320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telefonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Miks te lihtsalt Iphone ei osta ja täielikult probleeme ei väldi?
    Mis on iPhone eelised androidi ees?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Mis on iPhone eelised androidi ees?
      Selle teema viimased 10 lehekülge oleksid olemata kui oleksid Iphoned. Easy

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Selle teema viimased 10 lehekülge oleksid olemata kui oleksid Iphoned. Easy
        Ma ei viitsi lehti läbi lapata. Too näiteid, et miks on parem.
        Uut telefoni vaja.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Selline probleem, mida ei oska isegi googeldada. Hoian telefonil kogu aeg wifi ja andmeside sees. Kui liigun wifialast välja (näiteks kodust välja) ja tulen tagasi, siis telefon arvab, et on wifi võrgus, aga lehed ei lae, spotify ei mängi jne.
          Kui tööwifiga sellist probleemi ei ole, siis kodune wifi telefonist kustutada, restart kõigele ja lisad uuesti. Kui see ei aita, aga varem toimis, siis vaatad oma wifi konfi põhjalikumalt üle.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Miks te lihtsalt Iphone ei osta ja täielikult probleeme ei väldi?
            Sulle meeldib logo eest 800% üle maksta?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              Mis on iPhone eelised androidi ees?
              Ma ostsin CAT telefoni. Saab padukaga rahulikult instagrammi sirvida ja kui kogemata maha kukub, siis jääb kõik terveks. Ilma ühegi kriimuta. Sitaks hea telefon!

              Mis küsimus oli?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Ma ostsin CAT telefoni. Saab padukaga rahulikult instagrammi sirvida ja kui kogemata maha kukub, siis jääb kõik terveks. Ilma ühegi kriimuta. Sitaks hea telefon!

                Mis küsimus oli?
                Küsimus on, et miks ma peaksin iPhone muretsema? Ning mis on eelised androidi ees?
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Küsimus on, et miks ma peaksin iPhone muretsema? Ning mis on eelised androidi ees?
                  Näpuga swaipimine pidi mugavam olema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    Küsimus on, et miks ma peaksin iPhone muretsema? Ning mis on eelised androidi ees?
                    Töökindlam, samamoodi vastupidav, ei hakka sul kahe kuu möödudes kokku jooksma, üle kuumenema ning suvalised asjad lakkavad funktsioneerimast pidevalt. Iphone puhul ei maksa keegi sul 800% logo eest vaid sa maksadki selle eest, et sa saad kvaliteetse asja. Mingi suvaline android võib sul reqidega olla muidugi alguses sama hinna eest 2x võimsam, aga reaalsus on see, et peale paari kuu möödumist ei ole sellest midagi järel.

                    Kommentaar


                      Defineeri töökindel... sita suusailmaga kõlbab kogu see Apple tehnika vaid kajakate loopimiseks. Ma ei räägi mingist -20 ekstreemist... vaid sellisest 0 lähedasest kui on näiteks veidi tuulekülma. Samas sotine hiinlane töötab nurisemata ka alla -10 tundide viisi ilma mingisuguse probleemita.

                      Kommentaar


                        Jep, Iphone jõuan küll osta aga muidu shoppan newyorkeris.

                        Kommentaar


                          Kas newyorker on mingi sitt pood? Mingid moegurud siin foorumis

                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Jep, Iphone jõuan küll osta aga muidu shoppan newyorkeris.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Kas newyorker on mingi sitt pood? Mingid moegurud siin foorumis
                            Ei ole halb. Truskad ja sokid väga hääd seal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Defineeri töökindel... sita suusailmaga kõlbab kogu see Apple tehnika vaid kajakate loopimiseks. Ma ei räägi mingist -20 ekstreemist... vaid sellisest 0 lähedasest kui on näiteks veidi tuulekülma. Samas sotine hiinlane töötab nurisemata ka alla -10 tundide viisi ilma mingisuguse probleemita.
                              Haters gonna hate: minu iPhone 6 on üle nelja aasta vana ja Gruusias mäesuuska tehes (-15'C juures!) oli telo mu jopetaskus (mitte kusagil ihu vastas), Slopes app käis kõik see aeg ning salvestas mu laskumiste statistikat. Mitte mingit probleemi!
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Jep, Iphone jõuan küll osta aga muidu shoppan newyorkeris.
                                Isegi kui see nii oleks, siis mis seal valesti oleks? Täitsa aus küsimus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X