320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enamusele ongi tarbeese, samas see Iphone teema emotsionaalsusele kiskumine vihjab sellele, et ka 2020 on endiselt kerge staatusesümboli lõhn juures asjal Eestis. Siin teemas on korduvalt mainitud 800 euri, kamoon Simmo... õige iphonista telefon maksab pigem sinna 1500 kanti ja see on juba päris korralik raha asjale mida kasutatakse peamiselt facebookiks ja instaks, kui enda teenitud raha eest peab ostma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kas tegu pole pigem lihtsa tarbeesemega?
      Sõltuvalt asjaoludest, harjumustest, vajadustest... mõnele multifunktsionaalne tarbeese, mõnele mf tööriist.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Enamusele ongi tarbeese, samas see Iphone teema emotsionaalsusele kiskumine vihjab sellele, et ka 2020 on endiselt kerge staatusesümboli lõhn juures asjal Eestis. Siin teemas on korduvalt mainitud 800 euri, kamoon Simmo... õige iphonista telefon maksab pigem sinna 1500 kanti ja see on juba päris korralik raha asjale mida kasutatakse peamiselt facebookiks ja instaks, kui enda teenitud raha eest peab ostma.
        Minu SE maksis 100 eur. Aasta vana. Väga hea telefon selle raha eest.

        Kommentaar


          Kas kuidagi saab telefoni panna helistavaid inimesi petma, et mul telefon väljas, samas ise netti edasi kasutades? (Olen vaene ja kasutan androidi)

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Kas kuidagi saab telefoni panna helistavaid inimesi petma, et mul telefon väljas, samas ise netti edasi kasutades? (Olen vaene ja kasutan androidi)
            do not disturb mode saadab sissetulevad kõned voicemaili peale.

            edit: kutsuda laseb ikka paar korda küll, et päris välja lülitatud ei paista, aga kui settingutest notificationid kinni panna siis ise saad vähemalt ilusas teadmatuses elada

            Kommentaar


              Loen eelnevaid lehekülgi ning mõtlen, et kas tõesti ajavad igasugused x vs y võrdlused inimesi nii kirglikuks? User experience'i liigitatakse siin miskipärast juba faktide hulka ning jagatakse üksteisele psühholoogilisi hinnanguid, et mis hetkest teisel elus midagi valesti võis minna.

              Disclaimer juba ette ja vabandan rumaluse eest, aga kas kogu asja tuum ei või olla märksa lihtsam ning et erinevad inimesed hindavadki erinevaid asju erinevalt?

              Ning et senised harjumused ei kao kergesti? Ma saan väga hästi aru, kui keegi on terve elu Android telefone kasutanud ning Apple telefonis toimetamine tundub ebaloogiline ning talumatu tegevus. Ning ka vastupidi. Samuti tundub üsna loogiline see, et kui senise elu jooksul ei ole inimesel oma seadmega suuremaid tehnilisi probleeme tekkinud, siis ta jääbki kasutama seda seadet, kus ta end kõige mugavamalt tunneb ning mis tema vajadusi kõige enam rahuldab.

              Samamoodi loeb lõppkokkuvõttes see, mida keegi telefoni puhul täpselt hindab. Mõni karvane ja mehine mees hindab eelkõige ehk vastupidavust ning muid praktilisi lisasid, mõne teise jaoks on jällegi võib-olla telefoni disain, suurus ja välimus väga olulise rolliga (ning siin ei tasu hakata kohe mingit staatuse tonti nägema) ning mõni kolmas tahab, et tema telefon omaks kõige uuemat ning vingemat kaamerat, millega momente kõige paremini jäädvustada. Ja see, kuidas keegi enda jaoks olulistele asjadele väärtust määrab.. see on ju igaühe enda teha?

              Minu meelest täpselt nii lihtne see kõik ongi.

              PS! Samamoodi on ka jalgpalliklubiga - mingid asjad (või mingi kogemus) on ühe klubi juures lihtsalt sümpaatsed ning mõnda teist klubi ei kannata võib-olla mingitel subjektiivsetel põhjustel silma otsaski. Neis asjades ei saagi lõppkokkuvõttes mingi lõpliku tõeni jõuda. Vaielda on küll tore, aga lõpuks ikkagi igaühele oma.

              PS2! Oma tutvusringkonnast võin ma välja tuua mitmeid, kel kas siis Apple või Samsung on mingil hetkel tehnilise poole pealt jaurama hakanud - kas aku ei pea enam vastu või muutub lihtsalt talumatult aeglaseks. Jällegi - ükski telefon ei ole ideaalne ning kaitsmatu ja ei pea üldse pikalt otsima, et leida keegi, kellel on ühe või teise seadmega mingisuguseid probleeme või negatiivseid kogemusi olnud, või kellele lihtsalt mingi asi vastukarva on.
              Coraje, corazón y cojones.

              Kommentaar


                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Kas kellelgi on ka reaalne, s.t. isiklik (mitte "sõbra") kogemus telefoni ja külma ilmaga? Ma olen üle keskmise aktiivne, ehkki sel aastal pole suuski alla saanud, aga minu Samsung on minuga kõik trennid kaasa teinud, nii vihmas kui külmas ja otsa sai vaeseke ainult ühe korra, kui eelmisel aastal läksin lolli peaga -14'ga suusatama. Endal oli ka külm. Telefon siiski kestis terve trenni, aga autos, kui tahtsin koju saata signaali, et ruttu teevesi keema, siis pani pildi tasku. Ekraan oli muidugi aeglane, nagu see olema peabki säändse pakasega, jope välistaskus. Muudel juhtudel, s.t. miinust alla 10 või väike vihmasabin (telo õlavarrekotis) ei ole judagi mihtunud.

                  Huiavei kohta ei oska öelda, tööandja ei luba selle mudeleid sisse lülitada.
                  Mul on!

                  Varem oli miskine keskmine Huawei, P9 Lite äkki. Aku oli 80%. Pärast -10c ilmaga koeraga jalutamist umbes 10 minutiga pilt taskus.
                  Nüüd 1,5a tagasi ostsin OnePlus 6. Ükskõik mis aku seis on, ka tund väljas olles sarnase ilmaga = no probz.

                  Mõlemad hiinakad aga esimene muidugi säästuoma (mitte flagship mudel), teine nagu törts korralikum.


                  Kuigi see teema oma olemuselt omajagu kelle-ema-kelle-tütar, siis mulle pakub vahest küll muhelust näiteks see, kui Apple hakkab suruma oma tonnisele telefonile veel mitmesajaeuriseid juhtmevabaid kõrvaklappe või kui laadija läheb katki siis maksad originaali eest ennast sandiks jne. Või konkreetset case'i kommenteeriv postitus "In 2018, an undercover investigation found that Apple charges 1200$ for a computer reparir that a local repair store was able to fix in 1 minute and charged 0$ for". Aga kui keegi julgeb mainida, et Androidil asjad on odavamad ja ehk Apple'i puhul mingid asjad ebamõistlikult kallid, siis on kohe mingisugune vihkaja või kooner. Olgu siis nii

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    kui Apple hakkab suruma oma tonnisele telefonile veel mitmesajaeuriseid juhtmevabaid kõrvaklappe
                    eriti kõva bisnesidee on juhtmevabu klappe kooshoidva nööri väljatöötamine. samas kui on inimesi kes maksab, siis why not

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust


                      Kuigi see teema oma olemuselt omajagu kelle-ema-kelle-tütar, siis mulle pakub vahest küll muhelust näiteks see, kui Apple hakkab suruma oma tonnisele telefonile veel mitmesajaeuriseid juhtmevabaid kõrvaklappe või kui laadija läheb katki siis maksad originaali eest ennast sandiks jne. Või konkreetset case'i kommenteeriv postitus "In 2018, an undercover investigation found that Apple charges 1200$ for a computer reparir that a local repair store was able to fix in 1 minute and charged 0$ for". Aga kui keegi julgeb mainida, et Androidil asjad on odavamad ja ehk Apple'i puhul mingid asjad ebamõistlikult kallid, siis on kohe mingisugune vihkaja või kooner. Olgu siis nii
                      Korralikud juhtmevabad klapid nagu Applel, siis igast Jabrad/Bosed maksavad samapalju. Teiseks on taaskord seal kvaliteet lihtsalt nii hea ja see mugavus, et korra proovisin ja juba viskasin Idealis või valges klaaris kummas täpselt ei mäletagi sotised letti ja take my money. Aga noh kui sõita igapäev 98 Opel Vectraga ja arvad, et see viib su punktist a punkti b ning uuemat autot ei ole proovinud, siis ega sa ausaltöeldes ei oskagi paremat soovida.

                      Elad vaid korra ja raha endaga kirstu kaasa ei vii seega elama laiffi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ma siin vaikselt mõlgutan, et peaks vist jah uue telefoni küsima ja pulli pärast võiks siis ju õuna küsida, aga.. kas mu bluetooth klapid ei töötagi applega? Ja kas USB pesast saab ka laadida või ainult originaallaadijaga seinast?
                        pole siiani olnud probleeme kasutada suvalisi bluetooth seadmeid mingi mäki tootega. Ühilduvus on ehk veidi kohmakas mõnikord ning pole nii sujuv kui kasutada mäki enda klappe. Sama kehtib ka kui kasutada airpodse androidiga

                        Kommentaar


                          @Stok

                          Töötab. Saab.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ma siin vaikselt mõlgutan, et peaks vist jah uue telefoni küsima ja pulli pärast võiks siis ju õuna küsida, aga.. kas mu bluetooth klapid ei töötagi applega? Ja kas USB pesast saab ka laadida või ainult originaallaadijaga seinast?
                            Mul töötavad täiesti suvalised bluetooth klapid õunaga ning laadimisega pole ka probleemi olnud, vahet pole kus kohast ja kas originaal või mitte. Mul Iphone 8, uuematega pole kokku puutunud.

                            Kommentaar


                              Minu Sony wirelessid töötavad küll õunaga.
                              Algselt postitas Stok
                              Ma siin vaikselt mõlgutan, et peaks vist jah uue telefoni küsima ja pulli pärast võiks siis ju õuna küsida, aga.. kas mu bluetooth klapid ei töötagi applega? Ja kas USB pesast saab ka laadida või ainult originaallaadijaga seinast?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                pakub vahest küll muhelust näiteks see, kui Apple hakkab suruma oma tonnisele telefonile veel mitmesajaeuriseid juhtmevabaid kõrvaklappe
                                parim. ost. ever.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X