320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Endal on vana OnePlus One and still going strong.
    Seda kirjutasin jaanuaris aga aku vastupidavus läks lõpuks nii kehvaks, et pidingi ta teise flagship killeri ehk Pocophone F1 vastu vahetama. Poco suure 4000mAh akuga on päris muretu elu.
    Kes otsib parimat best bang for buck diili, siis julgeks soovitada küll. Ise tellisin Aliexpressist 280e eest. Kui sente ei viitsi veeretada, siis on 400euro eest Oneplus 6 ka kindlasti hea valik(Oxygen on vast küpsem kui MIUI).
    Ahjaa, näotuvastus on ka ülihästi toimiv funtsioon. Sõrmejäljelugeja on way too overrated.

    Kes plaanib osta, siis tasub silmad lahti hoida. Singles day(11.11) pakkumised võivad hinda veel magusamaks teha.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Seda kirjutasin jaanuaris aga aku vastupidavus läks lõpuks nii kehvaks, et pidingi ta teise flagship killeri ehk Pocophone F1 vastu vahetama. Poco suure 4000mAh akuga on päris muretu elu.
      Kes otsib parimat best bang for buck diili, siis julgeks soovitada küll. Ise tellisin Aliexpressist 280e eest. Kui sente ei viitsi veeretada, siis on 400euro eest Oneplus 6 ka kindlasti hea valik(Oxygen on vast küpsem kui MIUI).
      Ahjaa, näotuvastus on ka ülihästi toimiv funtsioon. Sõrmejäljelugeja on way too overrated.

      Kes plaanib osta, siis tasub silmad lahti hoida. Singles day(11.11) pakkumised võivad hinda veel magusamaks teha.
      Naljakas. Ma just tegin sama. See tähendab vahetasin samal põhjusel OPO välja pocophone vastu.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar




        Kas keegi teist ka reaalselt tegi selle testi läbi ?

        Kommentaar


          Aeg tänavu uus nutitelefon osta. Viimased 3,5 aastat olen kasutanud Samsung Galaxy S6, mille aku on omadega täiesti läbi. Poco F1 tundub hea diil. Kas WH-1000XM2 (Sony kõrvaklapid) ja Xiaomi Pocophone F1 (ilma NFC-ta nutitelefon) ühilduvad? Praegu 128GB versioon on saadaval 325€. Kes siin seda telefoni vähe kauem omanud on - mis mõtted on? Kõiksugu YT reviewd ja specsid on läbi analüüsitud, aga kuidas see telefon vähe pikema aja jooksul kestnud on?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Telefoni ekraani vahetamine on suhteliselt alati raharaiskamine. Ma midagi soovitada ei oska, aga alati on mõistlik uus osta, kui sul just ei ole mingi paar kuud vana tippmudel vms.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fc.
              Selline mure.
              Sony L1
              Ekraanil ämblik. Muidu olen juba ära harjumas. Aga vahest heartsi mängides on natukene ebamugav. Kuna selle mängu jaoks peab telefoni nn küliti keerama.
              01.Kas ekraani klaasi vahetus on teema
              02.Palju maksab.
              03.Kus.
              04.Kui ei ole mõttekas soovitage samas hinnaklassis samade näitajatega telefoni. Iseenesest täidab kõik mulle vajalikud funktsioonid.
              Siin vahetataks su telefoni ekraan ära 71€ - https://puhelinfix.ee/hooldus/sony-hooldus/

              Võib-olla leiad mõne koha, kus tehakse see sama asi ära natukene odavamalt, võib-olla mitte.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Aeg tänavu uus nutitelefon osta. Viimased 3,5 aastat olen kasutanud Samsung Galaxy S6, mille aku on omadega täiesti läbi. Poco F1 tundub hea diil. Kas WH-1000XM2 (Sony kõrvaklapid) ja Xiaomi Pocophone F1 (ilma NFC-ta nutitelefon) ühilduvad? Praegu 128GB versioon on saadaval 325€. Kes siin seda telefoni vähe kauem omanud on - mis mõtted on? Kõiksugu YT reviewd ja specsid on läbi analüüsitud, aga kuidas see telefon vähe pikema aja jooksul kestnud on?
                Mul on pocophone. Kõrvaklappide kohe pealt kommentaarida ei oska. Mul on tavalised Bluetooth klapid, need funkavad.
                Telefon ise olnud kaks kuud umbes. Seni ei ole midagi kurtmist väärt leidnud. Aku peab umbes kaks päeva, kiire ja mugav Android. Kaamera hämaras ei ole kõige parem, aga minu jaoks pole see teema.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Hind on muidugi Samsung Galaxy Foldil ilus ja las esimesed löögi lähe metsa ära, kuid päris pull aparaat ma ütleks. Tahvelarvuti võib vist varsti prügikasti visata.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Mul on pocophone. Kõrvaklappide kohe pealt kommentaarida ei oska. Mul on tavalised Bluetooth klapid, need funkavad.
                    Telefon ise olnud kaks kuud umbes. Seni ei ole midagi kurtmist väärt leidnud. Aku peab umbes kaks päeva, kiire ja mugav Android. Kaamera hämaras ei ole kõige parem, aga minu jaoks pole see teema.
                    Kuidas tänaseks seis? Pole veel Pocophone'i ära ostnud. Aga Armored edition on 328€-ga saadaval.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kuidas tänaseks seis? Pole veel Pocophone'i ära ostnud. Aga Armored edition on 328€-ga saadaval.
                      Endiselt pole probleeme.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kuidas tänaseks seis? Pole veel Pocophone'i ära ostnud. Aga Armored edition on 328€-ga saadaval.
                        Pixel 3a. A for Affordable. A for Average. A for Acceptable. A for Ace camera.Pixel 3a (Unlocked): https://amzn.to/2VZOcDWPixel 3a XL (Unlocked): https://amz...


                        Sellises hinnaklassis on juba paremaid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          https://www.youtube.com/watch?v=XnSqlX1kCQo

                          Sellises hinnaklassis on juba paremaid.
                          https://www.gsmarena.com/compare.php...&idPhone2=9293

                          Kas ma panin valed telefonid võrdlusse või mille poolest? Ma siit vaadates näen justkui oluliselt nõrgemat protsessorit, vähem mälu ja RAMi, lahjemat akut ja justkui ka kehvemat kaamerat neljandiku võrra kõrgema hinna eest?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            https://www.gsmarena.com/compare.php...&idPhone2=9293

                            Kas ma panin valed telefonid võrdlusse või mille poolest? Ma siit vaadates näen justkui oluliselt nõrgemat protsessorit, vähem mälu ja RAMi, lahjemat akut ja justkui ka kehvemat kaamerat neljandiku võrra kõrgema hinna eest?
                            Minu paha!

                            Igatahes, siin on suht hea võrdlus https://www.trustedreviews.com/best/...phones-3607758

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Minu paha!

                              Igatahes, siin on suht hea võrdlus https://www.trustedreviews.com/best/...phones-3607758
                              Cons

                              MIUI for Poco will take some getting used to - polnud mingeid probleeme. Noorinimene harjub kõigega. Pms on tegu androidiga ning mingeid probleeme, et kõik on uus, ei ole.
                              Thick bezels - pidin googeldama. Veidi naljakas mure, öelda, et äär on liiga paks. Ma isegi ei pannud tähele ja ei pane ka ilmselt edaspidi.
                              Plastic build - Mul on kaaned kogu aeg ümber niikuinii.
                              No NFC - Ei kasuta kunagi.

                              Muu on hea endiselt.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Kuidas Sa poes maksad siis?
                                Telefoniga ei maksa.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X