju. Aga krt, õuna ostad.

      Ja siis, et seda oma lolli ostu kuidagi õigustada, jaurad kasutajaliidesest ja asjadest. Mis on nagu.. täiesti ebaobjektiivne ja pmst turunduslik trikk, mille õnge inimesed (14aastased tüdrukud peamiselt) massiliselt lähevad. Ja ma tõin sulle mitu näidet enda õunast, kus kasutajaliides on persekukkunud pask.

      Kommentaar


        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
        Ahaa, see koht jäi sulle segaseks, hüva, selgitan.

        Vaata, kui objektiivselt võttes (stats jms objektiivne värk, mis sinu meelest mõttetu) on android üldiselt parem, siis mis põhjusel peaks keegi endale osta märksa kallima telefoni ostma kui mitte selleks, et tõestada, et ta saab endale seda telefoni lubada? Ta kas on loll või edev. Rohkem variante pole.

        Astu korra oma fännboi situatsioonist välja ja võta mõni muu näide.

        Lada, mis maksab 80 000 euri ja civic, mis maksab 25 000 euri. Sisuliselt selline võrdlus ongi. Õuna ostes, saad endale Lada, aga suurema raha eest, android on civic, teeb rohkem oskab rohkem ja on odavam.

        Üks on pask ja kallis, teine on okei ja odav. Mis põhjusel peaks üldse keegi endale Ladat sellises kontekstis ostma? Sa ei ostaks ju. Aga krt, õuna ostad.

        Ja siis, et seda oma lolli ostu kuidagi õigustada, jaurad kasutajaliidesest ja asjadest. Mis on nagu.. täiesti ebaobjektiivne ja pmst turunduslik trikk, mille õnge inimesed (14aastased tüdrukud peamiselt) massiliselt lähevad. Ja ma tõin sulle mitu näidet enda õunast, kus kasutajaliides on persekukkunud pask.
        Mis fännboi, mis õigustamine, mida sa ajad? See valu, mis sinus on sellel teema, on ikka liiga tugev. Mis väärtussüsteemis sa küll elad?

        Täiesti tühja koha pealt mingid rünnakud ja isatsemised ja inimeste grupeerimised based on mis tunnus... telefon, mida kasutatakse?

        Ainuke, kes siin midagi õigustada ja ennast teistest paremaks rääkida, oled küll sina. Ja mis tunnuse abil? Et sa oskad telefoni paremini hinnata (väidetavalt)?

        täiesti dumbfounded ikka hetkel.

        Kommentaar


          Saades küll su mõttes aru, siis Ladat ja iPhone võrrelda on küll bit rich. Ma küll ei arva, et nad sitad oleks. Kindlasti on neil oma võlu. Nii palju lolle ikka ei ole, et mitte märgata, kui kuningas alasti oleks. Tõsi, see vastupidavuse jutt on veits 2010. Androidid on nüüd ka vastupidavad, kui mitte võrrelda apelsine ja ananasse. Ja mida kuradit te teete oma tööläpakatega, et te neid nii lõhute? Ma kujutan ette, kui ükskõik millist tehnikat halvasti kohelda, siis ta läheb katki. Pole ka Apple bulletproof, aga selle remont on sitax kallim. Kas ei maksnud mingi disain kuvarihoidja juba rohkem, kui keskklassi läpakas? Aga noh, mõni tahabki rohkem maksta.

          Ja Plastic, mitte minnes isiklikuks, siis ma mõistan sinu põhjendust, aga kui for bits and pieces on sul samaväärsete toodete vahe 400€, siis miks maksta rohkem? Põhjendus, et mulle meeldib midagi rohkem on igal tasemel aktsepteeritavam, kui see, et mul on 400 pohhui. Vabandan, kui sa seda ei mõlenud. Kui mõtlesid, siis anneta see raha parem lastele või vigastatud sõjameeste ühendusele.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Mul on iphone (5SE) juhtmevabade seadeldistega paremini ja kiiremini ühildunud kui Android (okei ,see oli ka mingi vana mudel).

            Kas iPhone mõne samas mõõdus kui 5/5SE ka veel teeb? Või minusugused väikeste telefonide mehed peaks Nokia 3310 peale üle minema paari aasta pärast? Pole tehnoloogiauudistega väga kursis.

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Ja Plastic, mitte minnes isiklikuks, siis ma mõistan sinu põhjendust, aga kui for bits and pieces on sul samaväärsete toodete vahe 400€, siis miks maksta rohkem? Põhjendus, et mulle meeldib midagi rohkem on igal tasemel aktsepteeritavam, kui see, et mul on 400 pohhui. Vabandan, kui sa seda ei mõlenud. Kui mõtlesid, siis anneta see raha parem lastele või vigastatud sõjameeste ühendusele.
              kaks aspekti:

              1. Mugavus - kuna olen dumbuser ja loll, eksole, siis minu jaoks on apple tooted mugavamad. Disclaimer ka, et tegemist on subjektiivse vaatega. Lugeda sellest välja mingit eneseõigustust oma "lolli fänboi" otsuse kohta on tegelikult asi, mida on isegi piinlik kommenteerida, sest näitab kindlasti arvaja kohta rohkem kui arvatava.

              2. Võibolla aeg läinud edasi (ei ole androidi kasutanud pikalt) ja äkki on nüüd teised paremad. So be it, kahtlen selles tho ja ma ei näe midagi valet "tootjatruuduses" (umbes nagu volvo ostja ostab uuesti volvo, kuigi vb puhtalt toode vs toode vaadates on bang for buck nüüd skodal parem). Aga minu jaoks ei vääri see paarsada EUR mitme aasta peale jaotatuna üle seda emotsionaalset alternatiivkulu (peaksin ennast kurssi viima valdkonnaga, mis mind absoluutselt ei huvita) ega ka rahalist alternatiivkulu. Rahal on väärtus, aga miskist piirist ei saa igat kulutust peensusteni analüüsida tootespetsiifilise bang for buckiga. Elu, kui terviku, bang for buck on lihtsalt tähtsam.

              Inimestel on erinevad sissetulekud ja inimesed omistavad asjadele erinevaid väärtuseid. Ma mõistan seda, et mõne jaoks on see otsus erinevatel kaalutlustel olulisem (olgu see siis rahaline või puhas huvi toote tehnilise poole vastu) kui teise jaoks, kuid täiesti arusaamatu on see heit, mida siin osad evivad.

              See kategooriline toon, et mingi toote kasutajad on automaatselt ajupestd fänboid, kelle eluline eesmärk on läbi telefoni näidata oma paremust teiste suhtes on lihtsalt niivõrd piinlik. Mis krdi väärtussüsteemides küll elatakse kui teisi selliselt nähakse? Kas ei saada aru, et just selle tegevusega omistatakse teistele väärtusi, mida tegelikult ise kantakse?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                kaks aspekti:

                See kategooriline toon, et mingi toote kasutajad on automaatselt ajupestd fänboid, kelle eluline eesmärk on läbi telefoni näidata oma paremust teiste suhtes on lihtsalt niivõrd piinlik. Mis krdi väärtussüsteemides küll elatakse kui teisi selliselt nähakse? Kas ei saada aru, et just selle tegevusega omistatakse teistele väärtusi, mida tegelikult ise kantakse?
                Kui see oli minu pihta, siis ma ütlesin, et kirjeldus, et sulle meeldib selle op süsteem rohkem on fair enough seletus ja mitte lolli fanboi oma. Lisaks, kui sul on kõik muud asjad ka sama süsteemiga, siis see on ju isegi loogiline. Kellad ja muud vidinad. Mulle jäi kõlama su seisukoht, et mida te põete ekstra raha pärast.

                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Kui kellelgi see 800 eur versus mingi xiaomi 400 eur vms, naise lillede ja ööpesu arvelt ei tule, siis jumal sellega, eksole?
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Kui see oli minu pihta
                  ei olnud su pihta, siin eelnevate ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    "sinusugused ja sinusugused"... kust sul selline vastik klassiviha tuleb? Kas autode teemas lähed ka selliselt kraaksuma? Kodude teemas lähed ka, et "sulle meeldib katuse ja sooja toa eest üle maksta?" Aga kui keegi kalamajas 400k korteri ostab? Arvutite teemas ka? Kui keegi väljas vähe kallima veini ostab võrrelduna vaadiõllega? Ei lähe ju... See igakordne hala ja jobu hoiak, mida just iphonede teemadel mingi 800 eur pärast võetakse, on ikka kaunis piinlik vaatepilt.

                    Inimestel on raha maksta, siis ostku endale iphone, kui raha ei ole, siis ostku midagi odavamat. Kellelele meeldib iphone mugavus ning on nõus selle eest maksma, siis maksku.
                    Plastic, sa oled tore mees, aga su suhtlemine inimestega foorumis võtab liialt maniakaalse suuna teinekord. Sinusugustega on rough anonüümses keskkonnas mõtteid vahetada. Ups, ma vist jälle tekitasin kategooriaid.

                    Konkreetselt mina ei õpetanud kedagi, kuidas elama peab. Oman vaid niipalju võrdlust, et abikaasa (kellel on apple toodang tööandja poolt peale surutud) vs. Abikaasa enne seda android vs. mina kogu aeg android vs. töökaaslased android ja apple.

                    1. Mulle ei meeldi sama asja eest üle maksta. Kui kuskil saab ManUnitedi võidu peale panustada koefiga 1,5, siis koef 1,34 ei tundu üldse magus, olgugi, et see teine leht oluliselt ilusam on ja üldse kõige lahedamad poisid mängivad seal.

                    2. Mulle ei meeldi kinni maksta kellegi maniakaalset brändi-awarenessi tõstmist.

                    3. Telefon on minu jaoks piisavalt lihtne asi, et sellega mitte hullu panna.

                    Aga, kasutades siis seda levinud väljendit "see on vaid minu arvamus" lõpetan enda panuse sellesse teemasse.

                    PS! Rein, saa üle.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Kumba Sa vaatad ja kumb käib heliga?
                      Jalkat üldjuhul heliga, kuid porri suurema keskendumiaega.
                      Mu arust oli tollel juhil ka nii sätitud, et Bolt teeb häält, kuid pilk oli Waze'l.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Täiesti lambist vaatas Twitterist vastu.

                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Täiesti lambist vaatas Twitterist vastu.

                          See postitus võtab vist teema kokku.

                          Nii palju, kui endale on silma jäänud, siis on androidi kasutajatel tihtipeale vaja tõestada, et iphone on ülehinnatud, nõrk ning pealegi pole eriti muutunud peale iphone 4. Mina nõustun küll täielikult plasticu sõnavõtuga siin teemas. Tõsi, ise kasutan vaid iphone, arvutid windowsid ning kellad garminid.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Natuke ajas muigama küll. See algne “a mis õunal ja androidil üldse vahet?” on masterful troll ja “klassiviha” on lol
                            See ongi see, et tullakse välja jutuga iPhone on üle kõige ja android on pask. Ning sealt on väga lihtne saage käima tõmmata.
                            Endal on Samsung Note 8 viimased 2 aastat olnud ja väga rahul.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              See postitus võtab vist teema kokku.

                              Nii palju, kui endale on silma jäänud, siis on androidi kasutajatel tihtipeale vaja tõestada, et iphone on ülehinnatud, nõrk ning pealegi pole eriti muutunud peale iphone 4. Mina nõustun küll täielikult plasticu sõnavõtuga siin teemas. Tõsi, ise kasutan vaid iphone, arvutid windowsid ning kellad garminid.
                              Apple esinduste scam usas on ka norm eks? Täielik piece of shit firma. Puhtalt üles ehitatud ainult brändi peale ja ilased eided jooksevad tormi.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Kas tegu pole pigem lihtsa tarbeesemega? Et ma ei mäleta, millal ma ise endale telefoni ostsin, siiani on tööandja ostnud, küll mu valikul, kuid iPhone'st olen loobunud, kuna iTunes tundub tüütu ja olen lihtsalt androidiga harjunud.
                                Samas lapse ema ostab kindlalt Apple't, kuna see on ilusam. Mis on ka lahe põhjendus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X