320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Androidide tüüpviga probleemid. Hea lahendus iphone nt.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Mingil põhjusel on alates tänasest mõned äpid telefonil hakanud ilma mingisuguse veateata crashima.

      Avan äpi, see avaneb ja siis läheb kinni.

      Seejuures olen ühte äppi reinstallinud. Alguses oli kõik okei, kuid mingi 30 minuti pärast algas kõik taas.

      Milles asi võib olla?
      Mul oli hommikul sama keiss. Guugeldasin ja kogu netiavarus soovitas uninstallida Google Play's selline äpp nagu Android System WebView. Mina lihtsalt värskendasin seda äppi ja töötas väga kenasti.

      edit: Google ise kinnitab, et nüüdseks peaks nagu tibens olema.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Androidide tüüpviga probleemid. Hea lahendus iphone nt.
        Mu naine peab Iphonega kogu aeg mingeid asju restartima. Poleks firma ettekirjutus, läinuks tagasi Androidi peale.

        Mul on viimase 8 aasta jooksul esimene kord väiksemat sorti error, mille siiski kohe ära parandasin.

        Aga iOS troll detected.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Androidide tüüpviga probleemid. Hea lahendus iphone nt.
          Buumer.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Ma kunagi olin sunnitud 10 minutit kellegi iphone kasutama, enda oma oleks olnud oleks kildudeks visanud igatahes. Mismõttes tonni eest isegi back nuppu ei saa.

            Kommentaar


              Mis sa selle back nupuga peale hakkad?

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Mu naine peab Iphonega kogu aeg mingeid asju restartima. Poleks firma ettekirjutus, läinuks tagasi Androidi peale.

                Mul on viimase 8 aasta jooksul esimene kord väiksemat sorti error, mille siiski kohe ära parandasin.

                Aga iOS troll detected.
                Kui üks asi vajab pidevat restartimist, olenemata mis tootega on tegu, siis mõistlik seda kuhugi remonti poleks viia?

                Kommentaar


                  Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                  Mis sa selle back nupuga peale hakkad?
                  "Parem must minevik, kui lilla tulevik."

                  "Vahel on vaja astuda samm tagasi, et teha 2 sammu edasi."

                  jne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Kui üks asi vajab pidevat restartimist, olenemata mis tootega on tegu, siis mõistlik seda kuhugi remonti poleks viia?
                    Apple toodete ametlik parandus? 😂 Nice one.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Ma kunagi olin sunnitud 10 minutit kellegi iphone kasutama, enda oma oleks olnud oleks kildudeks visanud igatahes. Mismõttes tonni eest isegi back nuppu ei saa.
                      Eks ta alguses, esimesed 15 min oli veidi harjumatu. Siis saad aru, et harjumatu seepärast, et tegelikult just maru intuitiivne ja loogiline on kõik. Isiklikud tooted kõik apple, tööasjad lähtuvalt sellest, mis parasjagu antakse. Kunagi olin max heiter ja pidasin, veel enam, kutsusin kõiki pededeks, kes apple kasutasid.

                      Aga nüüd selle ajaga kui mul on üks macbook air olnud, mis on auto katuselt 70kmh lennanud asfalti jne, kukkunud mingi 50x töölaualt või diivanilt maha, ühe korra astusin 100kg-ga peale... on tööläpakaid mingi 3 läinud. Igasugune bardakk koguaeg, küll akud perses, küll emaplaat "kotis liiga palju raputust" saanud või mis iganes põhjused-asjaolud. Telefonidega oli sama teema, mingi ilgem kebo koguaeg, nüüd närv ja hing puhkab. Ainuke jama, mida suudan mõelda on see, et exceldusi ja värke veidi nõme teha macil. Ja apple watch on ka suht imelik asi, mida suutsin vist kuu aega kanda, siis panin sahtlisse. Liiga boomer sellise vidina jaoks.

                      Kuna ma epic dumbuser muidugi ka, siis keskmisele lollile ameeriklasele tehtud toode, mille UX intuitiivne, on täpselt paras. Mingid appide installimised või veel enam mingid system webviewd ja googeldamise vajadused, et telefoni kasutada, tulge maa peale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Buumer.
                        Okei. Sul vist pole õrna aimugi, mida buumer tähendab.

                        Aga isiklikult pole õunatooteid kunagi tarvis läinud, sest windowsil ja androidil jooksvad asjad töötavad kenasti.

                        Samsung Galaxy Ace - kasutasin 4 aastat ja 1 kuu. Korra vahetasin aku välja, lõpus aku ei pidanud ja telefon oli koomas.
                        Samsung Galaxy S6 - kasutasin 3 aastat ja 8 kuud. Kordagi remontima ei pidanud. Lõpus aku ei pidanud ja telefon oli aeglane.
                        Samsung Galaxy A70 - suve keskel saab 2 aastat, hetkel toimib kõik tõrgeteta.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Mida vanemaks saan, seda rohkem saan aru, miks mõnedel mitte-IT inimestel on Nokia nuputelefonid või 2011a Samsungid - neil pole lihtsalt aega tegeleda pealispindsete asjadega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Eks ta alguses, esimesed 15 min oli veidi harjumatu. Siis saad aru, et harjumatu seepärast, et tegelikult just maru intuitiivne ja loogiline on kõik. Isiklikud tooted kõik apple, tööasjad lähtuvalt sellest, mis parasjagu antakse. Kunagi olin max heiter ja pidasin, veel enam, kutsusin kõiki pededeks, kes apple kasutasid.

                            Aga nüüd selle ajaga kui mul on üks macbook air olnud, mis on auto katuselt 70kmh lennanud asfalti jne, kukkunud mingi 50x töölaualt või diivanilt maha, ühe korra astusin 100kg-ga peale... on tööläpakaid mingi 3 läinud. Igasugune bardakk koguaeg, küll akud perses, küll emaplaat "kotis liiga palju raputust" saanud või mis iganes põhjused-asjaolud. Telefonidega oli sama teema, mingi ilgem kebo koguaeg, nüüd närv ja hing puhkab. Ainuke jama, mida suudan mõelda on see, et exceldusi ja värke veidi nõme teha macil. Ja apple watch on ka suht imelik asi, mida suutsin vist kuu aega kanda, siis panin sahtlisse. Liiga boomer sellise vidina jaoks.

                            Kuna ma epic dumbuser muidugi ka, siis keskmisele lollile ameeriklasele tehtud toode, mille UX intuitiivne, on täpselt paras. Mingid appide installimised või veel enam mingid system webviewd ja googeldamise vajadused, et telefoni kasutada, tulge maa peale.
                            Kuigi me Plasticuga üksteisel suht mustas listis oleme, siis hetkel tuleb küll mütsi tõsta. Suur +11111

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Eks ta alguses, esimesed 15 min oli veidi harjumatu. Siis saad aru, et harjumatu seepärast, et tegelikult just maru intuitiivne ja loogiline on kõik.
                              Nonäed ma olen täielik penskar, aga vanasti oli ilusti must kiri valgel taustal "Settings." Nüüd kaasajastamise ja n-ö intuitiivsemaks muutumise käigus peab igalpool igasuguseid värvilisi mutreid ja muid hieroglüüfe dešifreerima ja ega õiget kohta polegi enne võimalik leida kui googeldad.

                              Kommentaar


                                [QUOTE=Tofoa;2017334]Okei. Sul vist pole õrna aimugi, mida buumer tähendab.

                                Not really

                                Aga telefonide osas olen ma selline old school Peep Paff. Apple võiks jääda siiski naistele eputamiseks ja hipsteritele.

                                Mehed kasutavad androide ja igatsevad nuppudega telefone taga.

                                Peace.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X