320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Minul endal Xperia S, kolm kuud olnud ja ütleks nii palju, väga rahul.Ainuke miinus, mis kõikidel nutitelefonidel on aku.... Võib-bolla mõnele ei meeldi Xperia S kandilisus....minu arust on täiesti mugav.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Jose Vaata postitust
      Minul endal Xperia S, kolm kuud olnud ja ütleks nii palju, väga rahul.Ainuke miinus, mis kõikidel nutitelefonidel on aku.... Võib-bolla mõnele ei meeldi Xperia S kandilisus....minu arust on täiesti mugav.
      Kirjutan sellele kahe käega alla. Aku akuks, aga tõsiselt mõnus, mugav ja töökindel.

      Kommentaar


        #18
        Soovitage nutitelefoni, hinnaklass kuskil 200eurjio kanti. Võiks kiirelt faile ka liigutada ja omada GPSi
        Mis operatsiooni süsteemist eemale hoiduda, millised jällegi head on?

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Soovitage nutitelefoni, hinnaklass kuskil 200eurjio kanti. Võiks kiirelt faile ka liigutada ja omada GPSi
          Mis operatsiooni süsteemist eemale hoiduda, millised jällegi head on?
          Endal Lg Optimus Hub e510. Suhteliselt rahul olen sellega, pole probleeme tekkinud. Ta peaks sinna 150 kanti olema.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            #20
            Hakkan endale lähipäevadel uut telefoni ostma ning sõelale on jäänud kaks telefoni: Samsung S II ja Iphone 4(s). S III on natukene liiga kallis ja uuendused suhteliselt mõttetud. Oskab keegi nõu anda või soovitada, kumma kasuks otsustada?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
              Hakkan endale lähipäevadel uut telefoni ostma ning sõelale on jäänud kaks telefoni: Samsung S II ja Iphone 4(s). S III on natukene liiga kallis ja uuendused suhteliselt mõttetud. Oskab keegi nõu anda või soovitada, kumma kasuks otsustada?
              S II on hea telefon ja kõigil kellele see on, ei soovitata S III osta. Kui sa oled aga uus ostija, siis soovitatakse just S III võtta. Parem järelturuväärtus, lisafunktsioonid(siiski olemas), jõudlus(4-tuumaline protsessor), GLONASSi tugi(GPS sõltub suuresti USA välispoliitikast seega Vene alternatiiv tuleb kasuks...Euroopa oma alles välja töötamisel) ja kuna uuringu kohaselt kasutatakse telefoni just pildistamiseks, siis tal on täpselt sama kaamera, mis S II'l aga teeb paremaid pilte(jõudluse tõttu).
              Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                Hakkan endale lähipäevadel uut telefoni ostma ning sõelale on jäänud kaks telefoni: Samsung S II ja Iphone 4(s). S III on natukene liiga kallis ja uuendused suhteliselt mõttetud. Oskab keegi nõu anda või soovitada, kumma kasuks otsustada?
                No see täiesti oleneb kasutajast. SII palju odavam kui föön. Ekraan SII'l parem...päikesevalguses ja vaatenurgad ja suurem ehk siis palju mõnusam midagi teha/vaadata. Flash tugi Iphone'il puudub...paljud räägivad, et pohui need reklaamid, kuid nii mõnigi vajalik asi töötab Flashiga. Iphone on mugavam kasutada kui Android, kuid see on seetõttu, et sa ei saa nii palju asju ise muuta. Android ongi põhimõtteliselt see, et tee oma telefoniga mida tahad mitte seda mida tootja ette ütleb. Igast tasuta häid app'e on Androidil rohkem. Koguhulk Iphone'il küll suurem, kuid tasulised on paljud. Iphone ühenduvuse kohta windowsi puhul ei oska midagi öelda kuna ei tea sellest kui lihtne on (Mac puhul loomulikult on ühenduvus väga hea). SII puhul käib see läbi kaabli ja ka üle wifi võrgu (interneti brauserist möllad failidega sel juhul)...bluetooth ka muidugi failide saatmiseks. Kui ma nüüd ei eksi siis Iphone'il on sisseehitatud aku ehk siis ise sa seda vahetada ei saa...SII puhul võid varuaku aga kaasa võtta kui pikemaks ajaks vooluvõrgust eemale lähed matkale või kuhugi. SII'l on microSD pesa aga Iphone'il mälu laiendada ei saa. Kui kasutad mõnda pilveteenust (Dropbox jne) siis vaata ka need üle mis opsüsteeme toetavad.

                Endal SII ja väiksemat ekraani ei taha näha ka enam ja ei kujuta ette kuidas väiksemate ekraanidega midagi teha saab

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                  GLONASSi tugi(GPS sõltub suuresti USA välispoliitikast seega Vene alternatiiv tuleb kasuks
                  Kui ma nüüd õigesti mäletan tehnilisi aspekte siis GLONASS peaks linnas parem olema kui GPS ja väljaspool vastupidi...kiirem positsioneering mõtlen siis.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                    Hakkan endale lähipäevadel uut telefoni ostma ning sõelale on jäänud kaks telefoni: Samsung S II ja Iphone 4(s). S III on natukene liiga kallis ja uuendused suhteliselt mõttetud. Oskab keegi nõu anda või soovitada, kumma kasuks otsustada?
                    Mida sa selle telefoniga teha tahad? Mis sulle vajalik on?

                    Kommentaar


                      #25
                      Väike akude test siis kes nutitelefoniga palju rääkida tahavad (4 parimat, 2 halvimat ja telefonide keskmine): http://blogs.which.co.uk/technology/...-battery-life/

                      Kommentaar


                        #26
                        Sony Xperia U
                        GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOL

                        Kommentaar


                          #27
                          Äkki leian siit teemast abi: Olukord selline, et ühel hetkel kadus Sony Ericsson Xperia Arc S-il ülevalt see 3g andmeside ikoon ära ja andmeside sisse-välja lülitamine ja telefoni restart ei aita. Kui mõne rakendusega netti tahan minna, ütleb telefon, et fakk off, päris saadki, sest "No internet connection". Seadete alt olen kõik variandid läbi klõpsinud, tolku ei midagi. Kuidas käitud?

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas szandor Vaata postitust
                            Äkki leian siit teemast abi: Olukord selline, et ühel hetkel kadus Sony Ericsson Xperia Arc S-il ülevalt see 3g andmeside ikoon ära ja andmeside sisse-välja lülitamine ja telefoni restart ei aita. Kui mõne rakendusega netti tahan minna, ütleb telefon, et fakk off, päris saadki, sest "No internet connection". Seadete alt olen kõik variandid läbi klõpsinud, tolku ei midagi. Kuidas käitud?
                            Osta endale Samsung.

                            Ei ole vaja soovituse eest tänada, tänan modesid kes seda teemat OT's hoiavad ja keda ma isegi vahel ka armastan.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              #29
                              Mina võtaksin telefoni kaasa ja läheksin sinna kust ta sotsin.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas szandor Vaata postitust
                                Äkki leian siit teemast abi: Olukord selline, et ühel hetkel kadus Sony Ericsson Xperia Arc S-il ülevalt see 3g andmeside ikoon ära ja andmeside sisse-välja lülitamine ja telefoni restart ei aita. Kui mõne rakendusega netti tahan minna, ütleb telefon, et fakk off, päris saadki, sest "No internet connection". Seadete alt olen kõik variandid läbi klõpsinud, tolku ei midagi. Kuidas käitud?
                                Telli oma moblale netti seadistus või sea need ise nullist jälle üles.
                                Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X