320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kui sa oleksid sisemiselt kindel ja omaksid Iphone, siis kas küsiksid sellise kahtleva küsimuse?
    Ma olen täitsa nõus, see on kriminaalne kutsuda neid telefonideks. Sama aga kehtib ka õunale. Seda asjaolul, et kõik telefonid on tänapäeval midagi palju enamat kui lihtsalt telefonid, olgu ta siis hammustatud õuna või mingi muu firma oma.
    Olles ise mõlema seltsimehi proovinud siis õunavaimustusest ma ei saa aru kuna minu jaoks ülehinnatud värk, aga subjektiivne shit nagunii ja jumalast savi mida keegi taskus ringi kannab kuniks ise selle üle õnnelik on.

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Ma olen täitsa nõus, see on kriminaalne kutsuda neid telefonideks. Sama aga kehtib ka õunale. Seda asjaolul, et kõik telefonid on tänapäeval midagi palju enamat kui lihtsalt telefonid, olgu ta siis hammustatud õuna või mingi muu firma oma.
      Olles ise mõlema seltsimehi proovinud siis õunavaimustusest ma ei saa aru kuna minu jaoks ülehinnatud värk, aga subjektiivne shit nagunii ja jumalast savi mida keegi taskus ringi kannab kuniks ise selle üle õnnelik on.
      Täpselt, aga iphone' vältides on suurem võimalus ka edaspidistest scammidest välditud olla.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Täpselt, aga iphone' vältides on suurem võimalus ka edaspidistest scammidest välditud olla.
        Hari mind.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud

          Kommentaar


            Pettused on üks asi, iPhone'i riis niiskust ja külma ning ka sooja tegelt ei talu. Ehk meite kliima on no good.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Pettused on üks asi, iPhone'i riis niiskust ja külma ning ka sooja tegelt ei talu. Ehk meite kliima on no good.
              Mis üldse (tavalistest nutitelodest) on "yes good". Enda Huawei ei kannata ka näiteks sendi eestki jahedust. Aku jookseb kohe kotti.

              Kommentaar


                Näiteks Samsung Galaxy S-id.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Näiteks Samsung Galaxy S-id.
                  Mul just need Galaxyd jooksid külmaga pange. Oneplus pole seda samas teinud ja on ka kõigiti hästi esinenud.

                  Kommentaar


                    Üldse ei imesta. Kümned miljonid ühe seeria puhul, sajad kokku - sellise massi puhul paska jagub. OP on mõistagi hea.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Üldse ei imesta. Kümned miljonid ühe seeria puhul, sajad kokku - sellise massi puhul paska jagub. OP on mõistagi hea.
                      Kõige kummalisem shit oli seejuures need hetked, kui telefoni aku näitas 50 prossa (või suvalist samasugust prossa), aga korraga viskas pildi eest ja näitas 0-1 prossa akut. Mille peale tõmbas alati pildi eest ära, et siis pärast mõningat kogumist andis jälle esimese variandi. Õunakat olen omanud 3 tundi, aga selle haldamiseks vajalikuks osutunud kasutajad ja programmid (nahh, ma pean itunesi panema arvutisse, et laule telefoni saada!?) ajasid nii ketasse, et andsin telefoni tagasi ja palusin androidikat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Õunakat olen omanud 3 tundi, aga selle haldamiseks vajalikuks osutunud kasutajad ja programmid (nahh, ma pean itunesi panema arvutisse, et laule telefoni saada!?) ajasid nii ketasse, et andsin telefoni tagasi ja palusin androidikat.
                        Ära aja mingit vanuri juttu!
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Androidikal on ju Google Play kontot vaja ja Samsungi kontot ja kindlasti veel mingit kontot
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                            Androidikal on ju Google Play kontot vaja ja Samsungi kontot ja kindlasti veel mingit kontot
                            Google'i konto on ju kõigil pmst olemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mul just need Galaxyd jooksid külmaga pange. Oneplus pole seda samas teinud ja on ka kõigiti hästi esinenud.
                              Okei, üldiselt soovitaksid ka Oneplus telosid?
                              Peangi hakkama oma vana ja lihtsat (Huawei P9 Lite) hakkama nüüd välja vahetama ja pole bloody aimugi kuhu poole vaadata.

                              Selle odavama poole Huaweiga esimene aasta oli kena, aga edasi käis alla. Erinevad appid hakkasid maru aeglaselt tööle, nii op mälu kui salvestamisruumi jäi väheks. See külma probleem ja lõpuks ka erinevad füüsilised hädad (mingid kõrvaklapid hakkasid jamama, laadida tahab ainult mingi superperfektse micro USB otsikuga jms)...

                              Üldse pole huvi ennast süvitsi kõigega kurssi viia, aga uue telefoni peaks ikka hankima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Okei, üldiselt soovitaksid ka Oneplus telosid?
                                Peangi hakkama oma vana ja lihtsat (Huawei P9 Lite) hakkama nüüd välja vahetama ja pole bloody aimugi kuhu poole vaadata.

                                Selle odavama poole Huaweiga esimene aasta oli kena, aga edasi käis alla. Erinevad appid hakkasid maru aeglaselt tööle, nii op mälu kui salvestamisruumi jäi väheks. See külma probleem ja lõpuks ka erinevad füüsilised hädad (mingid kõrvaklapid hakkasid jamama, laadida tahab ainult mingi superperfektse micro USB otsikuga jms)...

                                Üldse pole huvi ennast süvitsi kõigega kurssi viia, aga uue telefoni peaks ikka hankima.
                                Üks parimaid Tech blogijaid, https://www.youtube.com/channel/UCBJ...vYEL83R_U4JriQ

                                Pane endale vajalikud parameetrid paika ja vaata mis vastab kõige paremini sinu vajadustele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X