320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei tea küll täpselt, mida keskmine eestlane ühelt telefonilt ootab, aga mul on teist aastat 150€ Samsung, millega saab terve päeva külmas tööd teha, helistada saab, messengeris saab ka olla ning täis peaga saab videosid ka filmida. Erinevaid äppe on ka võimalik kasutada, midagi oleks veel vaja?

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Ma ei tea küll täpselt, mida keskmine eestlane ühelt telefonilt ootab, aga mul on teist aastat 150€ Samsung, millega saab terve päeva külmas tööd teha, helistada saab, messengeris saab ka olla ning täis peaga saab videosid ka filmida. Erinevaid äppe on ka võimalik kasutada, midagi oleks veel vaja?
      Mul on vaja, et mitu mahukat äppi töötaksid korralikult samal ajal, telefon suudaks mahutada atleast 150giga erinevat mahtu ehk kasutan ka mälupulgana, gpsid-levi jms peavad ideaalselt töötama jms. Ja peab olema kõige selle juures ka väga mugav kasutada. Eks viimast suudaks mingi viimane galaxy10 ka pakkuda, aga seal on see vahe sees, et ma olen juba nii läbi ja lõhki pooliku õunaga harjunud, et harjumatusest oleks android juba ebamugav. 150 euroselt telefonilt ma ise selliseid asju ei ootaks. Aga noo ma kasutan telefoni potentsiaali ma arvan, et natukene rohkem ka kui keskmine inimene seega mul ei ole kahju sinna investeerida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Mul on vaja, et mitu mahukat äppi töötaksid korralikult samal ajal, telefon suudaks mahutada atleast 150giga erinevat mahtu ehk kasutan ka mälupulgana, gpsid-levi jms peavad ideaalselt töötama jms. Ja peab olema kõige selle juures ka väga mugav kasutada. Eks viimast suudaks mingi viimane galaxy10 ka pakkuda, aga seal on see vahe sees, et ma olen juba nii läbi ja lõhki pooliku õunaga harjunud, et harjumatusest oleks android juba ebamugav. 150 euroselt telefonilt ma ise selliseid asju ei ootaks. Aga noo ma kasutan telefoni potentsiaali ma arvan, et natukene rohkem ka kui keskmine inimene seega mul ei ole kahju sinna investeerida.
        Bolti sõidad?

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Bolti sõidad?
          Haistan siit nüüd mingit halvaloomulist sarkasmi tulevat?

          Kommentaar


            Ei miks? Töö ei riku meest. Esimene mis tuli pähe kus võiks olla vaja mitme äpi samaaegset kasutamist.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Ei miks? Töö ei riku meest. Esimene mis tuli pähe kus võiks olla vaja mitme äpi samaaegset kasutamist.
              Ma alles eelmine nädal vist rääkisin Bolti sõitmisest lähemalt pikalt ja sellepärast mõtlesin, et veits laetud küsimus. Aga Bolti äpp koos Google mapsi/Wazega ei ole väga mahukas. Mul ütleme nii, et töö ning krüpto/market stockiga seotult teatud appid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                krüpto stockiga seotult teatud appid.
                Mis appe kasutad?
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Mis appe kasutad?
                  Ei avalikusta

                  Kommentaar


                    Just muutusid igavaks.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Just muutusid igavaks.
                      Ma olen Chelsea avatar. Olen ma kunagi Liverpooli jaoks huvitav olnud?

                      Kommentaar


                        Mõtlesin juba, et panid enda telefoni viina täis klaasi.

                        Ikka oled.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Mõtlesin juba, et panid enda telefoni viina täis klaasi.

                          Ikka oled.
                          Eieieie mul ikka Denim Dreami riided seljas ja Iphone käes ning promill sees istun liisitud autosse miisu kõrval ja tõmban Sambazile telliskivi ees selfie.

                          Kommentaar


                            No promillidega oskab neid asju igaüks - pole uhkustamise teema.

                            Kusjuures, millepärast sa boltides tahvlit ei kasuta? Ma olen korra elus ühel juhil näinud tahvlit ning sellel oli ekraan ilusasti pooleks jaotatud (iPadiga saab teha, ma ei tea, kas teiste pillidega ka). Ühel poolel siis jooksis Bolti äpp ja teisel Waze - oli juhil mugav ja sõitjal ka (nägid ilusasti, mis toimub). Pealegi on sealt parem jalkat ja porri vaadata.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Eieieie mul ikka Denim Dreami riided seljas ja Iphone käes ning promill sees istun liisitud autosse miisu kõrval ja tõmban Sambazile telliskivi ees selfie.
                              Tubli. Aga kas miisu on iha.ee keskonnast või mingi su boldi klient? Ootame siis täna selfiet!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                No promillidega oskab neid asju igaüks - pole uhkustamise teema.

                                Kusjuures, millepärast sa boltides tahvlit ei kasuta? Ma olen korra elus ühel juhil näinud tahvlit ning sellel oli ekraan ilusasti pooleks jaotatud (iPadiga saab teha, ma ei tea, kas teiste pillidega ka). Ühel poolel siis jooksis Bolti äpp ja teisel Waze - oli juhil mugav ja sõitjal ka (nägid ilusasti, mis toimub). Pealegi on sealt parem jalkat ja porri vaadata.
                                Tahvel on ebamugavalt suur ning telefon palju kompaktsen ei ole pool armatuuri või esiklaasi täis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X