320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis peale viiendat kuud juhtus?

    Kommentaar


      Ära eputa.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Ära eputa.
        lol, ega jah

        Kommentaar


          Samsungi A seeria on päris hea hinna-produkti suhtega.

          Kommentaar


            Annan ka hääle P9 , kui veel selle soodukaga saada on, oma poisile just ostsin.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kui viriseda tohib, siis ekraanikile paigalduse üle. Nagu ikka uue telefoni puhul, lasin kile paigaldada ja ostsin silikoonkesta, aga kile mullitab igast nurgast.
              Teinekord lase kaitseklaas peale panna, sellega minu kogemustega ei jää õhumulle vahele nagu kilede puhul kipub juhtuma.

              Kommentaar


                kas tänapäeva telefonidel juba nii korralikud ekraanid ei ole, et ei vaja mingeid totakaid kaitseid ja kondoome ümber?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  kas tänapäeva telefonidel juba nii korralikud ekraanid ei ole, et ei vaja mingeid totakaid kaitseid ja kondoome ümber?
                  Ei ole

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    kas tänapäeva telefonidel juba nii korralikud ekraanid ei ole, et ei vaja mingeid totakaid kaitseid ja kondoome ümber?
                    Eks see oleneb kasutajast ka veidi, endal oli 4 aastat valge Nexus 5 ja see näeb siiani täpselt samasugune välja nagu alguses karbist välja võttes oli.

                    Kommentaar


                      Piisab sellest kui oled veel Windowsi kasutaja, hoia kus tahad telot.
                      Felix: Oh, bollocks!
                      Elmo: Dog's bollocks?
                      Felix: No, just plain fucking bollocks!
                      Elmo: No dog involved?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Sul vist lapsi ei ole? Või Sa hoiad oma telefoni nende eest kõrgustes?
                        ei ole jah.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Sul vist lapsi ei ole? Või Sa hoiad oma telefoni nende eest kõrgustes?
                          Aga mida sellisel puhul kile päästab? Mina olen muidugi veendunud täiskaante pooldaja, seetõttu ei kasuta ka kilesid.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Mobiilikaaned on stilistiliselt samas kategoorias nagu rihma kylge kinnituv mobiilivutlar või vöökott

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Aga mida sellisel puhul kile päästab? Mina olen muidugi veendunud täiskaante pooldaja, seetõttu ei kasuta ka kilesid.
                              Kaitseklaas päästab asfaldile kukkumise eest korralikult. Kilega pole proovinud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                                Mobiilikaaned on stilistiliselt samas kategoorias nagu rihma kylge kinnituv mobiilivutlar või vöökott
                                Pangakaartide jaoks on väga hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X