320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    GSM arena tegi just hea aasta kokkuvõtte.

    Kommentaar


      tänud kõigile kaasamõtlejatele.
      Täna õhtul langetan lõpliku otsuse, variantideks on Samsung S10e ja OnePlus 6T, mõlemad on Tele2st tellides kopika pealt sama hinnaga.

      OnePlusi kasuks räägib parem aku (3700 mAh), rohkem RAMi (8GB vs 6GB) ja see, et ise pärast 1 a ja 3 kuu pikkust kasutust (küll 6 mitte 6T) olen äärmiselt rahul.
      Samsungi kasuks räägib veidi kompaktsem suurus ja mõneti parme kättesaadavus.

      Tegelikult neid argumente siin kõrvutades tunduks ikkagi OnePlus parem, aga jah Tele2 netipood ütleb, et "hetkel laost otsas"...

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Ise kasutan ja soovitan s10e'd, mis täna on vast isegi saada 500€ eest. Mis siis on s10'st väiksem, taga kahe (ent siiski lainurk) kaameraga. Ja sõrmejälje lugeja telefoni küljel, mis mu arust on parem lahendus, kui ekraanil asetsev. Aku ka mõistagi väiksem. Rohkem nagu vahet polegi.
        Algselt postitas check Vaata postitust
        +1 Kiidaks, ka S10e-d.

        Minu jaoks suurim eelis muidugi suurus, et ei ole Note 10 taoline labidas, vaid mõistliku suurusega - ühe käega saab asjad ära ajada ja mahub normaalselt teksade taskusse ära. Samas performance mõttes väga vähe järeleandmisi võrreldes näiteks S10-ga.
        Okei, siiski eile õhtul leidsin, et OnePlus 6T'd sisuliselt pole enam võimalik Eestis osta.
        Küll aga igaks petteks poest läbi käies jäi silma Xiaomi Mi 9T Pro. Selle juures on kogu "plastine feel" kadunud, sest telefon on alumiiniumraamiga ja front+back klaas. Sisuliselt on tegu väga-väga sarnase isendiga mainitet OnePlus 6T'le.

        Ehk siis eelkõige küsimus Samsung S10E fännidele - mis peaks olema selle eelis hinna juures (499€) vs Xiaomi 9T Pro ees, mida võimalik hankida 379€ eest? Kas ainult Samsungi brändi logo? Protsessori performance on sama (v kergelt parem), aku on oluliselt parem (4000 mAh vs 3100 mAh, mis transleerub review'de järgi endurance rating 103h vs 83 h), sõrmejäljetuvastus on ekraanil vs küljel (selle osas olen lugenud nii ja naa arvamusi). Okei, Samsungil on parem kõlar ja ekraani pixel density on parem, aga need on ka ainsad argumendid.
        Olen jätnud midagi tähelepanuta?

        Kommentaar


          Ma Xiaomi osas olen tume maa. Hetkel pole aega uurida ka.
          Aga ma olen otsustanud samsa Galaxy kasuks, sest see tuleb mitmeid aastaid meie 4-5 aastaajaga väga edukalt toime.
          Lisaks mõned muud mugavused - näiteks juhtmevaba laadimine.

          e: vaatasin Xiaomi Mi 9T Pro spetsifikatsiooni - enda harjumustest ja vajadustest lähtuvalt, siis mõõdud, kaal, IP68 ja juhtmevaba laadimine on need kriteeriumid, mida telefoni puhul tahan. Sooja ja külmaga peab ka toime tulema. Kõik need kriteeriumid tagavad üldjuhul juba ise selle, et isend on päris hea (võimekas, töökindel).

          Head kalkuleerimist ja otsustamist
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Okei, siiski eile õhtul leidsin, et OnePlus 6T'd sisuliselt pole enam võimalik Eestis osta.
            Küll aga igaks petteks poest läbi käies jäi silma Xiaomi Mi 9T Pro. Selle juures on kogu "plastine feel" kadunud, sest telefon on alumiiniumraamiga ja front+back klaas. Sisuliselt on tegu väga-väga sarnase isendiga mainitet OnePlus 6T'le.

            Ehk siis eelkõige küsimus Samsung S10E fännidele - mis peaks olema selle eelis hinna juures (499€) vs Xiaomi 9T Pro ees, mida võimalik hankida 379€ eest? Kas ainult Samsungi brändi logo? Protsessori performance on sama (v kergelt parem), aku on oluliselt parem (4000 mAh vs 3100 mAh, mis transleerub review'de järgi endurance rating 103h vs 83 h), sõrmejäljetuvastus on ekraanil vs küljel (selle osas olen lugenud nii ja naa arvamusi). Okei, Samsungil on parem kõlar ja ekraani pixel density on parem, aga need on ka ainsad argumendid.
            Olen jätnud midagi tähelepanuta?
            Mu naine valis ka pikalt ja lõpuks jäi S10ele ka pidama, peamine põhjus - enamvähem mõistlik suurus, samas hea performance ja kaamera, muu teda ei kottinud. Ja suuruse juures mitte niivõrd ekraani väiksus vaid kui kitsas telefon on, et normaalselt kätte/taskusse mahuks. Mingi Sony oli ka selline kitsas, vist xperia 10?, aga selle näitajad ei olnud eriti head + siis kummaline 21:9 ekraanisuhe.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Mu naine valis ka pikalt ja lõpuks jäi S10ele ka pidama, peamine põhjus - enamvähem mõistlik suurus, samas hea performance ja kaamera, muu teda ei kottinud. Ja suuruse juures mitte niivõrd ekraani väiksus vaid kui kitsas telefon on, et normaalselt kätte/taskusse mahuks. Mingi Sony oli ka selline kitsas, vist xperia 10?, aga selle näitajad ei olnud eriti head + siis kummaline 21:9 ekraanisuhe.
              Kurat see pikk ja kitsas Xperia näeb igas mõttes loll välja ja proovisin poes seda kasutada ka... õudusunenägu.
              Järgmiseks võiks keegi tuua telefoni millel ekraani peal ogad. Või siis veel parem, teeks ümmarguse telefoni.

              Kui endale telefoni valin siis vaatan ka, et oleks enam-vähem käe järgi.
              Aga ema tunnistas ausalt, et tema nagunii pöialdega väga palju ei scrolli, pigem hoiab ühe käega telefoni ja siis teise nimetissõrmega scrollib ja toimetab ekraanil. Niiet see ei saa ilmselt määravaks antud juhul

              Kommentaar


                See on suhtkoht naljakas, et inimesed teevad tõsist eeltööd, kuigi ei tohiks ju see erinevus tavakasutajale nii suur olla? Või ma saan valesti aru? Noh, et fööni pealt androidi peale ei minda, aga muidu ju suurt propsi ei tohiks olla?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  See on suhtkoht naljakas, et inimesed teevad tõsist eeltööd, kuigi ei tohiks ju see erinevus tavakasutajale nii suur olla? Või ma saan valesti aru? Noh, et fööni pealt androidi peale ei minda, aga muidu ju suurt propsi ei tohiks olla?
                  Vähe sellest.Telo peab ka vähemalt viiesotine olema,alla selle on juust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    See on suhtkoht naljakas, et inimesed teevad tõsist eeltööd, kuigi ei tohiks ju see erinevus tavakasutajale nii suur olla? Või ma saan valesti aru? Noh, et fööni pealt androidi peale ei minda, aga muidu ju suurt propsi ei tohiks olla?
                    Defineeri tavakasutaja tänapäeval, juba suva instagrammer tahab veidi eeltööd teha, enne kui uue telefoni ostab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Kas keegi veel mõtles sama asja peale, mis ma?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kas keegi veel mõtles sama asja peale, mis ma?
                        Me saime aru jah, et mida sa jõuluvanalt ootad, et oma BDSM koobast täiustada :P

                        Kommentaar


                          "otsin emale" on uus "asking for a friend"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See on suhtkoht naljakas, et inimesed teevad tõsist eeltööd, kuigi ei tohiks ju see erinevus tavakasutajale nii suur olla? Või ma saan valesti aru? Noh, et fööni pealt androidi peale ei minda, aga muidu ju suurt propsi ei tohiks olla?
                            Absoluutselt ei nõustu sellega.
                            Või noh, eks see ole harjumise/maailmavaate küsimus. Sama hästi võib ju ka öelda, et mis sellest hinnast ikka vahtida, kõndida sisse näiteks Tele2 esindusse ja osta sama telefon 50 EURi kallimalt. Või samal konkreetsel juhul leidsin telefoni, mis oli 120 EUR võrra soodsam, aga mis on (vähemalt praeguse eelduse järgi) sama kvaliteetne kui too kallim mudel. Lihtsalt kiri ees on Samsungi asemel Xiaomi.

                            Ei usu hetkekski sellesse, et kõik 379 EUR või 499 EUR maksvad telefonid turul on samaväärsed ja pakuvad täpselt sama kvaliteeti/kiirust/aku kestvust.

                            Ja kui vahemikku natukene laiendada, siis mu praegune telefon on OnePlus 6, mille ostsin ca 500EUR eest. Sellest eelmine oli Huawei P9 Lite mis maksis mingi 250 EUR. Okei, siin on suur hinnavahe, aga samas on vahe kvaliteedis iga kell suurem ja OP6 vastupidavus (olen juba nüüd seda kauem kasutanud kui Huaweid kasutasin) tundub seni ikka oluliselt parem. Ehk mul subjektiivselt on selgelt tunne, et valimise ja võrdlemisega sain 500€ eest oluliselt parema bang-for-buck diili isegi kui topelt hinna maksin

                            Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                            Vähe sellest.Telo peab ka vähemalt viiesotine olema,alla selle on juust.
                            Sitaks sisukas postitus. oled äge vend. keep it cool. Ja muud sama sisutühjad ja teemast mööda sõnakõlksud nagu see mis siia postitasid.

                            Kui lugeda oskaks, siis oli toodud see hinna ülempiiriks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              A

                              Ja kui vahemikku natukene laiendada, siis mu praegune telefon on OnePlus 6, mille ostsin ca 500EUR eest. Sellest eelmine oli Huawei P9 Lite mis maksis mingi 250 EUR. Okei, siin on suur hinnavahe, aga samas on vahe kvaliteedis iga kell suurem ja OP6 vastupidavus (olen juba nüüd seda kauem kasutanud kui Huaweid kasutasin) tundub seni ikka oluliselt parem. Ehk mul subjektiivselt on selgelt tunne, et valimise ja võrdlemisega sain 500€ eest oluliselt parema bang-for-buck diili isegi kui topelt hinna maksin
                              Milles OP6 parem vastupidavus seisneb. Aus küsimus.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Milles OP6 parem vastupidavus seisneb. Aus küsimus.
                                Näiteks aku vastupidavus. Alguses oli subjektiivse mälu järgi Huawei aku vastupidavus sarnasest klassist kui OP'l uuena. Aasta hiljem oli Huawei aku poolküpse, OnePlus veab üli-intensiivse kasutuse juures hommikul ärgates laadijast võetuna vastu 21ni või kauem. Mõistliku kasutusega on õhtul voodisse tagasi heites 30% järgi veel.

                                Telefoni kiirus on endiselt aasta hiljem suurepärane.
                                Ei ole mingeid tarkvaralisi probleeme ka tekkinud.
                                Mingist hetkest hakkas Huaweil laadimisega jama - pidi olema laadija mingis kindlas asendis et toimiks (proovisin erinevate laadijatega).

                                OP'l pole seni küll ühtegi asja mille osas oskaks kriitikat teha. Pärast 15 kuud kasutamist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X