320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    tark jutt
    Mul on veel Oneplus one. Ka ei kahetse.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Mul on Nokia 101
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        tark jutt
        nõus.

        Kommentaar


          tellisin kaugelt maalt endale soti eest tutika Xperia Z1 Compacti. Pärast netis ringituulamist tundus parim valik (ja soodne), ei raatsi sidevahendi eest 300 või rohkem välja käia.
          Kellegil on seda telefoni, kuidas kogemus on? Ise plaanin piirduda Kitkatiga, sest Lollipopist räägitakse hirmulugusid ja mulle on aku kõige olulisem ja et näeks en-väh okei välja ka.

          Kommentaar


            Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
            tellisin kaugelt maalt endale soti eest tutika Xperia Z1 Compacti. Pärast netis ringituulamist tundus parim valik (ja soodne), ei raatsi sidevahendi eest 300 või rohkem välja käia.
            Kellegil on seda telefoni, kuidas kogemus on? Ise plaanin piirduda Kitkatiga, sest Lollipopist räägitakse hirmulugusid ja mulle on aku kõige olulisem ja et näeks en-väh okei välja ka.
            Kasutan 3 ja pool aastat. Aku olen korra välja vahetanud see kevad. Maksis 30midagi eurot. 100 euro eest on telefoni küll ja veel. Ühel teisel foorumi kasutajal sama telefon sama kaua, on ka rahul.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Kasutan 3 ja pool aastat. Aku olen korra välja vahetanud see kevad. Maksis 30midagi eurot. 100 euro eest on telefoni küll ja veel. Ühel teisel foorumi kasutajal sama telefon sama kaua, on ka rahul.
              ooo super! mis soft on ja mis vead esinevad telefonil yldiselt?

              Kommentaar


                Android 5.1.1.
                Vead? Dunno, tagapind on klaasist, mõni on seda libedaks pidanud, mul lihtsalt räigelt kriimustusi täis. Aga ma pole absoluudselt eeskujulik telefoni hoidja.
                Suvel oli probleem sellega, et telefon tegi restarte. Aga see oli üldine Sony probleem ja tulenes Facebooki appi ja Sony süsteemi omavahelisest konfliktist. MIngi uuenduse nuss ühesõnaga.
                Aku vastupidavus - sitem kui iPhohel, aga õnneks on laadia komplektis kaasas. Mina laen umbes korra kahe päeva tagant, aga ma ei mängi, ega istu FB päevad läbi.
                Osad on virisenud, et Sony kasutajavaenulik. Mina pole sellest halast aru saanud. Mul on paralleelselt Samsungi töötelefonid olnud ning need on mu jaoks keerulisemad.
                Jutu kokkuvõte - kui Sony teeks veel samas suuruses , ilma ühegi nuputa esipaneelil ning metallse küljega telefoni, siis läheks ja võibolla ostaks uue. Kuni seda pole ja vana töötab, välja ei vaheta.

                Kommentaar


                  tänan ülevaate eest!

                  Kommentaar


                    nüüd mingi 4 päeva olen näppinud Xperia Z1 Compacti, väga mõnus telefon. hea responsive, kerge, aku peab 40h järjest, mahub taskusse.
                    Alguses häirisid mind vana iphone kasutajana tillukesed ikoonid, aga mingi nova launcher + icon pack venitas need suureks (google icons) ja nüüd mõnus. Hetkel veel 4.4.2 peal, tea kas üldse tahabki 5te.

                    Mõtlesin et kui nii odavalt saab, siis hangib äkki HTC One (M8) ka, miski alla 150 EUR peaks kätte saama koos transaga

                    Kommentaar


                      Olen nii kaua kui mäletan Samsungi mees olnud. Nüüd on vaja mobla jälle välja vahetada ja vaatan ringi. Kellelgi Huaweidega on kogemusi? Kas mingi 400-500€ maksvad Huaweid on juustud või ikkagi asjalikud telefonid?

                      Kommentaar


                        Ma olen kuulnud, et nutitelefonid said juba päris mitu aastat tagasi valmis. 400-500 hinnaklassist on vist võimatu midagi väga sitta saada, pigem maksad üle. Endal on vana OnePlus One and still going strong.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Olen nii kaua kui mäletan Samsungi mees olnud. Nüüd on vaja mobla jälle välja vahetada ja vaatan ringi. Kellelgi Huaweidega on kogemusi? Kas mingi 400-500€ maksvad Huaweid on juustud või ikkagi asjalikud telefonid?
                          Naisel Huawei samas hinnaklassis, mis mul Samsung olnud. Huawei kaarega parem.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Ma olen kuulnud, et nutitelefonid said juba päris mitu aastat tagasi valmis. 400-500 hinnaklassist on vist võimatu midagi väga sitta saada, pigem maksad üle. Endal on vana OnePlus One and still going strong.
                            Mul on ka OnePlus One aga ma ei olen rahul. Aku ei pea päeva vastu. Sul ei ole seda probleemi?
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Mul on ka OnePlus One aga ma ei olen rahul. Aku ei pea päeva vastu. Sul ei ole seda probleemi?
                              Täna näiteks kasutasin päeval suht palju telefoni. 6+ tundi podcastide kuulamist ja 1,5-2h surfamist. Sellega imes ehk mingi 20% peale. Hetkeks laadima ja 60% peale ning sellega peab ilusti õhtuni välja.
                              Minu jaoks on see ok. Tavaliselt nii palju ei passi seda mobla ka tavaliselt ja saan ühe laadimisega hakkama. Vajadusel võtan oma akupanga kaasa.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Olen nii kaua kui mäletan Samsungi mees olnud. Nüüd on vaja mobla jälle välja vahetada ja vaatan ringi. Kellelgi Huaweidega on kogemusi? Kas mingi 400-500€ maksvad Huaweid on juustud või ikkagi asjalikud telefonid?
                                Möödunud aastatel on Eesti tehnoloogiaajakirjanikud valinud aasta parima nutitelefoni, kuid sel aastal otsustas Geeniuse toimetus anda välja mitte ühe, vaid suisa kuus tiitlit. Toimetuse hääletuse tulemusel selgus aasta parim nutitelefon, parim hea hinnaga nutitelefon, parima kaameraga nutitelefon, suurim põruja, kõige ilusam telefon ja enim sel aastal telefonimaailma uuendanud telefon. Geeniuse parim nutitelefon 2017 Geeniuse hääletuse […]


                                + Ingliskeelseid arvustusi on ka nett täis. Määra endale vajalikud terminid ja osta telefon mis sulle sobib. Ise sain täna just oma uue riistapuu kätte, Xiaomi Mi A1.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X