320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Oppa. See hea, et ikka variante tuleb.
    https://digi.geenius.ee/rubriik/appl...-edasi-lukata/

    Oppa, jube kirves tuli see Mini.

    igatahes.
    iPhone SE (see viimane variant) - 64GB või 128 GB. pm kasutan fb, messenger, kaardid, tavaäpid. Mänge ning filme ei. Et kas see 64 on vähe või pigem ok.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Oppa, jube kirves tuli see Mini.

      igatahes.
      iPhone SE (see viimane variant) - 64GB või 128 GB. pm kasutan fb, messenger, kaardid, tavaäpid. Mänge ning filme ei. Et kas see 64 on vähe või pigem ok.
      vähe.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Oppa, jube kirves tuli see Mini.

        igatahes.
        iPhone SE (see viimane variant) - 64GB või 128 GB. pm kasutan fb, messenger, kaardid, tavaäpid. Mänge ning filme ei. Et kas see 64 on vähe või pigem ok.
        Pigem sõltub see valik sellest, palju noksipilte teed. Mul sai 32 naksti täis ja nyyd apple yritab mingi 3$ eest kuus mulle 100giga ruumi parseldada.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Oppa, jube kirves tuli see Mini.

          igatahes.
          iPhone SE (see viimane variant) - 64GB või 128 GB. pm kasutan fb, messenger, kaardid, tavaäpid. Mänge ning filme ei. Et kas see 64 on vähe või pigem ok.
          Mul on 128GB iPad, 2 ja pool aastat vana. Mitu üsna mahukat appi peal+hunnikus pilte/videosid/ekraani lindistamisi, mida pole kunagi ära kustutanud ja 57,11GB vaba ruumi alles. Ma usun, et 64GB on piisav küll.

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            Pigem sõltub see valik sellest, palju noksipilte teed. Mul sai 32 naksti täis ja nyyd apple yritab mingi 3$ eest kuus mulle 100giga ruumi parseldada.
            Ma olen pilve endale 50 gb ostnud eem, paar eur kuus.

            Nojah, vaatasin oma praeguse telefoni (SE) mahtu, mis on 32 GB ja sellestki veel 9 vaba. Ma vist ei kasuta neid telefone päris eesmärgipäraselt ikka.....

            Samas on uue 64 ja 128 hinnavahe 20 eur praegu. Mis pole nagu ka just eriline summa.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Oppa, jube kirves tuli see Mini.

              igatahes.
              iPhone SE (see viimane variant) - 64GB või 128 GB. pm kasutan fb, messenger, kaardid, tavaäpid. Mänge ning filme ei. Et kas see 64 on vähe või pigem ok.
              Mul on umbes sama kasutaja profiil ja võtsin 64GB oma. Täitsa piisav.
              308

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Mul on 128GB iPad, 2 ja pool aastat vana. Mitu üsna mahukat appi peal+hunnikus pilte/videosid/ekraani lindistamisi, mida pole kunagi ära kustutanud ja 57,11GB vaba ruumi alles. Ma usun, et 64GB on piisav küll.
                Kas sa oledki üks neist tüüpidest, kes reisipilte teeb tahvelarvutiga? Aastaid tagasi tundus see hästi naljakas vaatepilt, kuidas turistid Tallinnas võtsid kotist raamatu, avasid selle ja keerasid külitsi. Hiljem sain aru, et see on see uus seksikas tehnikavidin.

                Kommentaar


                  Miks see naljakas oli? Ipad on täitsa pädev universaalne jubin kui just printimiseks ei lähe. Pealegi väga pommikindel. Unustasin mõned aastad tagasi Norras Ipadi auto katusele ja maastiku profiilist tulenevalt lendas vastu graniiti kiirusel umbes 80-100kmh. Isegi puutetundlikus töötas veel paar aastat edasi...

                  Kommentaar


                    Mingid tõusikud tassivad etendustele/kontserditele ka neid kaasa, enamasti vanem generatsioon ja siis vehivad nendega yle teiste peade koguaeg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Kas sa oledki üks neist tüüpidest, kes reisipilte teeb tahvelarvutiga? Aastaid tagasi tundus see hästi naljakas vaatepilt, kuidas turistid Tallinnas võtsid kotist raamatu, avasid selle ja keerasid külitsi. Hiljem sain aru, et see on see uus seksikas tehnikavidin.
                      Ei, selleks on mul peegelkaamera. Aga iPadi on pildid/videod kogunenud peamiselt screenshotide/ekraanilindistustena mingitest asjadest(a'la härra Usta jauramine sai üles võetud juhuks kui ta kaineks saab ja video eemaldab). Lisaks need pildid, mis on tehtud mingite vestluste käigus, mida iPadist pidanud olen, ei hakka ju selle jaoks telefoni välja otsima

                      Kommentaar


                        Ma muidugi ei saa aru miks tahvliga ringi jalutada ja pilte teha kui sama asja teeb telefon ka. Ja mahub nagu paremini taskusse ära.

                        Aga ma pole üldse tahvli usku. Ei ole nagu ei liha ega kala.

                        Kommentaar


                          Teisel päeval on telefon väike ja arvuti suur.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Mingil põhjusel on alates tänasest mõned äpid telefonil hakanud ilma mingisuguse veateata crashima.

                            Avan äpi, see avaneb ja siis läheb kinni.

                            Seejuures olen ühte äppi reinstallinud. Alguses oli kõik okei, kuid mingi 30 minuti pärast algas kõik taas.

                            Milles asi võib olla?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              kui google äppe mõtled siis paljudel see praegu teemaks https://www.express.co.uk/life-style...il-Google-down

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                                kui google äppe mõtled siis paljudel see praegu teemaks https://www.express.co.uk/life-style...il-Google-down
                                Jah, just.

                                Mul oli Outlook ja Gmail ja huvitaval kombel Flashscore.

                                Aga, mis praegu tundub, et aitas, on Chrome uuendamine.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X